Хайде да откажем цигарите завинаги!

  • 50 429
  • 555
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте момичета,за мен петък и събота мина без цигари въпреки че ми се пушеше...ще видим по нататък как ще е.  Mr. Green

# 541
  • Мнения: 1 394
Еее,честито!!!Браво на теб! И за напред ще е така-ще видиш!  Peace

# 542
  • София
  • Мнения: 1 311
Дано ! Praynig
Мерси Доди!  Hug

# 543
  • Мнения: 135
Мими и Доди, ще ви удуша от прегръдки да знаете, само да ми паднете  Heart Eyes Hug. Тичам като луда тука по едни интервюта за работа и в автобиографията ми пише непушач, старая се естествено и днес ми е ден без цигари почти. Няма да лъжа хората, които ще ме наемат, няма да излъжа и вас и най- вече няма да излъжа и себе си.
Никога не съм вярвала, че мога така да шикалкавя и да си търся извинения, когато го осъзнах това направо ме разби и ме хвърли в дълбока дупка, не ми се е случвало до сега така да се депресирам. Нямате представа колко много ми помагате.
Мими, дай го твоят мъж тук да му обясня каква чудесна и силна жена има и какъв е късметлия, че не е попаднал на такава като мен например, дето има воля само наум.
Доди, честит подарък бих искала и аз да ти подаря нещо, тъй като ти вече ми направи подарък.
Целувки за всички и приятно изкарване на празника.

# 544
  • Мнения: 1 163
Доди навика да ти кажа голяма работа е. Нали съм свикнала като си измия чиниите да пуша, като изчистя да пуша или като свърша някой ангажимент да пуша отпочиваща. Все още като си свърша работата се услушвам за цигарката  Laughing Laughing Laughing Laughing
Вчера беше критичния ми ден. Ходих ме на кръчма ужас всички пушеха дрехите ми замирисаха ужасно не се впечатлих удържах без цигара значи мога и друг път пих на малки глътки вино  Laughing Laughing не успях и да се напия. Преди това приятелки от квартала ме викаха да изведем децата. То се сяда на площадката и се почва едно пушене мале мила. Викам си сега всички ще седнат и ще извадят цигарите а аз  #Crazy #Crazy #Crazy това което мислих не стана не ми се допуши напротив гледах ги как се тровят и ми ставаше тъжно за тях а те ми обясняваха как немогат без цигарите. Лъжа всички можем без тях.
maniadekay Браво на тебе. Знаех си че ще успееш няма да се подадеш. Peace
nin4 за тебе мацко най-хубавата работа във вашия град. Да колкото повече си мислиш че си непушач толкова по малко ще ти се пуши. Представи си че никога преди това не си пушила. Сега влизам в магазина и като минава някой покрай мен ако е пушил веднага ми лъхва леле че противна миризма.  Нинч не е вярно че имаш воля само на ум просто не си подготвена да се разделиш с цигарите все още. Ще ти кажа нещо ако изживяваш някакъв стресов момент по добре не го прави /можете да ме оборите ако искате/ ще ви кажа защо. Една приятелка имаше страхотни проблеми и взе да отказва цигарите по това време. Ами резултата беше нулев затова си мисля, че човек когато ги отказва трябва да е спокоен.
Ами прегръщам ви всичките  Hug Hug Hug
Затъжила съм се и за ВИкунчето и Доли не е писала отдавна

