Как го хванахте или ви хванаха в изневяра?

  • 61 560
  • 255
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 032
Кое точно не разбра.

# 76
  • Мнения: 77
няма значение.

с.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 064
Забелязвам, че все като стане тука дума за изневяра, изпълзяват по няколко девойки, да обяснят, че (1) хем и те, и мъжете им кръшкат, хем (2) бракът им процъфтява (и неща като взаимно уважение, доверие, възпитаване на морални ценности в децата: също цъф-тят!).

Хубаво, макар че самозаблудата е хапче с  временно действие.

Ама понеже в тези теми има и доста жени, които казват, че животът им се е сринал- едва ли може да очакваме някой, преминал през такъв срив, да се почуства изведнъж по-добре, защото бракът им всъщност е бил преебан с участието на широко-скроена шаврантийка, която си вярва, че в това, което прави няма нищо лошо.


Коя си ти, че да съдиш леко-леко, кой е неморален и кой е "шаврантийка".
Чувала съм, че тези които летят най-нависоко, падат най-лошо. Дано да бъркам...

# 78
  • Мнения: 2 723
Темата беше за друго, а не да се надпреварване кой е по-морален Naughty
Алиса, не мисля, че темата беше одобрявате ли отворените връзки, така че айде ако ти се иска да се представиш като дева Мария отвори си друга тема, не е нужно да спамиш тази.
Всеки има право да каже какво мисли, не е тук мястото да се съдим  Sick

# 79
  • Мнения: 2 032

А ти на какво базираш вярата си, че действията остават без последствия?
Не става въпрос за осъждане, а че кръшкането не е повод за хвалбите, които забелязвам в доста теми вече.


Никси, що не лепнеш още емотикончета, много са красиви пък и оригинални.

# 80
  • Мнения: 3 611
тогава бях малка и глупава, сега съм само ... глупава  bowuu, но не знам дали бих си признала отново някога  Laughing


Един приятел, много вещ в изневерите, ме учеше "И на калъп да те хванат, няма да признаваш! ...Не си видял бре..."
Та и аз така... ама добре, че не съм изневерявала.

 А моят как го хванах. Нямаше ме няколко седмици и като се прибрах, той беше излъскал къщата до блясък, ама направо я беше излизал. Прал, прахосмучил, прах бърсал... естествено не му беше чиста работата. ... мацката, живяла известно време у нас си ресала тъничката руса косица пред огледалото в банята (аз там никога не се реша, а и косата ми е повече от метър) и нашинкият като пуснал черджетата в пералнията и тъничките косми като се навили на един влакна, като станали на едни вълцИ...
... И кожата пред спалнята не беше изтупал... оттам пък изпадна една обица... ... и един сух дезодорант Нивеа, понеже и аз ползвам такъв, та помислил че е моя, само дето аз ползвам Рексона...
Не съм го питала, не исках да знам подробности. Ама той се напи и всичко си изпя...  blahblah
та така

# 81
  • Мнения: 77

А ти на какво базираш вярата си, че действията остават без последствия?
Не става въпрос за осъждане, а че кръшкането не е повод за хвалбите, които забелязвам в доста теми вече.


Никси, що не лепнеш още емотикончета, много са красиви пък и оригинални.


аз пък не виждам хвалби, а ФАКТИ. ама явно всеки вижда това, което му се иска да види.

с.

# 82
  • Мнения: 4 965
Алиса, само знай, че един брак не може да бъде пре...бан от трети човек. Това могат да сторят само участниците в него. А и никой не кара никого да "кръшка". И за тази работа, както и за един успешен брак, трябват двама.
А това,че ти не разбираш начина на живот на другите хора, не ти дава право да ги наричаш с епитети.
И да, аз специално твърдя, че съм далеч по-морална от много жени, които си лягат цял живот само с 1 мъж. А възпитанието на децата не ми е ясно защо изобщо го намесваш...
А за самозаблудата - често "светиците" сами заблуждават себе си. Аз лично съм реалистка.
Не се хваля - откровена съм.
И не плащам данък обществено мнение...

# 83
  • Мнения: 77
азаф, аз не виждам защо изобщо си правиш труда да обясняваш.

с.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 064
azaf го е казала, но и аз държа да уточня, че не се хваля, просто казвам откровено.
Виждам, че не съм единствена.

Много се извинявам на авторката, задето темата пак тръгна в друга посока  bouquet
Аз млъквам.

# 85
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 696
Единственият ми въпрос е, след като самите вие не го смятате за изневяра, защо го описвате в тази тема.
 

# 86
  • София
  • Мнения: 3 064
Единственият ми въпрос е, след като самите вие не го смятате за изневяра, защо го описвате в тази тема.
 


Заради всеобщо признатата дефиниция на думата.

# 87
  • Мнения: 6 029
Признах си. Прости ми. А и изневярата не беше класическа, още се чудя къде ми е бил акъла.

Той мисля, че не ми е изневерявал. Няколко пъти съм си мислела, че е. Усещането е ужасно. Чувство за нереалност, виеше ми се свят, абе гадна работа. Ако и той се е чувствал така, след като си признах - просто съм за убиване  Tired

# 88
  • Мнения: 471
Добре де Момичета всички казвате, че сте усетили или имате чувство ,че ви изневерява и почвате да се ровите тук - там

а въпроса ми е как го доказвате ....... почвате да го следите ли ? или го питате направо или нещо друго правите ?  Rolling Eyes
щото колкото и да го питаш той се казва НЕ  ooooh!

# 89
  • Мнения: 2 448
щото колкото и да го питаш той се казва НЕ  ooooh!

Значи е умен и държи на теб.

Това с многото ровене, съмнение и въпроси е досадно. От много питане да не каже "да" само и само да ти угоди на подозренията.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт