За майките при изписването

  • 8 832
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
При първото изписване на баткото изглеждах много ЗЛЕ,затова на изписването на малкият взех мерки(поне на снимките да изглеждам добре) Grinning.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз бях с дрехите, с които отидох да раждам. Просто тях ми донесе мъжа ми.

# 17
  • Мнения: 2 236
Аз бях така http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307568&pid=8860901.
Блузата ми е купувана от обикновен магазин за дрехи,не е специално за бременни,просто е тип балон отдолу (носих я до последно с големия корем) и едни клин купен от магазин за спортни стоки.

# 18
  • Мнения: 121
аз се понагласих  Crazy,лек грем прическа-до колкото е възможно на полеви условия Mr. Green,абееее първа кипра  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 97
Аз бях с роклята, която си носих последно, защото друго не ми ставаше, тоест със същата с която постъпих. Преди да дойде времето исках и аз да си купя нещо друго специално за изписването, но не знаех какво и дали ще ми стане. И аз хич не изглеждах добре на снимките, бях все едно не съм родила, подута от рев, защото не исках 5 дена да стоя в болницата и така. А и другите пък не бяха толкова официални.

# 20
  • Мнения: 1 629
ъъъ нищо интересно Thinking една пола, розова туника .. бе разчитах на естествената красота Mr. Green сложих и малко ФДТ и спиралка .. ама специални дрехи не съм си купувала Peace

# 21
  • Мнения: 9 814
аз се понагласих  Crazy,лек грем прическа-до колкото е възможно на полеви условия Mr. Green,абееее първа кипра  Mr. Green

И аз така.
А за дрехите си бях приготвила един официален черен панталон с ръб и една риза.
Е, накрая свеки и мъжо ми донесоха най-тесните ми дънки и една блузка. Много се ядосах, мислех че, дънките няма да ми станат. Е, всичко си беше наред. Намъкнах си дънките и ме изписаха като тийн от родилното.
Хич и не ми личеше, че съм родила преди 4 дни.
Сега съм решила живот и здраве да си облека рокля.

# 22
  • Мнения: 2 111
Бях с черен панталон за бременни,хубава блузка и боти на висок ток.Гримирах се още в 6.30-7.00 сутринта,толкова бях радостна,че се прибирам най-накрая.На визитацията впечатлих лекарите  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
С дрехите, които носех като бременна бях -  едни дънки няколко номера по-големи от обичайните, които нося, и туника, която не беше специално за бременни. Аз си мислех да бъда с дрехите от преди, но си останах само с намеренията. Grinning Гримирах се както обикновено. Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 2 060
Е като са за бременни, не е казано, че трябва да са раздърпани дрехите  Laughing. Аз и като бременна имах доста прилични малко по-официални дрехи. Бях си ги приготвила в един плик, заедно с дрешките на детенце за изписване и бях оставила бележки на мъжа ми кое какво е и кога да го донесе в болницата, че те милите са много ошашкани тези дни ooooh!! Накрая ме изписаха инцидентно, след като вдигнах половината болница във въздуха, че ме дръжат вече 8 дни за глупости и нямах време да си измия косата, та язък ми беше за официалния тоалет  Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И двата пъти се нагласих. Не исках да изглеждам като самодива.

# 26
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Бях черен панталон 7/8, който си бях купувала като бременна за и блуза, само къде бях казала да ми донесат ботуши, а майка ми взела, че ми донесе боти та малко в краката бях като клоун, но никой не забеляза. Всички гледат само бебето  Mr. Green

# 27
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И аз бях като лелка на първото. Никакъв грим, дори не бях се вчесала  ooooh!
Този път - не  Crossing Arms. Незнам дали ще си купя нещо ново, но определено ще се среша косата и ще се гримирам.

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Можеш да си купиш нещо "по така" за бременни. Ще си го поносиш и сега, а и ще ти дтане за изписването. Купи си го обаче като наближи раждането, за да не се окаже, че ти е малко.

# 29
  • Мнения: 8 999
Ох, ще пукна от смях с твоите терзания! Изписаха ме със същите дрехи, с които ме приеха в болницата /но изпрани/. Само те ми ставаха и нямах никакво намерение да се пременявам с нещо ново, което ще излезе от употреба много скоро.
Повярвай ми, никой не обръща внимание на дрехите на родилката при изписване на бебе!

Общи условия

Активация на акаунт