# 545
  • Мнения: 1 394
Мими ,тука съм!А това за стресовият момент-точно тогава ,ако някой успее да откаже цигарите-никога повече няма да пропуши-гаранция!Майка ми ги отказа точно в стресов момент и няма нужда да ви казвам,че е върла тютюномразка в момента.Баща ми го третира,като изпаднал германец щом го види с цигарата.Забранила му е да пуши,където и да е вкъщи,да не и умирисва пердетата...и той естествено се съобразява с това.Аз най-много се възхищавам на нея.Тя пушеше по 2 кутии,че и повече на ден...Абе видеше ли,че някой и е пипал цигарите тогава и си е взел...беше готова в буквалния смисъл да го удуши...такива скандали е имало,че брат ми  и е взел последната цигара,че не мога да ви опиша.А сега,като се връща назад направо не може да повярва,че заради едните прости цигари се е унижавала така и е била толкова жалка.Най- ми е жал за майките в магазина.Детето я дърпа за две бонбончета,а тя му вика-няма пари за бонбони и в следващият момент дава 3 лв за кутия цигари...ееее,това е толкова грозно и непростимо,че няма накъде повече...Да не говорим,че след тази сцена,майката излиза и пали цигара от цигара,а детето реве та се къса още половин час,а тя му се зъби на среща и го обижда...Ужас,направо не е за вярване до колко могат да те обсебят цигарите.Е,аз не съм имала такива случаи,защото,когато съм пушила винаги сме имали средства и не съм лишавала детето си от нищо,което е поискало.Но има хора,които последните си пари дават за цигари...Е това вече е отвратително-всякаш цялото семейство трябва да се съобрази с наркоманията на член от него,който непрекъснато освен,че трови себе си,трови и децата си...Ама много малко хора го проумяват.Мислите ли,че не са видели темата-аз не мисля така...Има такива,които са я видели ,но се страхуват!Страха от отказването е по-голям от самото желание.Веднъж отървеш ли се от този страх,че без цигари може и е по-добре да се живее-можеш да ги откажеш лесно!Аз излизайки с децата на площадката съм горда измежду другите мами,които все още пушат...Лелееее,само,като ги гледам-наконтени,с прическите,с маникюрите и присвиват очи ,дърпайки от гадната воня и си мислят,че изглеждат перфектно.Да изглеждат-наистина,но това вонящо допълнение,скапва целият пейзаж...Сега си давам сметка,колко грозно и смешно съм изглеждала ,докато пушех и се радвам,че вече не е така.И вярвайте,че не само аз мисля така!Успех на всички и най-вече на Нинч-тя има най-голяма нужда в момента от помощ...
Викунче ти,бе моме къде се изгуби-да не се криеш да пафкаш,а???  Laughing

# 546
  • Мнения: 82
dodyniki ,и как така майка ти успя да ги намрази гадните цигари?Искам и аз така да ги намразя.Наистина.Иначе си нямам доверие и все си мисля ,че след време ще започна пак,а нЕ иСкам.Не иСКам.
СНощи сънувах ,че съм запалила ,и то двЕ цигари едновременно.Че като се стреснах и викам:абе кво правя ,бе!Ами нали не пуша!?И ги изхвърлих.
Ама ,то много ми се събра напоследък-то балове ,то сватби...
 Rolling Eyes Rolling Eyes

# 547
  • София
  • Мнения: 1 311
Привет момичета,как сте?
mitsa,и аз като теб сънувах цигари от начало но това бързо отшумя...ще мине и при теб.
Поздрави на всички!  Hug Hug Hug

# 548
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Приемате ли нови попълнения?  Mr. Green
И аз съм решила да отказвам гадните цигари  Rolling Eyes
Лошото е ,че май и кафето ще трябва да откажа  Sad / или поне сутрешното/
Изхвърлям всички запалки и от утре съм най-нервния човек на света  Laughing

# 549
  • Мнения: 1 163
Мона Лиза Hug Hug Стискам ти палци. Че ще бъдеш най-нервния човек на света не е вярно. Аз станах най -спокойния откакто не пуша. Малко звучи нереално но е истина. А кафето ще ти се стори  най-чудесно без цигари.
 Да ви кажа честно вчера за първи път си направих кафе откакто не пуша. Забърках си с голям мерак нес кафе фрапе. Стана невероятно. Изпих си го с най-голяма наслада без цигарата. Ами то кафето и цигарата са две несъвместими неща бе момичета  newsm78 newsm78
Додунче и аз това винаги съм го мразела. Да си купи майката цигари и да му каже нямам пари за сладолед или бонбони. На един два пъти на една приятелка съм и давала пари да купи на детето си това което иска немога да гледам такава картина и винаги съм си мислила, че ако се стигне до там ще ги откажа на всяка цена. Е не се стигна до там и пак ги отказах а за детето си бих направила всичко.

# 550
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз не съм се отказала от кафето,не мога без него и без цигари пак ми харесва.....,но второто заменям с чай.  Mr. Green

# 551
  • Мнения: 7 430
Седмица съм вече без цигари, но моя МирО (той от петък е непушач), вечер си припалва по една цигарка  Confused
И все пак по-добре така, отколкото да е нервен и да "изпушва"

 Hug

# 552
# 553
  • Мнения: 6
 smile3546 smile3546 smile3546здравейте момичета.Хемингуей казва "Най-лесно е да спреш цигарите.Аз го правя всеки ден." И е пушил до смъртта си. Аз пуша от 24 години,така че никак не  е лесно да се спрат цигарите. Rolling Eyes

# 554
  • Мнения: 1 163
Вероника38 има нова темичка. Заповядай там.

Общи условия

Активация на акаунт