столче за хранене

  • 1 734
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
кога може вече да се слага детето в столче?има ли някакви изисквания към него?

Ами детето трябва да може да стои седнало само стабилно. Останалото сякаш е въпрос на личен избор.
Ние не използваме столче за хранене, решихме, че е излишен разход. Отначало го слагах в мен да яде, по-нататък започнах да го слагам на дивана или в креслото. Стои мирен и не е толкова високо, ако падне.

# 16
  • Мнения: 3 268
Столчето за хранене беше най-любимата ми придобивка за бебка.Толкова функционално нещо е,че чак не съм предполагала.Н 6 месеца вече я слагах на столчето.

# 17
  • Мнения: 4 433
Аз не съм ползвала,но след като започне да седи хубаво,вече може.

# 18
  • Мнения: 174
 Много дълго избирах столче и в крайна сметка стана така:
 До годинката го хранех в шезлонга- първо в по- полегнало положение, после се повдига.
 След годинката ползвах такъв стол, който се монтира направо на масата и стои постоянно там, не се маха. Много съм доволна. Така сяда( и все още, на 2,5год. е) заедно с нас, иска да опитва от всичко и т.н. Големите столове за хранене заемат много място, пък и не вярвам нашия палавник да е съгласен да стои настрани от общата маса.

# 19
  • Мнения: 96
Аз ползвам столче на Бертони и съм много доволна.Смятам ,че щом бебо започне да седи самостоятелно значи не е проблем да се храни в столче.

# 20
  • Мнения: 4 335
Нашият е с няколко позиции на грьбчето,започнах да го слагам на 6 месеца на най-легналото.

# 21
  • Мнения: 252
Нашият също има позиции на гръбчето, към 7 месец започнах да го слагам когато го храня и когато аз съм  в кухнята за да е с мен и да ме гледа.

# 22
  • Мнения: 2 960
Към средата на 6-ти месец започнах да храня малкия в столче .Много удобна придобивка. Peace
На синът ми му хареса/и все още му харесва/ да седи в него.
След като се нахрани,остава в столчето още известно време и си играе с разни играчки

# 23
  • Мнения: 5 330
Ние взехме към 6 месец на беба, БГ марка - Мони, с позиции на гръбчето - ползвам го, но повече за игра - оставям и разни играчки на таблата, тя си ги хвърля и така.Ужасно много място заема, обаче.

# 24
  • Мнения: 92
значи трябва да гледам столчето да е с колани и да се регулира положението на  гръбчето?

# 25
  • Мнения: 681
Когато започне да седи стабилно е най-удобно да започне да се използва.Иначе до като не седеше стабилно,дъщеря ми много се свличаше  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 209
Нашият е с няколко позиции на грьбчето,започнах да го слагам на 6 месеца на най-легналото.
И аз така Peace

# 27
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
ние сме се спряли на ето този http://www.kasidabg.com/chicco-polly-2-in-1-manhattan-cpath-274_278_437.html моля за мнението ви ако някои го ползва

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 529
Нашето е от този тип цък  Peace
Но далеееч по-евтино - за 189 лв.от безизвестната марка Junior's Whistling
Много е удобено това чудо! Освен че става на столче и масичка, положенията на гръбчето са няколко. От към 7-8-ми месец започнах в него да храня (до тогава - в шезлонг предимно). На около 10 месеца като стана, отделихме столчето и продължава да се храни в него. Вече не мога да си представя да е нависоко и да я храним, струва ми се че няма да се чувства добре, тя все пак вече е ГОЛЯМАААА Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 558
След 6-я месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт