Месо си хапваме с наслада - Дюкан така ни научава - 161

  • 23 894
  • 553
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Добро утро банда !!!!

ro_shur  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН мила много здраве късмет и усмивки !!!
dimeto и другите които се оплакват от пристъпи на вълчи глад .... май периода е такъв ...ето аз снощи даже временната си пломба изядох ...пустата пломба работа не свърши там дето я поставиха, но имам притеснението че на "изхода " ще се "запъне.....днес ще разбера ....

celuvkata83 Дяволица честито намаление

чочосан мила как върви борбата във вашия град


ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ ...МНОГО УСМИВКИ !!!!!!!!!

# 16
  • Мнения: 110
    Добро утро и от мен!Ха, дано се класирам на І-ва стр.Дааа,ама не!Хем си знам,че съм си винаги на ІІ-ра и както казваше КОТЕ-2-ра стр.-2 кг.Хахаха!
   РО ШУР,честит рожден ден,мила!Много здраве,щастие и късмет и никога повече да нямаш проблем с килцата!!!
   РИВЕЛКА,къде се загуби??? newsm78

# 17
  • Мнения: 36
Добрутру и от мен !Честит рожден ден на ro shur!  bouquetДа си здрава ,обичана и красива !
Аз съм малко болна от понеделник,пия една шепа хапчета ,ама вече съм по-добре .Даже ми мина желанието за сладичко ,а аз все си мислех ,че то е по-силно от мен и ще умре последно   Laughing.Сега се връшам да дочета старата тема .Спорен ден на всички!

# 18
  • Мнения: 577
Добро да е  Hug
Мерси,за новата темичка,Вещи   bouquet

celuvkata83 -поздравления това е един доста стимулиращ  минус  goodscale

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро, муцунки!  Hug
Вещи, мерси,за новата темичка!     bouquet
Целувке, поздравления за големия минус!  Hug 
Аз съм още болна. Плюса си стои, даже имам още малко добавка към него... Тези дни ще я карам на ПЗ, заради настинката. Дано не се отрази много плюсово... Praynig Но все пак здравето преди всичко.
Приятен и усмихнат ден от мен!  Heart Eyes
Отивам да дочитам старата тема...

# 20
  • Мнения: 122
Благодаря на всички за поздравите, казвам ви теглих се сигурно 5-6 пъти за да се уверя, тъй като до вчера сутринта бях 58 иииииии нещо, а днес 57 , супер радост , това ми беше първото задържане и съответно резултатът след него ме зарадва адски много. Желая на всички такива приятни изненади  Hug Hug Hug Целувам ви.... а сега ставам,че трябва да тръгвам за работа вече  Rolling Eyes Rolling Eyes до по-късно от мен

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Добро утро!
Честита ни нова тема. Вещи, много сме желаещите за водопада.   bouquet
Днес е протеинов четвъртък, но аз може би ще го наруша и ще правя протеинов петък.
Ще си карам протеинов четвъртък, пък каквото сабя покаже.
Хубав ден.
Аз се връщам да дочета старата тема.

# 22
  • Мнения: 5 001
Опаааааа,втора страничка....Значи две килца надолуууу  Whistling Whistling Whistling
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ха - Добро утро от мен за днес  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


ro_shur ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си здрава,пък другите неща ще се наредят! Много сбъднати мечти ти пожелавам!

Честито и на всички,които имат повод за празнуване днес!!!





Такааааа....Днес отново Кантарчо Кантарчев не ми е приятел Thinking Thinking Thinking.....Никаква промяна няма Crossing Arms....Добре,че поне не качвам.... ooooh!

И мен ме гони прасето по петите,ама засега аз бягам по-бързо от него и не давам да ме стигне  Joy Joy Joy Joy
Но си е истина,че се боря зверски с разните му там прищевки......
Всеки се бори сам в тая война с килограмите,така,че не се отказвайте и не се поддавайте на лакомията.Тук можем само да потърсим кураж и подкрепа.

Днес ще похапвам:
Сутринта - 3 с.л. трици,1 с.л. извара.Всичко това  - на "попарка"(аз така му викам...иначе си е баш овесена каша на вкус)
Обяд - Пак бъркани яйца,но с пилешко и извара.Подправки сол,черен пипер и 1 стрък зелен лук за вкус
Вечеря - Сафрид - сардела. За десерт - Желирано кисело мляко с ягодов аромат.


ВСИЧКИ МНОООГО ВИ


П.П.Цоци,умрях от смях с твоЙта нережимна почерпка с пломбата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Дано да няма последствия за зъбчето ти....

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 08:32 от TheNMaster

# 23
  • Варна
  • Мнения: 141
Моннн - Честито! Лека и безпроблемна бременност!   bouquet

Ро-шур - Честит рожден ден! Много здраве, късмет и килограмите само по поръчка!

 newsm59
За всички - лек и отслабващ ден!

От миналата седмица при мен движението с килцата е само леко нагоре, но съм пред МЦ. Сутрин се събуждам доста подута - очи, пръсти. Но днес ми последен П от 5П~5ПЗ.

Темата е стимул за мен - благодаря!

# 24
  • Мнения: 2 425
Ха, добро утро и от мен  Laughing
На вчерашните с месечинки честито на патерици   bouquet
Не съм чела всичко, че имах проблеми с окото - конюктивит. Днес съм вече ок.
Марчелкааа, оправяй се вече и ти мила, ние с теб май все сме болни  ooooh!
Гардения, бързо дай една бузка сега и на мен  kiss
Голдън ейефулHug Heart Eyes
Цоцииии, кВо направи бе душко  doh  rotfImbo
Ро шур, честит рожден ден  newsm59 bdbaloni smile3525
Монн, честито  Hug

# 25
  • Мнения: 1 731
Мацки,понеже нямам в момента кисело мляко,а не ми се ходи сега до магазина,че съм по пижама как да направя таз овесена каша? newsm78 Колко вода,колко трици варя и после ли добавям изварата? newsm78

# 26
  • Мнения: 5 001
Мацки,понеже нямам в момента кисело мляко,а не ми се ходи сега до магазина,че съм по пижама как да направя таз овесена каша? newsm78 Колко вода,колко трици варя и после ли добавям изварата? newsm78
Сложи триците и 400 гр. вода,сол на вкус.Сложи да заври,но бъркай с една лъжица.Като заври сложи извара,колкото искаш.Разбъркай пак.Като се посгъсти чукни 1 яйце.Разбъркай и като се стегне яйцето е готово.Остави за 5 мин. с капак и после хапвай с кеф   chef

# 27
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен момичета
ro_shur  ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си здрава,и да постигаш с лекота всяка твоя мечта

Честито и на всички,които имат повод за празнуване днес!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Да се запиша в новата тема днес съм свалила---0 кг ПРодължавам напред ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Вещи, мерси,за новата темичка!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  

# 28
  • Мнения: 1 731
TheNMaster, Hug благодарско ,мила!Отивам да го сгтовя това да видим после ще го ям ли . Joy
Целувки на всички ви и голяяяяма прегръдка от мен. Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 29
  • Мнения: 145
Добро утро на всички! Hug

Ро шур-да си жива и здрава,каквото си пожелаеш да става!


Ей,хора,аз днес правя 10 месеца дюканстване,чак да не повярва човек,че мога да съм толкова постоянна,ама на....Благодаря на всички които бяха с мен през това времe!Резултат-27 кг!
Хайде по едно кафе по този случай!

Общи условия

Активация на акаунт