Хайде да откажем цигарите завинаги!

  • 50 428
  • 555
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 163
Така трябва да е!Не би се хвърлила отново в океана пълен с гадни акули,нали!Ей за това мога само да те поздравя! Hug
За сега нямам такива намерения. Само трябва да почна може би от утре и диета щото корема ми нараства прогресивно и да не стане после хем пушеща хем дебела  Laughing Laughing Laughing
Викунче ти качи ли килограми вече имаш един месец стаж без Цигари?
Доди няма да я питам, че тя отслабва с това суровоядство. Hug Hug
Лека вечер на всички.

# 511
  • Мнения: 1 883
Викунче ти качи ли килограми вече имаш един месец стаж без Цигари?
Да  Embarassed около 3 кг , но от седмица съм на строга диета , без сладко , хляб , безалкохолно , сокове , пържени меса .........с две думи здравословна храна .Наблягам на салатите и плодовете /поне сега а в изобилие / и като че ли има ефект . Принципно не се притеснявам от напълняване , защото се отслабва .И с двете бременности качих над 30кг  и ги свалих за около година ....има много хора с наднормено тегло , който пушат

# 512
  • Мнения: 135
Мими Hug честит нов телефон, много ти благодаря за милите думи мацко, но не ги заслужавам, предадах се и, да ти позна. Пуша на ден по 4-5 цигари и се мразя, и съм депресирана, и не мога да събера сили да се стегна. Хела благодаря за съветите, ходя на обед да бягам с кучето. То е каракачанка и много бяга, аз и да не искам бягам до когато той реши да бягаме. Стискам ти палци и искрено ти пожелавам да дойде по-скоро и твоят ден.
Миме радвам се за теб и е истинско удоволствие да прочета какво пишеш  Heart Eyes

# 513
  • Мнения: 1 394
Не е страшно с плодовете-само първите три дни...не се заспива от глад.После организма свиква и изобщо не ти се яде! Peace
Но преди да предприемете,каквато и да е диета задължително се консултирайте с вашият лекар! Peace

# 514
  • Мнения: 657
Пушачи сме от дълги години с моя мъж.Преди около месец си поръчахме електронна цигара - 120 лв с подарък 5 пълнителя.Засега я ползва само той.Постепенно почти отказа истинските цигари.Радвам се много,защото това е голям напредък за него.Стигал е и до 2 кутии на ден.

# 515
  • Мнения: 1 394
Електронната цигара е бошлаф работа.Но все пак е нещо.Което в случая е добре дошло ,а и е първа стъпка към отказването.Желая успех на съпруга ти,а на теб-добре дошла при нас и се надявам,че ще ги откажеш по-бързо от него и без ел цигара... Peace

# 516
  • Мнения: 1 163
Викунче аз също не се притеснявам от килограмите. По добре с някое кило отгоре но в такава отлична форма /на психиката разбира се не на тялото  Laughing Laughing/
Додии при мен така За електроната цигара около мен само лоши отзиви. Тя има никотин, който е наркотика в цигарата и към който ние се пристрастряваме. На сестра ми колегите пушиха за по два три месеца електрони цигари до тогава казва че не са пушили но сега пак са почнали нормалните цигарки.
Nin4не се тревожи за тия 4-5 цигари навярно още не е настъпил момента на отказването. И аз бях така малееееееее колко се мотах докато стане номера не е истина. Каква борба водих със себе си. Ще си купя цигари, няма да си купя един ден дойде една клиентка, която съм сигурна, че пуши и за малко да си изпрося една цигара  Laughing Laughing абе викам си после ти луда ли си я се стегни върви и си купи като ти се пуши толкова много и така борба ежеменутна борба с изкушението. Иначе вече ми се събират почти две седми без да съм палила. Ако кажа че не ми се е пушило ще излъжа но толкова беше голяма нагласата, че ще спра да пуша и колко са миризливи и гадни цигарите че просто нямаше накъде да ходя. Аз докато пушех ми ставаше отвратително. Сега се радвам, че го направих. Днеска пак се опитаха да ме подкупят с цигарка и кафе но аз отказах да отказах без да се изкуша. Вървя и гледам около мен /работя близо до удно училище/ деца абе наистина деца лапнали цигарите викам си малееее и аз бях като тях. Отвращават ме не ме блазнят. Чуствам се прекрасно и без тях. Набивам плодове и зеленчуци и вече нямам онова гадно сърцебиене, задух и "приятен мирис в устата". Според мен човек трябва да узрее за това. То неможе да стане без да си се настроил психически. И между другото да ви споделя, че преди да откажа цигарите си имах отвреме на време Панинк атаки а сега като с магическа пръчка изчезнаха. Нинч знам, че ще се справиш ние тука всички ще те подкрепяме но го реши първо за себе си и тогава давай смело. Дори да е след два или три месеца надявам се че все още ще пишем тука и ще се подкрепяме.
Хела и за тебе съм сигурна, че можеш. Сам ще настъпи момента.
АЗ ГО НАПРАВИХ ЗАРАДИ СЕБЕ СИ НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАРАДИ ДЕТЕНЦЕТО СИ, КОЕТО СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ ПОДВЕДА.
  Hug Hug

# 517
  • Мнения: 117
Здравейте момичета! В понеделник попаднах на темичката ви и от тогава ви чета тайничко. Всичко това, което сте писали съм си го мислила и аз, но все намирах някакво оправдание за да запаля следващата цигара. В понеделник след като поизчетох това-онова от темата реших, че трябва да мога и аз да се справя без цигари и просто изхвърлих останалите цигари и до момента все още издържам. Има моменти обаче в които страшно ми се припушва и се чудя дали да не изврънкам някоя колежка за цигарка, но за сега успявам геройски да удържа фронта. Припомням си двете прекрасни години през които не пуших (докато бях бременна и после докато се гледахме с малчо у дома) и това успява да ме мотивира да не се изкушавам. През тия две години ми беше изчезнала мигрената, сърцебиенето, постоянното задъхване при изкачване на стълби... и да ме пита някой защо пак ги започнах...
Благодарна съм ви, защото като се усетя как си мисля за цигарка, отварям темичката, чета и се мотивирам никога повече да не запаля цигара  bouquet

# 518
  • Мнения: 1 163
MamaMira Добре дошла при нас  Hug Hug
Браво на тебе, че не пушиш изтърпи още ден два и вече няма да имаш желание за пушене.

# 519
  • Мнения: 7 430
...не пуша  smile3546
От вчера...

# 520
# 521
  • Мнения: 117
Дано успея да се преборя с този отвратителен навик. Ще имам нужда от вашата подкрепа  Hug

# 522
  • Мнения: 1 394
Щом го искате ще успеете!Добре дошли в нашия клуб!  Hug

# 523
  • София
  • Мнения: 1 311
Привет момичета!Клубът на не пушачите нараства с всеки изминал ден  Hug .
В петък започвам нова работа и ще видим дали ще се отърва от навика през уикенда  Mr. Green .
Честито за новите придобивки   bouquet .
Поздрави на всички!  Peace

# 524
  • Мнения: 1 394
 Гледай на новата работа да се навърташ около непушачите...няма да ти навредят със сигурност,а и това много ще ти помогне!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт