Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 549
  • 255
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 914

А дали има хора на този свят, които да не са изневерявали?

Аз.
и аз и немисля, че са ми изневерявали  Peace

# 196
  • Мнения: 337
Беше много отдавна, старо гадже.
Излъга ме, че не е вкъщи и има много работа, затова не може да ме взема де излезем.
На другия ден нещо сякаш ме чоплеше и реших да намина у тях, просто така.
Беше рано, портата беше заключена и тъкмо реших, че го няма, когато чух от другата страна /кооперацията беше на ъгъл / някакво кикотене.
Заобиколих и ги видях  на балкона - двете гълъбчета се кикотят и закачат нещо, още рошави, но щастливи от прекараната нощ.
Те не ме видяха, бяха прекалено заети, а и щях да се почувствам още по-гадно.
И така, повече не го търсих, не вдигах телефона и той навярно разбра.
В последствие разбрах и други гадости, който притъпиха боллката ми и ми отвориха очите, че съм взела най-правилното решение.
Сега след толкова години се питам как съм могла да бъда с такъв боклук.
Но, човек не може да знае всичко и както обикновено разбира последен.
А като се сетя как ми е свалял звездите.............. От тогава никой не е имал чак такова отношение към мен, но вече знам, че може да е по-земно, но истинско ,отколкото звездно, но фалшиво.  Stop
Желая ви спокойни и много приятни връзки! Hug

# 197
  • Мнения: 2
Тия работи се усещат не можеш да се скриеш колкото и да се прикриваш стига 4овек да го иска винаги намира на4ин да го направи.Страшното е после когато трябва да даваш обяснения. newsm78

# 198
  • Мнения: 5
Кофти е.Отначало неискаш и неможеш да повярваш.Моят възлюбен-вече бивш ходеше за риба с панталон и риза Laughingи така ме убеждаваше,че ...нямам думи.Сексът стана много редовен,и постоянно "беше" горкичкия по работа,или за риба.Сложи си пароли по телефоните,но аз ги разгадах и намерих любовните съобщения до....."негов приятел".Естествено се оказа,че номерът е на др. човек.Като му показах съобщенията-немога да опиша реакцията.После обич,любов,че и самоубийство...но. Това от мен.Не се забравя такова нещо.На никой не го пожелавам.

# 199
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Бившия ми ми изневеряваше по стандартния начин,взе да закъснява от работа,лъжеше ме че щели да разтоварват тир през ноща до късно сутринта,а той си кара по работата,в последствие един ден беше заспал по рано и получи съобщение.Много се чудех дали да го прочета,но явно нещо ме е карало и какво да видя... Sickот жена някакви супер нежни думи с "котенце...,пиленце" и тем подобни.Веднага го събудих вдигнах луд скандал а той ми обясняваше през цялото време че е грешка и щял да вади разпечатка на номера и да се разправя с нея че му е създала проблеми...Обадих и се да я питам какво иска от приятеля ми,тя се хили най-нагло по телефона и ми вика ..."не те разбирам за какво ми говориш...".....Лъжи,купища лъжи/..... ooooh!
И то да беше само единичен случай,ок що годе мога да разбера ситуацията,но нещата продължаваха..разделихме се,после те се събраха,и след известно време пък тя го заряза...... Mr. Green
А знаете ли кое е най-лошото,че тази ЖЕНА му беше колежка,знаеше че живеем заедно и че не сме разделени и това не и пречеше явно.Напоследък я засичам тук във форума........... Sick

# 200
Аз оби4ам мн. мъжа си ,до сега никога не съм му изневерявала надявам се  4е и той на мен. Но ще ви кажа само едно , ако има истинска обич между двама , няма нито желание нито изневяра.Обичаш ли един човек  истински не можеш да му изневериш дори да искаш,и го ревнуваш естествено. ако не го ревнуваш поне малко , значи не го обичаш ,а само така си мислиш. Интересно ми е от колко време сте със съпрузите си и кой е изневерил до сега. newsm78

# 201
  • Мнения: 125
Аз оби4ам мн. мъжа си ,до сега никога не съм му изневерявала надявам се  4е и той на мен. Но ще ви кажа само едно , ако има истинска обич между двама , няма нито желание нито изневяра.Обичаш ли един човек  истински не можеш да му изневериш дори да искаш,и го ревнуваш естествено. ако не го ревнуваш поне малко , значи не го обичаш ,а само така си мислиш. Интересно ми е от колко време сте със съпрузите си и кой е изневерил до сега. newsm78

На баба ти хвърчилото.То какво друго да напиша.

# 202
  • Мнения: 410
Аз оби4ам мн. мъжа си ,до сега никога не съм му изневерявала надявам се  4е и той на мен. Но ще ви кажа само едно , ако има истинска обич между двама , няма нито желание нито изневяра.Обичаш ли един човек  истински не можеш да му изневериш дори да искаш,и го ревнуваш естествено. ако не го ревнуваш поне малко , значи не го обичаш ,а само така си мислиш. Интересно ми е от колко време сте със съпрузите си и кой е изневерил до сега. newsm78

Олеле, такива приказки са ми като от "1001 нощи".

Изневерявала съм и не са ме хващали, защото бяха много заети да ми изневеряват на мен самата - разбрах го по редовното отсъствие, заетост, пътувания и т.н.
С времето всичко звучи и изглежда различно, само дето това не ме направи по-силна, както разправят.

