Майчинство и детски за близнаци - 3

  • 23 618
  • 442
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 634
Щом в неделя ще в студиото на Ризова,на излизаме може да я питаме лично.

Цветанка Ризова е информирана за нашите проблеми вече. Утре ще знам дали ще се съгласи да зададе няколко избрани от нас въпроса на Масларова.

мама Сання, със СНБМ сме в един отбор. Трябва ми някой официален политически противник, за да го поканим на медиен дебат.

# 391
  • Мнения: 126
Обадих се в националната телевизия, дано отреагират.

# 392
  • Мнения: 40
Аз също писах на Цветанка Ризова  Rolling Eyes Докато изпратя писмото видях, че сте се свързали вече с нея.
zoivka, аз съм малко скептично настроена към БНТ, но трябва да се опитва навсякъде.

# 393
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Щом в неделя ще в студиото на Ризова,на излизаме може да я питаме лично.

Цветанка Ризова е информирана за нашите проблеми вече. Утре ще знам дали ще се съгласи да зададе няколко избрани от нас въпроса на Масларова.

мама Сання, със СНБМ сме в един отбор. Трябва ми някой официален политически противник, за да го поканим на медиен дебат.

По-официален от ресорната министърка Масларка аз лично не виждам Laughing Ако се престраши да се явне ....да не Земем да я докараме до сериозно положение, което да тежи, съответно при солидарна отговорност, на съвестта на две НПО-та.
За съжаление точно това май няма как да стане....а се замечтах....Масларка не би допуснала лично участие при очакван разговор по същество.

# 394
  • Мнения: 23
Леле, момичета и момчета, направо сте страхотни. Приготвям се да гледам новините по Нова ТВ. аз ходих до социалните в моя район да пусна заявление, но такава форма няма. Утре ще отида в Централата да си пусна едно с моя хартия, за да мога да получа отговор, който съответно да обжалвам или не. Аз съм юрист и ги разбирам тия работи, въпреки че не съ в моя специалност, но вече започнах да ги тормоз Shocked лекичко.Моите деца още нямат 1 годино, но може да я навършат, така като гледам темпото, с което се прозяват по столовете си тия непрокопсаници в Народното Събрание.Живея във Варна и искам да се запозная и с други майки на близнаци от тук. Ако някои желае са ми пише, все пак трябва да си помагаме, нали. Stop

# 395
  • Мнения: 183
Хора, започнах консултациите с адвокат. На първо време ми поиска официални отговори на нашите запитвания до всички инстанции както и отговори на отвореното писмо.

# 396
  • Мнения: 2 950
Браво, петя!  Hug Много хубаво натърти, че няма да получим никакви пари, както се тръби в медиите! Браво отново!  Hug

# 397
  • Мнения: 3 634
Браво, Петя! Добре беше, незнам защо така го отрязаха. Утре ще попитам... newsm78

# 398
  • София
  • Мнения: 803
Не го гледах и не знам какво се излъчи , защото прекъсна
Нямаше сигнал

# 399
  • Мнения: 126
БРАВО ПЕТЯ Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 400
  • Мнения: 4 310
Браво, Пете!!! Страхотна и нахъсена както винаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Стегнато, конкретно... браво!
Репортерката малко обърка имената на децата, ама пак хан беше :love:

# 401
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Поздравления,Петя! Направо настръхнах,докато гледах репортажа!  smile3501

# 402
  • София
  • Мнения: 1 731
И от мен браво!

мамаВ007, утре ще ти пасна какво ми отговориха от социалното министерство.

# 403
  • Мнения: 173
Браво Peace
Аз го гледах...браво,много точно и конкретно изложи нещата Peace

# 404
  • Мнения: 183
мамаВ007, утре ще ти пасна какво ми отговориха от социалното министерство.
Много благодаря! Събирам всякакви отговори Peace

Ей, Петя, страшен боец си Hug

Общи условия

Активация на акаунт