Пролет идва, птички пеят ,в КАРЛОВО и СОПОТ дечица радостно се смеят!

  • 9 980
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7
бебешоркее честитоо!!Тичате устремено към годинката Peace.За гушкането не се притеснявай -момиче е  и за теб винаги ще е малкото момиченце на мама .На нас с момченцата по бързо отлита времето за гушкане  ooooh!
За ОБИЧКИТЕ ще чакаш сВЕКЪРВАТА ДА СЕ ЗАВЪРНЕ НА РАБОТАА Laughing hahaha

# 286
  • Мнения: 3 166
Бебешорче, честита ви месечинка!  bouquet  А пък за гушкането - абе да ти кажа честно дори и като поотраснат тайничко от чужди погледи винаги си имат нужда. Мама си е мама. Даже и на 100 години като си.  Peace

plamsHug не мога да помогна със съвет къде се прави кръвен тест, но искрено стикам палци за хубави новинки за теб в най-скоро време.  Praynig

Нотова, ами аз и двата начина съм ги написала по-горе. Относно колбаса -ами каквото се намира из хладилника, ама най-си ги харесваме с шунка, но става и с кренвирш, и с телешки салам и с македонска наденица. Абе каквото ти се намира.  PeaceПолзвам доматен сок от шише или домати от букран. Ако нещо не съм изсянила - питай смело.  Hug

Ооо, Ели ,много си лаконична! Само срам не срам да си призная - ми нещо не се справих с пусти кодове и така или иначе не намерих машината. Помагай когато имаш време, ама май най-накрая ще си взема нещо от Метро.  Tired

Петя,   Heart Eyes ти си знаеш....

# 287
  • Мнения: 844
Привет от мен и добре дошли на новите майчета.
Аз заминавам малко в странство за 3 дни до Турция - Истанбул и треска ме тресе ..... не съм излизала извън граница Grinning
Иначе гледам няма болни което е добре защото се затопляяяяя и хайде навън с малчовците.

# 288
  • Карлово
  • Мнения: 328
Ana Mu какво и къде учиш ...по точно си учила щом се явяваш на държавен изпит
с конспект ли се явяваш или с въпросник
tin_tin_ добре си ти ще си починеш както трябва Simple Smile
svetlana_78 багодаря ти запомощта ако има нещо ще питам  Hug

# 289
  • Мнения: 3 360


В Карлово са GrinningМойта щерка като ги видя и само  повтаря-Галя и Тома,Галя и Тома...Как не е искала автограф ,незнам?! Laughing Laughing

# 290
  • Сопот
  • Мнения: 165
Здравейте!
Да споделя-пробихме ушичките в Паладиума.Жената прояви голямо търпение,защото Вики доста си поплака.Но....красотата иска жертви. Laughing

# 291
  • Мнения: 3 360
Бебешорче,честит малък празник  bouquet Ще си я гушкаш още дъъълги години,какво се притесняваш-времето е пред вас Hug
Тин-поздравления!Хубаво да си изкараш и да ни разказваш после как е по света PeaceАз съм била там преди  години и да ти кажа и тогава си беше "Европа на Балканите"..но не и у нас Confused
plams-посещавай ни по-често HugПоложителни новини да ни носиш скоро,чу лИ? Praynig Peace
Веси,добре дошла!Пробихте ли ушичките?
5ja ,и аз имам велоергометър,ама го "загрявам"ежедневно NaughtyСамо пдготвям форма за фитнес залата и кроя планове за малко повече свободно време,ама ще видим де..Тя и Тин сега изчезва-ще видим с кой ще ходя newsm78Желание да има,това е Peace

Аз да се похваля -имаме си гостенка-варицела.Най-сетне!От два дена малката е пак с Т и днес вече избиха първи пъпки.Айде и през това да минем Mr. Green

# 292
  • Мнения: 3 360
Веси -срекохме се EmbarassedКолко е голямо момиченцетео ти?Разкажи ако искаш за себе си Hug...

# 293
  • Мнения: 20
Здравейте мамчета!Вие вече ще испишете темата а аз едва сега успявам да се включа и то пак с немного добра новина за нас-след като каката се излекува сега бебчо ми е болен Sadи той милия опита вече вкуса на антибиотика.Има влажна кашлица с хрипове и разстройство което ме плаши малко.Незнам дали да послушам бабата тя ме съветва да го намажа на крачетата и на гърдичките с мас и сол вие какъв съвет ще ми дадете?Поне за сега няма Т.

# 294
  • Мнения: 236
Радка,разстройството кога се появи,след приема на антибиотик.Ако е така-това най-вероятно е реакция от него.Какъв антибиотик ви изписаха?Щом няма Т е добре,лошото е,че от антибиотиците има и много странични ефекти.Незнам дали има нужда от мазане с каквото и да било,щом вече сте на антибиотик.Тов ае по-скоро превантивна мярка,но едва ли ще навреди.
Веси,наминавай по-често PeaceЧестити ви обички!
Тин,приятно прекарване и да събереш хубави емоции Wink
В сопотските ясли май няма още варицела,дано не идва че и аз не съм я карала...
Ана,успех с изпита,да се похвалиш Peace

# 295
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!Вие вече ще испишете темата а аз едва сега успявам да се включа и то пак с немного добра новина за нас-след като каката се излекува сега бебчо ми е болен Sadи той милия опита вече вкуса на антибиотика.Има влажна кашлица с хрипове и разстройство което ме плаши малко.Незнам дали да послушам бабата тя ме съветва да го намажа на крачетата и на гърдичките с мас и сол вие какъв съвет ще ми дадете?Поне за сега няма Т.
Знам, че маста загрява, а от солта може да получи изгаряне и за това не те съветвам! Желая ви бързо оздравяване!
п.п. в момента Иван за 100-ен път днес пренарежда книгите! Кажете как да се справя!!?

# 296
  • Мнения: 844
Тутти стига да имаш желание другата седмица съм на линия и продължавам Wink

# 297
  • Мнения: 20
 I_N преди да започне антибиотика имаше растройство.за кашлицата пие флудитек а антибиотика е оспексин,а за растройството пие прахче HIDRASEC.Това ни исписа д-р Маринова.

# 298
  • Сопот
  • Мнения: 165
I_N аз често ви чета,но откакто работя ми остава малко време за писане.Вие как сте?Спите ли вече на яслите?
tutti Вики е на 3 години без една седмица.Родена е на 1-ви април.Овен до мозъка на костите е Mr. Green Иначе аз работя като учител и между другото помагам в семейния магазин.
Notova и с теб се познаваме лично.Сещаш ли се ? Laughing

# 299
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
I_N преди да започне антибиотика имаше растройство.за кашлицата пие флудитек а антибиотика е оспексин,а за растройството пие прахче HIDRASEC.Това ни исписа д-р Маринова.
много добри лекарства е изписала маринова,не се притеснявай ще мине разстройството от антибиотика

Общи условия

Активация на акаунт