# 203
  • Мнения: 2 309
Не съм ловец на грешници... Naughty
Достатъчно напрежение имам на главата си,сега да мисля и за това,кой,къде и с кого си го набутва Naughty
Може да го направиш с 1000 и да не разбере нито един...или с един и да разберат 1000

# 204
  • Мнения: 389
Личен опит: чувство чоглаво някакво, той ми се кълнеше във всичко свято, накрая аз конфронтирах момата и тя ми обясни колко велика била тяхната любов, аз само съм им пречела ...  Mr. Green Отдавна беше. Всичкото ми се скапа. Рева ми, сгрешил бил, даде й пътя. Уж щях да му простя, но го зарязах след няколко месеца.

Според споделен опит на познати:

... отсъствия, смс-и, женска коса в колата, търчане в другата стая с телефона, обаждания по никое време, съботи и недели "с приятелите" ... накрая се засичат с другата на входа.

... от телефонна разпечатка и несъгласувани версии при прикриването му от негов приятел.

На никой от гореизброените случаи не им е станало по-добре като са разбрали истината.

Човешките отношения са динамично нещо. Само мъдрост можем да си пожелаем да приемаме всичко, което ни се случва по пътя и да постъпваме по най-правилния начин за себе си.

# 205
  • Мнения: 165
Оооооооооооооооооооооооо, цяла книга мога да напиша по тая тема.
Гледала съм го на живо, кат сапунен сериал:
1. редовни закъснения, тъй като шефа в последната минута
е наредил нещо спешно да се свърши в службата. Не може да
го възложи на друг - има на мен най-голямо доверие.
2. ходене на обучение (тим билдинг) за 4 дни. - после се оказва
от колеги, че си е взел отпуск и зачезнал с момата в Златните.
3. неизтити любовни смс-и, мейли, скайп.......................
4. шепнене по телефона, звънене и затваряне,  "грешки" при
звъненето, слагане на пароли в гъ-съ-ем-а, спиране на разговора
при влизане в стаята на съпругата;
5. отиване на тържество, РД, банкет - само по мъжки - без жени;
6. спортуването на футбол, баскетбол, ходене на риба, на палтка,
- в костюм;
7. пълна смяна на гардероба - особено внимание на бельото;
8. слабеене
9. използване на нови изрази в говора;
10. нови пози в леглото;
11. ново внимание към съпругата - подаръците без повод се
увеличават;
12. вечно главоболие, заспиване в друга стая.
13. започват да се правят забележки относно поведението на
съпругата, започва да се срамува от нея;

Да продължавам ли още.....................

# 206
Здравейте, с риск да ви разочаровам ,ще ви кажа ,че има мъже и жени ,които не изневеряват, просто защото знаят как да си подтискат мераците Peace

# 207
  • Мнения: 107
Цитат
Здравейте, с риск да ви разочаровам ,ще ви кажа ,че има мъже и жени ,които не изневеряват, просто защото знаят как да си подтискат мераците

С риск да те разочаровам-поогледай се,почети насам-натам из интернет-все по-рядко се среща. Все някой изпищява. А колко не знаем... Laughing

# 208
  • София
  • Мнения: 1 891
Оооооооооооооооооооооооо, цяла книга мога да напиша по тая тема.
Гледала съм го на живо, кат сапунен сериал:
1. редовни закъснения, тъй като шефа в последната минута
е наредил нещо спешно да се свърши в службата. Не може да
го възложи на друг - има на мен най-голямо доверие.
2. ходене на обучение (тим билдинг) за 4 дни. - после се оказва
от колеги, че си е взел отпуск и зачезнал с момата в Златните.
3. неизтити любовни смс-и, мейли, скайп.......................
4. шепнене по телефона, звънене и затваряне,  "грешки" при
звъненето, слагане на пароли в гъ-съ-ем-а, спиране на разговора
при влизане в стаята на съпругата;
5. отиване на тържество, РД, банкет - само по мъжки - без жени;
6. спортуването на футбол, баскетбол, ходене на риба, на палтка,
- в костюм;
7. пълна смяна на гардероба - особено внимание на бельото;
8. слабеене
9. използване на нови изрази в говора;
10. нови пози в леглото;
11. ново внимание към съпругата - подаръците без повод се
увеличават;
12. вечно главоболие, заспиване в друга стая.
13. започват да се правят забележки относно поведението на
съпругата, започва да се срамува от нея;

Да продължавам ли още.....................
   Ебаси, колко точно си го описала...  ooooh!

# 209
  • Мнения: 133
След Упоритото зайче дори и аз нищо не мога да добавя!!! Казвам дори и аз, защото и аз съм най-упоритото Уше  Joy маскирало глупостта си зад "любов"  Laughing Искам само да ви посъветвам нещо - и тези, който нямат нищо против изневярата и тези, на които им тракат зъбите от нея - в различни моменти от живота си съм била и от двата типа, за това ще си позволя да дам съвет!
Изневярата не е физическия акт - изневярата е допускането на друго човешко същество по-близо, от колкото "партньора"!
Изневярата са лъжите, конспирацийте и манипулацийте!
И това мили е до вид човек! Не си губете времето и нервите с хора без елементарна човешка етика и морал!!!

Общи условия

Активация на акаунт