Родилна черта на корема!?

  • 10 813
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
Както и , че не трябва да се печеш или солариум докато не изчезне.
Значи да не ходя на солариум ooooh!Аз си мислех тези дни да пшочвам че да мога да съм "изпечена "за лятото и да ен се вижда толкова чертата...уффффф явно с нея ще съм си на плажа Confused

# 16
  • Мнения: 2 448
...уффффф явно с нея ще съм си на плажа Confused

Ем стига де, това да не е нещо срамно. Какво толкова те тревожи?  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 753
Е сега се погледнах - останала е съвсем слаба черта от пъпа надолу, година и месец след раждането...

# 18
  • Мнения: 1 336
При мен още не се е махнала.

# 19
  • Мнения: 1 475
при мен се появи още към 3-тия месец и с всеки месец става все по-дебела  и по-кафява и си мисля, че доста ще си я понося! Wink

# 20
  • Мнения: 1 091
След няколко месеца и твоята линия ще изчезне. Моята още се забелязва малко.

# 21
  • Мнения: 4 555
Аз много исках моята да си я задържа. Специално си пекох корема през бременността и беше станала страшно тъмна, после след като родих пак си пекох корема, за да я подчертая, но вече изчезна. Даже не помня кога е изчезнала точно, избледня постепено и се скри напълно.

# 22
  • Мнения: 122
До колкото знам от приятелки, чертата сама си изчезва, но отнема време   Mr. Green Моята 7 месеца след раждането вече почти не се вижда. И мене много ме дразни, но просто е нужно търпение. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 666
Не знам какво толкова ме притеснява... Crazyможе би съм свикнала да си гледам коремчето "неначертано" Laughing и затова.

# 24
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Изчезва с времето. Моята все още си стои, даже се замислих, че след първата бременност бях взела крем за избелвани и май имаше ефект- за 2-3 месеца изчезна. Какъв беше крема тогава, преди 9 години обаче не помня.

# 25
  • Мнения: 1 354
На всички им се появяват такива черти,предполагам,че при всяка жена изчезва различно,на едни по- рано на други по-късно Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 185
Сега като каза погледнах и видях, че я няма! Малкия е на година и един месец!

# 27
  • Мнения: 202
ще ти изчезне като родиш.Сега и да я мажеш ,не можеш да я махнеш,защото е на хормонална основа.

# 28
  • Мнения: 666
Lora123 аз родих вече Laughing и се надявам да избледнее до летните месеци Peace

# 29
  • Мнения: 2 172
Аз пък засега нямам такава черта  Thinking

С първата си бременност мислех ,че нямам,но след като се прибрах от родилния дом и се погледнах в огледалото (с вече плосък корем) видях ,че имам някаква бледа черта от бикини линията до пъпа  #Cussing out Но избледня след около месец някъде,наистина беше почти незабележима  Peace

Общи условия

Активация на акаунт