В КИПЪРСКАТА ръкавичка, място има за всички.(21)

  • 15 869
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
Ахам.....БЛагодаря Муце под прикритие  Joy Joy Joy Joy Joy
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Корегирах се..... Joy

# 17
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
еЙ мУЦКА ти що пишеш от моя НИК Crossing Arms Crossing Arms....аааа ще се карам Mr. Green....обаче чудесна снимчица си сложила с пиленцата ауууууу суперна е ..... Heart Eyes
ааааа що така не спите вие бе хора какви луни какви изригвания...... да знаете има едно лекарство за безсънието обаче е само за здрави нерви Mr. Green.....та да намесите кекс с мъжо и после да видите на сутринта очо не може да отворите Joy Joy...обаче е само във случаите когато детето не е повтарям НЕ Е болно ..... Naughty
Цвете Да знаеш казва се КИНОНИКЕС АСФАЛИСИС..... Mr. Green..аз като една свекърва да се изкажа Mr. Green........аааааааа тук нещо съмнително тоя чичко много е помогнал че и ДОНТ УОРИ че и гумата ти напомпил ааааа съмнителна тя тая работа ...... Party.....ааа тоз чичко минава ли през Ларнака ако имаме проблем да му звъннем  Hug

# 18
  • Мнения: 5 001
Оооо,Кати...ти като една свекърва тогаз да дадеш лек на тия кат' мене дето нямат ни мъж,ни дете...К'о праЙваме ние тУгаз като не можем да спим,аааа?  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 19
Здравейте и от мен, и на мен ми харесва темичката  Heart Eyes
За сажеление нямам много време да Ви пиша, но знайте,че и аз влизам четсо и  чета как сте Grinning
Виждам че и вие като мен не сте спали та и аз да си излеиа душицата Rolling Eyes.Моя малак Константин хич не ме оставиа да спя и да ви кажа вече като ли свикнах.Но да се похваля,че днес ми се буди само 3п-ти Laughing което е направо постижение.Светлето поне знае как е при мен.С другите за сажеление не се познавам Sad
Целувки от мен и лек ден!

# 20
  • Мнения: 903
Оооо,Кати...ти като една свекърва тогаз да дадеш лек на тия кат' мене дето нямат ни мъж,ни дете...К'о праЙваме ние тУгаз като не можем да спим,аааа?  hahaha hahaha hahaha hahaha
Аааааааааа, Мастерченце, нИдей рИва бе джанъм! Mr. Green Кат`нЕмаш мАж, съсед нЕкой де`Фаща оЧото нямаш ли? Party Пък че нЕмаш дЯтИ туй в случая е само плюс - терен нал`си имаш... Grinning.....
Я виж ме мене как съм за оплакване - съседите ми ил`са грозни Shocked.., ил`са бракувани married...., а по някогаш и двете... hahaha hahaha..., пък и даж`да зЪмна да сЪ препИна у нЕкой Убав батко, дОма терена зает.., а и нямам на кого да си харижа "ремаркето" /чавето smile3560/ Joy Joy....  - изобщЕ ситЮацията при мен е потресающо безнадеждна..., ма пак не съм се тръшнала да умиргам, я! smile3544 bishop

Катенце, заподозрях аз че има нещо гнило в Дания Wink още преди няколко дни Цвети като зашикалкави за разни работи, дет не били за казване... Whistling..., ама тогаз` за колега някой помислих, а то автомонтьорче се оказало.., и то по спешност по телефона викнато... mobilephone  Wink --------------- По тоя повод се сетих за един виц /стар е, може да го знаете/:

Любовно обяснение на младеж
"Ако бях поет, щях стихове да ти посветя...   Ако бях музикант, песен щях да ти напиша...   
Ако бях художник, щях да те нарисувам.........................   
Ама понеже съм прост авто-тенекеджия, затова ще те....."
rotfImbo rotfImbo  Joy Joy

Та Цветенце, умната какиното както вече ти казах.... Mr. Green

Жужке, много си лаконична бе душко...- кви са тия супер кратки включвания...... Ме съмнявааааааа Thinking да не ни изневеряваш с някой друг /под-/форум  Whistling  Laughing  Кажи как е Васочето - възвръща ли си силичките милото... Hug

Муцинко, ти като го прехвалваш тоя шоколад, да беше пуснала една картинчица..., щото аз пък тъй като чета че туй - нискокалорично, онуй - обезмаслено, трето - изкуствено подсладено... и нЕкак ми се губи идеята за изкушение......- нали съм Дзвер на сладкото... Mr. Green

Хайде сега ви оставям, че да видим какво ще се готви за вечеря....

Приятна вечер на всички!

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 17:55 от blond_time-out

# 21
  • Мнения: 577
 Joy Joy Joy Губела и си идеята на Блонди с тези нискокалорични,обезмаслени,подсладени ``сладкиши``  Joy Joy Joy

Оффффффф Блонди,Блондиииии,какво да ти разказвам душицооооооо.............Война у нас.Тия мойте мъже искат куче.Васко се тръшка ,събрал пари не искал колело -искал куче    Cry Аз нещааааааааа и се опъвам.Тия от другия край опъваттт.

