Mоже ли заради тренировки да не мога да забременея?

  • 2 465
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
фитнес тренировките не пречат на забременяването , Ако правите опити от повече от година мисля че трябва да търсите причината другаде , не в такива абсурдни изказвания . Ако опитите са продължителни се препоръчва да посетите клиника по стерилитет  Peace
нямам какво да добавя Peace

# 16
  • Мнения: 1 354
И аз съм на мнение,че това твърдение е абсурдно.По добре не се връзвай на подобни глупости и успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 117
Във фитнеса, където ходех имаше двойка, която се лекуваше от стерилитет от клиниката им бяха казали да спортуват и двамата. Адреналина се отразявал благоприятно на хормоните и по този начин подпомогат лечението.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 12:51 от lamby

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Каква е тази щуротия  ooooh!

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не би трябвало да е от това  Sunglasses

Предполагам не взимаш добавки и не се подлагаш на строги диети  Rolling Eyes


Консултираи се с фитнес инструктора , а наи-добре с лекар  Peace

# 20
  • Мнения: 636
Със спорт не може да се изхвърли яйцеклетка. Има толкова много спортистки, които забременяват. Смята се обаче, че понякога прекалено активното спортуване може да промени хормоналния баланс и да липсва овулация поради тази причина.

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Със спорт не може да се изхвърли яйцеклетка. Има толкова много спортистки, които забременяват. Смята се обаче, че понякога прекалено активното спортуване може да промени хормоналния баланс и да липсва овулация поради тази причина.
и аз това съм чела някъде  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 104
Твърде пресилено ти е казала. Не пречат тренировките, но все пак препоръчват при проблеми със забременяването да си почиваш след овулацията и да няма бурни сексове  Mr. Green. Можеш да пробваш, желая ти успех Hug

# 23
  • Мнения: 3 695
и аз мисля, че не би трябвало да пречи, но настина една консултация със специалист няма да е зле  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Нов начин за предпазване от бременност - Тренировки всеки ден по много.  Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 2 334
Няма такова нещо  Peace

# 26
  • Мнения: 62
Нов начин за предпазване от бременност - Тренировки всеки ден по много.  Joy Joy Joy

 newsm62 newsm62 newsm62

Това са пълни глупости. Кажи на твоята приятелка малко да се информира.

# 27
  • Мнения: 2 149
Нов начин за предпазване от бременност - Тренировки всеки ден по много.  Joy Joy Joy
hahaha

# 28
  • Мнения: 262
И аз мисля че не е вярно, но все пак се консултирай със специалист. Все пак хората сме различни

# 29
  • Мнения: 4 433
 Thinking Надали Thinking

Общи условия

Активация на акаунт