В Благоевградската дружина за всяка мама букетче ще има!

  • 9 603
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • благоевград
  • Мнения: 164
Ама как да няма разлика косата ми бе стигнала до кръста  Shocked махнала съм поне 30см макар 4е смятам 4е ве4е е порастнала малко  #Crazy А ако о4аквате да се появя като Нинка не сте познали  hahaha hahaha
 Peace

# 16
  • Мнения: 11 607
Ина, а защо не си продаде косата?

Липсва ми кафе, музика, закуска тази сутрин....Билянке, стига спа моме.....Неизвинено ще ти пишем и 2 за лошо свършена работа....И на останалите също...Аз съм от консуматорите - ни картинки ми се търсят, ни музика......Чакам наготово! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 837
Уф, де да бях спала... #Crazy Румен кашля цяла нощ. Баща ми два дни беше тук, изпратих го преди малко на автобуса...
Ето кафето (и аз пия в момента) и закусчицата:
Снощи правих бутерки, та тази сутрин и закусвам...
Музиката този път е класическа, много красива, Адажио от Албинони: http://www.youtube.com/watch?v=XMbvcp480Y4
Ина, не се учудвай. Косата наистина е доста по-къса, но общото впечатление от прическата си е същото като преди. Ние свикнахме на "Пълна промяна" Mr. Green

# 18
  • Мнения: 19
Да се включа и аз на готовото кафе и хубавата закуска...тук грее слънце, аз имам хрема, а ако някой има желание за работа..да заповяда...ще раздавам с тонове..по въпроса с подаръците - пратих пари на майка ми да си купи каквото реши...нямам време, а и рядко ще уцеля от раз нещо, което на 100% да й хареса...свидетел съм как върна една блузка от коледните подаръци

# 19
  • Мнения: 2 837
Селесте, а тази позичка на Симеон е много удобна за бебетата и им помага срещу колики... И Румен лежеше така, спомням си, много сладко беше...

# 20
  • Мнения: 19
Доколкото разбрах, лежейки по този начин, бебчетата се отпускат напълно, тъй като усещат сърцето на майката, което са слушали в утробата, усещат топлината на тялото и затова така се успокояват.

# 21
  • Мнения: 286
Добро утро и от мен Peace
благодаря за закуската и кафето,музиката ще я пропусна малко Wink
Билянче снимката в подписа ти е огромна Shocked
Аз след като се оплаках на госпожата за сгрешената ми картичка и тя ходи до фотото снощи и днес ми донесе такава каквато исках и голяма снимка с тази поза на децата да си сменя на големият календар(подарък от фотото голямата снимка) Mr. Green

Инче,душице аз те забелязах просто не отбелязах че ти е много по-хубаво така с по-къса коса,незнам защо си го отглеждаше онова руно Naughtyсега ти е по-женствена по-интелигентна,иначе беше като непораснала хлапачка,а сега ще ставаш мама все пак,добре че се взе в ръце на време Hug Peace
Сватята май се крие  Rolling Eyes след като и отправих публично предложение за кафе newsm48
Деси,Анна-Мария е била много хубаво слънце Hug Flutterстрахотна рокля Peaceи столчетата в детската ми харесаха и установих че само в нашата градина са от балканската война,как да намеря спонсорство да ги сменят се чудя Rolling Eyesдори едни пласмасови са не повече от 100лв Thinking
Биби,гуш за Румката,да не кашля повече Hug

# 22
  • Мнения: 224
Кой се крие, кой! Аз не знам като каза, че ще идваш сутринта за свидетелството, как продължаваш най-безсрамно да си онлайн, сега и докато се нагримираш ще стане обед, ццц! Чакам те и за наказане след кафето ще те завлека в търговския регистър, където да кибичим заедно!

# 23
  • Мнения: 286
Ели smile3532много беше забавно Joyсега към 10 и нещо ще пристигна да намина ли към теб,и недей сега ме води да ми се подбиват краката де,по добре дай някой казус да ти разреша Hug Peace

# 24
  • Мнения: 224
Мини, тук съм засега. А така с мързела няма да се разберем. Първо се подбиват крака, а после се мисли. Като се явява при Савова и Щерева даваха ли ти да пишеш искова молба? Че вчера едно момиче, което е 2 курс саго карали да им пише регресен иск, чак странно ми стана някак.

Билянче, музиката е страхотна  Crazy Размазах се! Дано Руменчо по-бързо да се оправи! Аз мисля, че и ние отново сме на ред  #Crazy

Инче и аз те харесвам повече така, а още повече те харесвам с кестенява коса.

# 25
  • Мнения: 11 607
Билянка, ние лично, когато бяхме сега болни се оправихме от антибиотика на Йоан и моите хапчета за кашлица - Мукосолван. На мен цяло хапче, на Йоан - половин. А и двамата кашлехме като магарета......

# 26
  • Мнения: 224
Пропуснах да кажа, че на Ана-Мария снимките са страхотни и картичките също  Crazy Браво на вас. А да питам някой друг освен прословутата ми сватя какво е взел за госпожите, че и аз се чудя  newsm78

# 27
  • благоевград
  • Мнения: 164
Eли мерси   bouquet но кога си ме виждала с др цвят коса аз съм си с кестенява на ки4ури от 4 години някаде  newsm78
Няма ли да се съберем най накрая на среща със или без деца  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 397
Добро утро и от мен!
Ле ле колко е било хубаво да си си вкъщи да спиш до 10 Simple Smile

# 29
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен!
Ле ле колко е било хубаво да си си вкъщи да спиш до 10 Simple Smile
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Само аз ли ставам в тъмни зори  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт