Хайде да откажем цигарите завинаги!

  • 50 472
  • 555
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 307
Днес не мога да се похваля. Вчера издържах да не пуша до вечерта, но днес запалих и не само това, но не се ограничих с една.

# 61
  • Мнения: 1 394
Аз пък вчера мих прозорците и изобщо не се сетих за цигари!Ама вечерта.......признавам си .палнах си една две.Работите вървят на отказване де...взеха да ми стават по-неприятни.А и не си купувам -пуших от на мъжа ми...а днес не съм пушила......може би няма и да пуша.....дано! Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 1 485
Моя съпруг  ги отказа  след  като  пушеше  почти  по  2  кутии  на  ден.А  аз  пуша  само  сутрин  с  кафенцето.по  1  не повече.

# 63
  • Мнения: 3 830
Страхотна тема. На авторката   bouquet

Моите родители ги отказаха, като ги спряха изведнъж. Наложиха си да не запалят нито една повече и така е и до ден днешен.
Това се случи преди около 5 -6 години. Peace
Имало е и моменти на слабост в началото, когато са били на косъм да ги подхванат пак, но винаги наблизо се е намирал някой близък, който да им секне мерака с едно хубаво скандалче.
Аз пуша изключително рядко и не съм зависима. Не изпитвам необходимост да паля.
За пръв път опитах на 18 и тогава разбрах, че това определено няма да ми стане навик и няма да се пристрастя.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 16:47 от Estellia

# 64
  • Мнения: 158
Леле момичета направо ви се възхищавам!
Как можете да пушите само една цигара?
Аз ако си позволя да запаля една и ще я
последват още поне десет.
Да се похваля за сега държа фронта,
но вчера така зверски ми се пушеше,
че не можех да мисля за нищо друго.
Но не запалих!
Ужас мислех си, че колкото повече време минава
толкова по няма да ми се пуши ама на десетия
ден умирах за цигара.
Наистина ли тази книга ви е помогнала да ги
откажете?

# 65
  • Мнения: 55
Леле момичета направо ви се възхищавам!
Как можете да пушите само една цигара?
Аз ако си позволя да запаля една и ще я
последват още поне десет.
Да се похваля за сега държа фронта,
но вчера така зверски ми се пушеше,
че не можех да мисля за нищо друго.
Но не запалих!
Ужас мислех си, че колкото повече време минава
толкова по няма да ми се пуши ама на десетия
ден умирах за цигара.
Наистина ли тази книга ви е помогнала да ги
откажете?
Трябва да имаш стимул! В момента, в който разбрах че съм бременна ги отказах от раз. А преди съм се опитвала да ги оставя поне 5-6 пъти. Но има ли по-важно нещо от бебето ми? Дано да запазя ефекта и след това...

# 66
  • София
  • Мнения: 1 311
Наистина колкото повече време минава толкова по малко ти се пуши,поне аз така си мисля  Rolling Eyes
Аз спирам цигарите от година вече и сега наистина ми се пуши по малко от колкото преди  Mr. Green
...и така до 1,2 на седмица но искам много да се откажа от тях  Praynig

# 67
  • Мнения: 1 394
Аз два пъти съм била бременна ,и двата пъти не пушех докато родя и докао кърмех,но....ето ,че пак пуша.Стимула си е стимул за известно време.В моят случай докато спрях да кърмя децата си.Но според Алън Кар,най-непоправимият пушач е нередовният пушач,този,който пали по една цигара ей така с някой повод.Такъв случай според него е неспасяем,защото този човек си мисли,че не се е пристрастил,а всъщност не е така.Защо не пали изобщо,ами само от време на време....Или си пушач или си непушач.Дори и една цигара на три дни да пушиш,ти си зависим от тях....иначе изобщо нямаше да палиш.
EТО ТОВА НА МЕН СТРАШНО МИ ПОМАГА
Когато ми се допуши,просто отварям страницата и след 1-2 мин ...не ми се мисли за цигари!
Линка,който ви посочих е презентация и е файл,който се изтегля,така,че изчакайте една минута да се зареди.После в долния десен ъгъл от стрелките си разлиствате страниците и продълженията на текста.Наистина много помага-четете бавно и вниквайте във всяка дума!

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 01:37 от dodyniki

# 68
  • Мнения: 48
АЗ мога да се похваля 5ти ден без цигара.Пуши ми се,но знам че тази една цигара може да означава още няколко години пушене,така че за сега няма да паля колкото и да ми се иска.Всеки един момент си повтарям плюсовете от това да не пушиш,търся мотивация,защото без нея не става.Опитайте се да не мислите за цигарите, като ви се допуши направете нещо, което да ви ангажира съзнанието.Знам че ще успеем.Факта че пишем в тази тема означава, че най -голямата стъпка сме я направели-Решили сме да СПРЕМ С ЦИГАРИТЕ.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 311
АЗ мога да се похваля 5ти ден без цигара.Пуши ми се,но знам че тази една цигара може да означава още няколко години пушене,така че за сега няма да паля колкото и да ми се иска.Всеки един момент си повтарям плюсовете от това да не пушиш,търся мотивация,защото без нея не става.Опитайте се да не мислите за цигарите, като ви се допуши направете нещо, което да ви ангажира съзнанието.Знам че ще успеем.Факта че пишем в тази тема означава, че най -голямата стъпка сме я направели-Решили сме да СПРЕМ С ЦИГАРИТЕ.
  Mr. Green и аз като теб все си повтарям плюсовете на не пушача  Peace

# 70
  • Мнения: 158
Dodyniki, страхотно четиво!
Направо ми се изправи косата.
Хиляди благодарности!
Да се оплача днес съм много зле
повръща ми се, треперя, точно като
наркоман.
Ужас.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 311
Много е трудно първите дни,стискай зъбки  Hug

# 72
  • Мнения: 1 394
Цъкнете на линка от последният ми пост и ще видите,че ще ви подейства!Поне давам гаранция,че след като го прочетете 99% от вас ще се замислят още по-сериозно!Успех!

# 73
  • Мнения: 3 830
Аз два пъти съм била бременна ,и двата пъти не пушех докато родя и докао кърмех,но....ето ,че пак пуша.Стимула си е стимул за известно време.В моят случай докато спрях да кърмя децата си.Но според Алън Кар,най-непоправимият пушач е нередовният пушач,този,който пали по една цигара ей така с някой повод.Такъв случай според него е неспасяем,защото този човек си мисли,че не се е пристрастил,а всъщност не е така.Защо не пали изобщо,ами само от време на време....Или си пушач или си непушач.Дори и една цигара на три дни да пушиш,ти си зависим от тях....иначе изобщо нямаше да палиш.
EТО ТОВА НА МЕН СТРАШНО МИ ПОМАГА
Когато ми се допуши,просто отварям страницата и след 1-2 мин ...не ми се мисли за цигари!
Линка,който ви посочих е презентация и е файл,който се изтегля,така,че изчакайте една минута да се зареди.После в долния десен ъгъл от стрелките си разлиствате страниците и продълженията на текста.Наистина много помага-четете бавно и вниквайте във всяка дума!

Много полезна страница. Всеки пушач трябва внимателно да я прочете и разгледа. Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 1 311
  ruporuu Ехоооо,къде сте момичета не се отчитате напоследък  Crossing Arms
Аз да кажа не съм пушила от неделя,но ще видим как ще е петък и събота  smile3503 ,че нали съм на работа  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт