Зимата си замина вече, расте си ЮНСКОТО човече! Тема №38

  • 10 559
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 167
момичета снимките са страхотни.Толкова бременни на куп-направо приказка

# 226
  • На високо
  • Мнения: 825
Здравейте, момичета!
Толкова отдавна не съм се включвала, че ми е трудно да си спомня от кога точно. Все пак се стараех да ви чета почти редовно /понякога "тайно"  Embarassed от служебния компютър/, но ми е почти невъзможно да пиша. С бебка сме добре, тя расте, аз също. Коремът започва да ми пречи, а има още доста до края. Засега си ходя на работа, не ми е трудно, понеже седя по цял ден, но не знам дали ще изкарам до 45-те дни преди термина. Бъдещата кака става все по-дива и ревлива, не знам от "бебешкия пубертет"ли е или търси повече внимание  newsm78, защото е по цял ден на ясла, ние с таткото на работа, а вечер, когато всички се приберем в къщи не остава много време да играем заедно, преди тя да заспи. Да си призная все повече се притеснявам от това как тя ще приеме появата на бебенцето Tired. Иначе нищо още не сме купили за принцеса № 2, имаме някои неща от каката, но дрешки нямам много, защото ги раздадох на приятелки, които родиха след мен. Количка също  смятаме да вземем нова, старата ни ми беше много тежка, а и не е много здрава вече, но засега сме само на етап проучване. А за името на бебка с таткото нямаме никакъв консенсус. Поне е ясно, че няма да е на никой от бабите и дядовците. И каката не е кръстена на никой от тях, решихме предния път, че така е най-добре и никой не се разсърди, поне не и демонстративно пред нас. Това е накратко от мен. И да не пропусна да поздравя всички именници днес, а и рожденичката също !   bouquet Всички да сте здрави щастливи и много, много обичани!

# 227
  • Мнения: 35
страшни сте момичета Heart Eyes
а най ми хареса снимката на двете свати - с четирите им деца Joy /където са общо шест/

# 228
  • Мнения: 69
страшни сте момичета Heart Eyes
а най ми хареса снимката на двете свати - с четирите им деца Joy /където са общо шест/

 Laughing smile3521

# 229
  • Мнения: 9 814
Момичета, страхонти сте на снимките! Радвам се, че сте изкарали добре!  Heart Eyes
Фрея , радвам се, че си добре и пишеш. Не се притеснявай за това как каката ще приеме появата на бебето. Ревност винаги има, но съм сигурна, че след време няма да иска да се раздели със сестричката си. Peace

Срещата с приятелката ми мина супер, макар и само за половин час. Не се бяхме виждали 5 години, само телефонни разговори, мейли и скайп. И двете сме се променили доста, но все така ни е хубаво заедно. Все пак сме приятелки от времето, когато майките ни са посещавали ЖК и разликата ни е само 12 дни в моя полза Crazy. Кати "намаза" една къща за кукли и страхотно Барби с карета и това посмекчи разочарованието й, че няма да ходи на срещата. А пък неродената мома получи пълен плик с дрешки и какви ли не джунджурийки. Всъщност Мила /приятелката ми/ беше човекът, който твърдеше, че е абсурдно да имам момче и не вярваше на казаното на първата ФМ, за това й няма нито една момчешка дрешка, а унисекс и момичешки. Heart Eyes

# 230
  • гр. София
  • Мнения: 143
Скъпи момичета,
Толкова сте готини на снимките от днес...  Hug Следващият път задължително съм на линия. Благодаря ви за пожеланията и готините букети! Честит празник на всички именици днес! Миналата година на Тодоровден бях на надбягванията на хиподрума в Банка и после похапнахме с приятели в близката американска кръчма. Някой успя ли да отиде тази година?

 newsm68 newsm44  bigdance2

# 231
  • Мнения: 1 475
Честит ,рожден ден на Jenist!  bouquet

Аз сега се прибирам останах без крака, ние с Aya си направихме една разходка из Мола и малко по Витошка и едва вече се държа на краката си, разбира се не пропуснахме да похапнем и в Макдоналдс Mr. Green!! Срещата си беше екстра! Браво едно момиче, много си бърза със снимките, аз имам НАЙ- ГОЛЕМИТЕ бузи на света, все едно някой ми е сложил ботокс в тях ooooh! Следващия месец може да си спретнем още една срещичка!!

# 232
  • Мнения: 1 291
Jenist честит рожден ден - пожелавам ти всичко най-хубаво,а какво по-хубаво от едно малко сладко бебче Simple Smile Hug
Много ми беше кеф на срещата и много ми се иска сега като е по-топло да се виждаме по-честичко Simple Smile

# 233
  • Мнения: 3
Здарвейте и от мен сега се прибирам от работа и веднага във форума да видя как е минала срещата.....  newsm45 така съжалявам че не успях да дойда ама колко работа имах ние днес отработвахме 2.03 и мислех да се измъкна ама не стана....

Колко сте сладки ужасно ми липсвате.....

В понеделник съм на преглед и казаха да ходя при Спасов ,ама има часове чак за 26 април,ще питам за часа на ямаринова при Марков ако още е свободен дали може да отида при него....

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И РОЖДЕННИЦИ  newsm20

За следващата среща непременно  няма да я пропусна...

Пожелавам ви утре много готин празник нали е 8 март....

отивам да се мушна в банята и после пак ще пиша....

# 234
  • Мнения: 46
Момичета, престраших се и аз да пипна в албума и си качих снимка на тумбачето  Simple Smile ама два пъти  ooooh! Ох, справих се, изтрих я мисля успешно втората снимка  Laughing

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 17:16 от *Di*

# 235
  • Мнения: 1 291
Mil_kuzmanova и ти ни липсваше много  Hug

# 236
  • Мнения: 69
*Di*  какъв голяяям и сладък корем  Crazy

# 237
  • Мнения: 5 017
Много сте хубави всички на снимките Grinning
somebody какъв ботокс, толкова са ти се омекотили чертите на лицето, много сладка изглеждаш, някакси по-миловидна от преди Hug точно както казват, че бремеността ставаш по- незнам как точно да го кажа, ама точно както ти се променяш си го представям и винаги съм си го представяла Hug

vidima06 добре дошла  Hug

# 238
  • Мнения: 4
Здравейте мами! Simple Smile

Моята докторка на ЖК ми каза,че беба вървяла 2 седмици назад... какво означаава това според вас? Нещо притеснително ли е? Не се развива бързо или какво?  Thinking

Благодаря Ви предварително! Simple Smile

# 239
  • Мнения: 46
*Di*  какъв голяяям и сладък корем  Crazy
Де да беше само той голям  Laughing А сега като се гледам на снимките и каква гушка съм отпрала  hahaha А се чудех, едни дечица пред блока защо ме подминават без да ме поздравят... сигурно не са ме познали  Joy
Michelle, не се притеснявай, аз съм доказателство, че всеки един ехограф си има собствено мнение ! Моят термин в началото излизаше на 11.06. а сега е 18.05.
Вярно е, че и развитието на бебчо има значение, но 1-2 седмици е относителна разлика, ако има проблем да са видяли първо него  Naughty А пък ако докторите смятат, че това е обезспокоително, ще търсят причина. Ако не са те пратили на изследвания не би трябвало да има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт