Тема за кремовете против бръчки

  • 12 646
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ох, Боже...  Rolling Eyes
къде е Монда?  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 372
Между продуктите на Lancome и Garnier сигурно също няма разлика предвид факта, че и двете марки са към Loreal... Whistling 

# 17
  • Мнения: 2 388
Мисля, че влияят добре на кожата, но не и на бръчките.
Качествените кремове подобряват видимо самата кожа.

п.п. Това е мое мнение. Не ангажирам никой с него.

# 18
  • Мнения: 3 447
a този смешен крем на Eucerin защо сте ми го пуснали на снимка....за тази която не е наясно Eucerin и Nivea се произвеждат от една и съща фирма,т.е от хора специализирали се в масовата козметика,нямаща нищо, ама нищо общо с качествената козметика....само за твоя информация ще ти кажа,че единия от тези кремове струва 3 евро на едро в Австрия.Ако искаш си мажи лицето с кремове и на Арома на същата цена и чакай резултат !
Юсерин Хиалурон филър има видими резултати при мен. При майка ми също (не знаех, че го ползва, така че изключвам момента със самовнушението).

# 19
  • Мнения: 12
Да не повярва човек, две гост-потребителки, включили се една след друга само в една тема, за да изкажат положителното си мнение за един и същи продукт и да ни цитират един и същи онлайн магазин за козметика. Много новаторски подход, досега такова нещо в този форум не се беше случвало... в последните 15 минути  Wink

Това вместо запис. Ще следя темата, че и на мен ми трябва такъв продукт (не за превенция, а за директно третиране) за бръчки под очите, сдобих се с тях още 18 годишна. Мимически са, появиха се толкова рано, защото ми е много тънка и суха кожата в този участък. Не са ми драма, а и всичките са ми от усмивки  Flutter , но все пак да не задълбочаваме нещата  Peace

# 20
  • Торонто
  • Мнения: 837
a този смешен крем на Eucerin защо сте ми го пуснали на снимка....за тази която не е наясно Eucerin и Nivea се произвеждат от една и съща фирма,т.е от хора специализирали се в масовата козметика,нямаща нищо, ама нищо общо с качествената козметика....само за твоя информация ще ти кажа,че единия от тези кремове струва 3 евро на едро в Австрия.


Мисля, че не другите, а ти не си наясно с този въпрос.
Същата тази фирма Beiersdorf произвежда и най-скъпия крем в света за момента (или поне до преди 1-2 месеца)   
La Prairie Platinum.
Не се е специализирала в масова козметика, просто марките й Нивеа и Eucerin са от този тип.

# 21
  • Мнения: 2 011
И  bouquetскам само да споделя , че познавам няколко жени на по 60 и 65 години , които имат  страхотна кожа на тази възраст без да  са и чували за скъпи кремове  newsm78 Това , което разбрах от тях е че си изработват сами кремовете с билки - нещо от рода на невен с мас .... Е, момичета страхотна кожа имат! Но мисля че всичко зависи и от типа кожа - винаги  сухата и чувствителна кожа е по-склонна към бръчки.
Но, не всички могат да си позволят  скъпа козметика - така че не подценявайте и  по евтинките кремове на пазара и те могат да  свършат добра работа - както и  домашните плодови маски. Преди няколко години получих кафява пигментация на двете бузи - махнах  я като всеки ден по  2 -3 пъти натривах местата с прясна ягода!  Peace

# 22
a този смешен крем на Eucerin защо сте ми го пуснали на снимка....за тази която не е наясно Eucerin и Nivea се произвеждат от една и съща фирма,т.е от хора специализирали се в масовата козметика,нямаща нищо, ама нищо общо с качествената козметика....само за твоя информация ще ти кажа,че единия от тези кремове струва 3 евро на едро в Австрия.


Мисля, че не другите, а ти не си наясно с този въпрос.
Същата тази фирма Beiersdorf произвежда и най-скъпия крем в света за момента (или поне до преди 1-2 месеца)   
La Prairie Platinum.
Не се е специализирала в масова козметика, просто марките й Нивеа и Eucerin са от този тип.

Това не променя фактът,че EUCERIN  и NIVEA са некачествена козметика и са марки за масова употреба.Честно казано,в интерес на истината наистина незнаех,че La Prairie.....е марка на Байесрсдорф,благодаря ти за информацията.Но...едното няма нищо общо с другото!Да се спрем на L’OREAL например-какво е общото между марката им L’OREAL  PROFESSIONAL,KERASTASE и....смешните им шампоани L’oreal Elseve,които можеш да си купиш от всеки супермаркет за 4 лв?

# 23
  • Мнения: 2 011
a този смешен крем на Eucerin защо сте ми го пуснали на снимка....за тази която не е наясно Eucerin и Nivea се произвеждат от една и съща фирма,т.е от хора специализирали се в масовата козметика,нямаща нищо, ама нищо общо с качествената козметика....само за твоя информация ще ти кажа,че единия от тези кремове струва 3 евро на едро в Австрия.


Мисля, че не другите, а ти не си наясно с този въпрос.
Същата тази фирма Beiersdorf произвежда и най-скъпия крем в света за момента (или поне до преди 1-2 месеца)   
La Prairie Platinum.
Не се е специализирала в масова козметика, просто марките й Нивеа и Eucerin са от този тип.

Това не променя фактът,че EUCERIN  и NIVEA са некачествена козметика и са марки за масова употреба.Честно казано,в интерес на истината наистина незнаех,че La Prairie.....е марка на Байесрсдорф,благодаря ти за информацията.Но...едното няма нищо общо с другото!Да се спрем на L’OREAL например-какво е общото между марката им L’OREAL  PROFESSIONAL,KERASTASE и....смешните им шампоани L’oreal Elseve,които можеш да си купиш от всеки супермаркет за 4 лв?
ПОДКРЕПЯМ !  Hug

# 24
  • Торонто
  • Мнения: 837
Но...едното няма нищо общо с другото!

Ми естествено, че няма.
Ти беше тази, която обобщи за цялата фирма, че се е специализирала в масова козметика по две от нейните марки:


се произвеждат от една и съща фирма,т.е от хора специализирали се в масовата козметика,нямаща нищо, ама нищо общо с качествената козметика

Затова ти дадох примера с Платинумa.

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
хайде сега, купете си всички по един  Jean D'Аvеze, поне да има смисъл от регването на някои хора тук.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Да се запиша и аз, чакам някой с положителни отзиви за кремче за първите фини линийки около очите. Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 1 956
Еее, докуде сте я докарали! Стига сте се карали!
Аз Давезе няма да си купя! Ще стане като с Нюкса!

# 28
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз, чакам някой с положителни отзиви за кремче за първите фини линийки около очите. Praynig

За мен това кремче е Bio-Performance Super Eye Contour Cream на на Shiseido

Общи условия

Активация на акаунт