Ще ви държа в течение на сагата.  Tired

# 22
  • Мнения: 500
Само се записвам и отивам да въведа ред вкъщи,че е малък ад! Mr. GreenПо-късно,ако не заспя,ще пиша.Целувки на всички! Hug

# 23
  • Мнения: 289
 Joy
Голям мохабет се е заформил гледам.......  Laughing
Вижте сиа.....Блондиии тез колегата и тоз днешния са двама различни персонажи.... Mr. Green Не че се хваляяяя......мъ пък що и да са не похваЛЯ...... Joy Joy Joy
Сега пък като сме на диета..нали знаете,менюто може да се гледааа   chef  Rolling Eyes
Кате,той чак ми вика,че нали му имам телефона и ако решим да продаваме колата да му се обадим....та срещу една скромна почерпка може и да ти го дам.... Joy Peace Sunglasses
Симонката направо не ви завиждам....Макар и честно да ти кажа и Йоана все още ми се буди с рев през нощта и то почти всяка нощ.
TheNMaster много си мила и безкрайно благодаря за безценните и лесни лечебни рецепти за дететнце  Hug
Аз днес разучих каква била ситуацията в работата.Големия шеф от Никозия бил дал пари некви за консумативи за магазина и т.н.,а нашия си шеф май ги е профукал и нема нищо на лице...Та сега му е бая напечено и всички са му криви.
Айде лека и ползотворна вечер!  Hug  Hug  Hug

# 24
  • Мнения: 903
Ааааа, тъй било то значи, Цветинцееееееййй - правилно съм предположила оняден че за колега ще да иде реч.. Whistling... -------- Ей, ама не съм ли страшен  кучешки нос  - тва манджи, тва пиячка и тва лИбоФни афери от километри ги надушвам! smile3508newsm65     А казваш монтьорчето - друг персонаж Mr. Green...
Ъм`чИ лошУ нЕма - дет се вика разпределение на тежестта трЕбЕ да има ---> туй колегата е за през работно време, пък монтьора - в случай на авто-закъсация... Wink

Жужкеййй, не ми се смей - аз съм си малокръвна и не е ли сладкарското изделие така пълномаслено, с богат млечен и шоколадов вкус и дъх...., `ич не ми го Фали! hahaha
И по тоя повод за всички дето не сме на диета /а то тва сме май само Катето, Шанкулчица и моя милост - Блондич   angel008/.., та сервирам нещо изкъртващо калорично, та да се намооохаме едно хубавинкоооо... smile3521

Особено за тирамисуто с цопната до него ягодкааа - направо човек убивам да го докопам в момента... newsm48

Дюканките, молим ви сА нИ мЪ бийте много, че вА съблазнявам ръй`ш ли.., ама съм уДзверЕла за сладко /сигур`щот съм в цикъл Blush/... Пък и вие може да си ги представяте всичките тия нещица да са направени от продукти обезмаслени 0,5%, нискокалорични и прочие... smile3560  Joy Joy

А сега ви пожелавам много сладдддддки (шоколадови) Wink сънища! smile3524

# 25
  • Мнения: 500
Добро утро!Ние с Лъчка сме болни....Тя е с възпаление на ушите ,а аз на лимфните възли и едната ми сливица е двойна.......  TiredИ двете сме на Азатрил!Айде да сложа по кафе и нещо за хапване.
Блонди,мила, и аз не съм на диета,но сладко.........убий ма,нИ хапвам......не мога!Нооооо до като бях бременна,кво ми стана,по една кутия бонбони изяждах+2 шоколада и 3 кроасана на ден!То за туй и качих 35 кила де.... Mr. Green

Айде лек ви и спорен ден!  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 001
Мирка,мерси за вкусотиите  Hug Hug Hug
Скорошно оздравяване на теб и детенце....Много гадно с тия болести бе пфуууу...Айде дано мине по-бързо!


Жуже,Муце,Блондич,Кати,Винаги и всички че ще изтърва някой и после ще ме е яд...
ЦУН И ГУШ!

# 27
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Да почерпя , че днес Краси и Краси имат имен ден. Peace
Да са ми живи и здрави! Heart Eyes


       

# 28
  • Мнения: 500
Какъв ден е днес?!?Ако твойте Красита имат имен ден,значи и моя Краси има........Ама той го празнува на 14-и септември,Кръстовден.
Да са ти живи и здрави!Много да те радват!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 456
Ей ме! Mr. Green

Мила просто Жабке, да си ти живи и здрави именниците! Със здраве и гордост да носят имената и да са много щастливи! На дедко Жабко, специални поздрави и от мен и от Алекс, че знам, че е надалеч...но само в километри! Много хубав празничен ден!!!

За дедко



За малкия Краси

Общи условия

Активация на акаунт