За майките при изписването

  • 8 880
  • 187
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 322
С панталона и туниката, с които си ходех като бях бременна - друго не ми ставаше.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен почти всички дрехи си ми ставаха след това и си сложих три четвърти панталон , блуза и палто.Нищо от това не беше взимано специално за случая.

# 122
  • Мнения: 53
И аз бях с дрехите с които отидох да раждам панталон за бременни и туника.  Embarassed Тоалета не беше зле, никак даже само ме е яд, че не сложих грим и не направих прическа условия за това имаше в смисъл носех си сешоар и грим обаче толкова бързах да изляза  от болницата чеее.... Ама хайде друг път  Party

# 123
  • Мнения: 1 322
Аз успях да сложа грим и да си оправя косата и сега се харесвам на снимките.

# 124
  • Мнения: 2 011
Аз казах на мъжа ми коя рокля да ми донесе(беше лято),но на мен всичко ми ставаше,защото имах само коремче,не напълнях.Прическа и грим не съм правила,чак пък толкова  Stop  за 5 мин.

# 125
  • Мнения: 104
Туника и панталон.Измисли си дрехите според времето, изглади ги и на закачалка и таткото ще ти ги донесе в деня на изписване; и гримове задължително-да си хубава на снимките  Flutter Blush

# 126
  • Мнения: 1 817
Да ви кажа една смешка. Да не се случи и на вас. Ама едвали
Това преди 15-тина години. Няма още GSM и връзките с родилката са доста по-трудни.
Братовчедката ми ражда /за 1 път/ И тя предварително не е мислила за тоалет за изписването, ама хич не се сетила за това.
Минава раждането, всичко е наред, всички щастливи. Идва момвнтът да ги изписват с бебето.
Тя казва на мъжа си да и донесе нещо да облече за изписването, някакви дрехи. А мъжът и толкова бил шашнат, чудил се какво да и занесе. Решил, че все пак трябва да е нещо по-така и грабнал закачалката с абитуриенския тоалет, ластична рокля, с богата декорация от перли и ламе..Като го видяла, на братовчедка ми и станало лошо, идвало  и да му я нахлузи на главата тази рокля. Добре, че пролетно време било, та се загърнала в шлифера да не се виждат  лъскавините, че кат' нищо щели да и връчат по-мургавичко бебче Laughing

# 127
  • Мнения: 1 354
И аз много мисля с какво да се облека,когато настъпи момента,защото не ми стават много старите дрехи #Crazy,а и много не съм си купувала през бременността,но ще е нещо небрежно,мисля да заложа по скоро на лек свеж грим и прилична прическа  Thinking(дано да имам време де). Hug

# 128
  • София
  • Мнения: 15 503
Дъщерята умува 5 дни с какво иска да излезе. Всеки ден по няколко пъти ми звънеше и си променяше желанието и накрая си излезе пак с дрехите, с които влезе да ражда - панталон и ризка.Къпа се, гримира се и накрая пак много се ядосва,като видя снимките, защото се беше обринала от антибиотика, който и бяха слагали.



То сега е смешно, но едно време аз като раждах, единствените официални дрехи ми бяха от абитуриентския бал и аз съм излизала с дрехите от бала. Embarassed

 

# 129
  • Мнения: 125
Толкова много исках да се разкарам от оня зверилник, че изобщо не помислих как излеждам.
Бях с дънки и бременна туника, бледа, със сенки под очите и вид на зомби. Мразя да гледам тези снимки!

# 130
  • Мнения: 468
Аз си бях приготвила нови дрешки - блуза и дънки (защото са ми любимата дреха), но и аз толкова исках да избягам оттам, че последното нещо, за което мислех когато ни изритаха набързо беше какви ще са ми дрехите. Облякох ги колкото да не съм гола. Mr. Green

# 131
  • Мнения: 3 268
Туника и панталон.Измисли си дрехите според времето, изглади ги и на закачалка и таткото ще ти ги донесе в деня на изписване; и гримове задължително-да си хубава на снимките  Flutter Blush
Ето една мама от моята кръвна група. Flutter

# 132
  • Мнения: 2 376
с блузката и полата, с които влязох. мъжът ми не успял да намери нищо  ooooh! Макар три пъти да му показах торбата с нещата. донесе какви ли не простотии.
бебка си имаше страхотен костюм-ритънки и сако+боди за чудо и приказ, но тъпата акушерка се направи, че не ме чува, че не искам да я увива в пелената дето бях взела "за всеки скучай" и в резултат на снимките- бебка като пашкул, аз в стил - дърпана от кучета и с 8торби с ненужни вещи #2gunfire

# 133
  • Мнения: 1 155
Честно да си призная и аз изглеждах МНОГО ЗЛЕ като ме изписваха...направо като си гледам снимките сега, немога да повярвам, че това съм аз. Бледа, с прорастнали корени, без грим.............просто ужас. Бях си облякла бременния панталон и една блуза. Но в тоя момент въобще не се замислих, да положа малко грижа за себе си. Grinning

# 134
  • Мнения: 566
още преди да родя бях приготвила чантата за беба и моята за изписването,моят "тоалет" беше джинси и блузка (от бременните дни )щото не очаквах да съм се стопила че да влезна в старите си дрехи,направих си косата малко грим и съм доволна от снимките.

Общи условия

Активация на акаунт