За майките и изборите?

  • 1 925
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
И правилно. Трибуната за агитация е платена Sunglasses Няма безплатен обяд.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Не.
Дори платена, пак не е тук!

# 17
  • Мнения: 822
Мисля, че bg-mamma би била добра школовка за всеки партиец... Нека да заповядат, но ми се струва, че не могат дълго да се задържат. Освен ако не вербуват някои от най-старите и обиграни форумски членове. Лесно е да си припяват рефрена от големия екран, парламентарната трибуна или пред групичка фенове... Чакаме ви! Ще ви посрещнем с хляб и сол... Може и предимно със сол... Но криза е все пак...

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да заповядат, да ги покълвем малко и тук.
Аз нямам против лично да им покажа недостатъците и да изслушам аргументите им.
Аз съм от онази група, която се колебае за кого и дали изобщо да гласува, но съм и особена порода неверник.

# 19
  • Мнения: 25 628
Да заповядат, да ги покълвем малко и тук.


Аз съм ЗА!  Mr. Green Party

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Когато порчетох статията си помислих, че е доста авантюристично начинание  с непредизвестен край.
Това при открита и заявена политическа позиция / което би било в разрез с форумските правила обаче/.
Какво остава в такъв случай - да проникнат като троянски коне с нови акаунти, но и и с неопетнено форумско минало. Но какво се случва тук с горките новаци всички знаем.
Или пък да вербуват старите и/или популярни потребители. С мъгливи обещания това едва ли би имало успех.
Ще ядем кифтета другари и другарки, то е ясно, оставате диетите на входа  Laughing

# 21
  • Мнения: 25 628
dodo_dodo, доколкото си спомням от предишни години и предишни избори, в този форум има много членове, които са пристрастени към една или друга партия и биха изнесли такава програма напълно безкористно - ей-така, на ползу роду, само заради единия промит мозък.
А и доста комсомолци се навъртат насам, доста... Нали не очакваш, че ще си ритнат трудовите книжки?  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 8 999
Нашите политици действат като брокери на недвижими имоти. Мислят си, че като са написали в офертата, че апартамента е 300 кв.м., малоумният купувач, като отиде на оглед, изобщо не би забелязал, че реалната жилищна квадратура не надхвърля 80 кв.м.
И какво - ще кажат, че са свършили нещо и българинът ще се затюхка как не могъл да забележи! И ще им отдаде дължимото?
Сякаш никой не знае, че всичко, което се прави /или не се прави/ е въпрос на политически комбинации и игри на всички партии? И дивна площадна търговия? Кой знае какво са дали те, та да бъде прието някое законче, или допълнение към законче. Народът доволен, а задкулисните "партньори" - още по-доволни!
Веднъж стомничка за вода, втори път стомничка за вода, ама двадесет години ги дрънкат тези грънци вече.

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ха ха ха НДСВ .....  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo
всъщност останаха ли някои които да нямат аки на д-то за да се осмелят да агитират?

и все пак , кои са агентите ?

# 24
  • Мнения: 1 072
Вече виждам първите им теми.
- Антония Първанова в Здравния "За или против гласоподаването в затворено помещение в грипно време"
- Мони Паси в ДиС "Възлюбен на министерша - плюсове и минуси"
- Милен Велчев ще пуска през седмица теми за финансовата криза. Накрая ще го бан-нат.
- Ники Василев отчаяно ще стене в темата "Тайната на дългата и красива коса", че при него ефектът не е задоволителен. После малко ще се освежи, когато му обяснят девойките в КМ, че може да замени очилата със светло-сини лещи.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
симеон в клюкарника - "Сменихте ли си чипа?"
г-жа Паси в ДиС - "нормално ли е да обичаш друг след брак по служба?"


п.с. до всички дежурни. Таксата за позитивен пост е отбелязана като "Публикации" . Не приемам виртуални кебапчета и обещания за бъдещи изгоди... приемам само кеш.

# 26
  • Мнения: 4 841
 Joy Супер предложения за теми...

Конкретно по темата - за съжаление, има все повече хора, които не умеят да взимат решения и да носят отговорност за тях (напр. хилядите теми "Кое име да избера?", "Да му изневеря ли?", "Как да постъпя с майка ми/свекървата/зълвата/етървата/приятелката" и т.н. и т.н.)  Такива хора могат лесно да бъдат манипулирани и убедени в какво ли не, включително и да гласуват за определена партия... Покрай различните "протести" и подобни инициативи, убедена съм, че има доста изкушени да използват аудиторията на бг-мамма за свои (не съвсем чисти) цели.

# 27
  • Мнения: 14 654
Дис - нова тройна коалиция: "снаха - зълва - свекърва"
Здравния - Българското здравеопазване или да живееш на инат
Готварския - Да готвим в условия на криза или клин-чорба стъпка по стъпка
Зелената тема - Да спасим планетата или 101 прдимства от живот на студено
Майките - Деца без памперси, и без това няма да можете да си ги позволите

# 28
  • Мнения: 5 877
- Ники Василев отчаяно ще стене в темата "Тайната на дългата и красива коса", че при него ефектът не е задоволителен. После малко ще се освежи, когато му обяснят девойките в КМ, че може да замени очилата със светло-сини лещи.
Хохохохохохохо!

# 29
  • Мнения: 17 546
Здравния - Гладът като лечение или "Лечебно гладуване" (но не по Л. Ковачева, а по почин на управляващите) - основен метод за оздравяване на населението.
Пак Здравния - Нобелова награда за генетика взе български производител на сирене! Или качествените изменения в човешкия организъм при консумация на качествено сирене и кашкавал.
Нашите деца - Без образование - сега оценявате ли, че в това е истината?
Клюкарник - Градския транспорт с нова цена - само абонаментни карти, на стойност лявата ви ръка до лакътя. Ако не - ходете пеша за здраве.
ДиС - Нов семеен кодекс. Четохте ли? За осмелилите се на повече от едно дете, наградата е - дългогодишна мизерия. И триместна палатка! Най-после Масларова помисли реално за хората. Ура!
КМ - Министър Масларова, винаги свежа - пример за това как и на 100, може да изглеждате като на 140!

Общи условия

Активация на акаунт