В Благоевградската дружина за всяка мама букетче ще има!

  • 9 609
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 397
Добро утро и от мен!
Ле ле колко е било хубаво да си си вкъщи да спиш до 10 Simple Smile
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Само аз ли ставам в тъмни зори  newsm78


Ооо и аз до миналата седмица ходех на работа в 8:00 и си тръгвах в 21:00ч.И как им завиждах на мамите,които обясняваха как са спали до 10,как са си пили кафето в леглото ...

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 10:50 от Anelia20

# 31
  • Мнения: 62
Хайде добър ден и от мен
Инче, супер ти е така
Анна-Мария е била супер  smile3501
Мале нещо не ми се пише, хайде малко по-късно ако ми дойде музата ще попиша малко повече
Лек ден на всички
   bouquet

# 32
  • Мнения: 11 607
Я последните 2 дами, които са писали в тази тема да кажат и да споделят нещо повече за годежа на 8-ми.......

Признавам си,че брат ми и снаха ми също правиха годеж на 8-ми март, въпреки,че годеж е меко казано, то си бе истинска сватба, ама в далечните 80-те години, когато някой от тук присъстващите са се раждали, такива годежи ставаха......


А другите 2 дами, които щяха да пият кафе и да гледат търговския регистър(каква романтика само), да казват без бой какво са клюкарили.....

# 33
  • Мнения: 1 397
То и нашето е много меко казано годеж с 80 човека... Simple Smile
Какво да споделям...имам още 1 ден,а не съм си харесала рокля.Купих с някаква пола и някаква блузка,с която по-скоро бих отишла на дискотека,но не и на собствения си годеж.За мен с какво съм облечена има много голямо значение за самочувствието ми,а от там и за настроението ми.Днес пак ще обикаляме по магазините,но съм сериозно отчаяна... Обиколихме повечето близки и не чак толкова близки градове и нищо... След това трябва да се съберем да почерпя,ще ми дойдете на гости в новото жилище Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 837
Здравейте пак. Така ми се спи, а имам работа, че тъкмо и Румен заспа.
И той е на антибиотик, знаете аз какъв противник съм им, но много дълго се проточи тази история, с температура от няколко дни, силна кашлица и грубичко дишане, макар и без хрипове или свирки.
Той, горкият, почти не е ял от вторник - в смисъл, че изяжда по един-два банана на ден, една-две бисквитки, пие доста течности. Това по принцип не му стигаше за следобедна закуска по-рано.
Деси, чак сега се върнах да разгледам снимчиците ви както трябва, че нещо тия дни не съм особено адекватна. Браво за картичките, аз нищо не съм нито правила, нито купувала Embarassed
Анелия, я не така. И пеньоар да сложиш, пак самочувствието ти трябва да е на 10. Годеж е това. Сигурна съм, че ще намериш, каквото трябва. Hug

# 35
  • Мнения: 286
Здравейте,аз се прибрах
сватята сигурно си виси на някоя опашка,но аз не съм там Joy
пихме кафенце,оклюкахме ви Mr. Green,тя ми се поскара за грубият ми език и в крайна сметка стигнахме до заключение че трябва да напрвим вечерна среща-форумска де,какво ще кажете Thinking

Минахме на прибиране през Струмско,с Жужу и купихме на момчетата дънки и аз изтичах да ги занеса с едни жилетки сини(много ги харесвам с тях)искаше ми се така да са на тържеството,което след има няма някой час,а аз още не съм се окъпала и прическа грим #Crazy

# 36
  • Мнения: 132
дани,другия път 'га додиш у наше село па свирни"

# 37
  • Мнения: 286
дани,другия път 'га додиш у наше село па свирни"
Абе честно казано аз свирих Whistlingама вятъра разнасяше звука в друга посока явно hahaha Joyно ще си взема забележка Naughty

# 38
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
в 16ч е на Виктория тържеството в детската. Остава ми само да напиша картичките. Wink
Ели след дълго чудене на госпожите и лелите в детската взех по 1 чаша. Сладички са много, с някакви детски рисунки по тях. По разходих се след работа първо до Бриколаж, мислех цветя в саксии да им взема, ама нищо не ми хвана окото, пък и ако се грижат за цветята колкото аз, реших че е по добре нещо друго да им взема. После минах през Кауфланди от там купих чашите, дано да им влезат в употреба. Laughing
На свеки решихме да купим протмоне и един календар направих от Вики за баба.Ето го:

# 39
  • Мнения: 447
запис, че пак ви загубих дирите Embarassed

# 40
  • Мнения: 132
слабо си свирила за това не се оправдавай с вятъра

# 41
  • Мнения: 224
Добър вечер!

Марси, добра идея даде, но ще я копирам догодина, защото късно я прочетох  Simple Smile

Дани, мога да ти кажа, че хич не кибичих, защото прередих всички  Mr. Green

Джуджавчице, аватара ти е бонбон, много ми харесва  Crazy

# 42
  • Мнения: 447
Добро утро! Днес моята голяма хала има имен ден, та по този повод закуската е от мен .  Както и песен за настроение http://vbox7.com/play:da5a301e   и още една: http://vbox7.com/play:bf2f6871

# 43
  • Мнения: 2 837
Джуджавчице, благодаря за почерпката и поздравчетата... Честит ти празник на халата:) Здраве, много здраве, още повече здраве и късмет!



При нас нещата се развиха доста бързо и неочаквано. Оказва се, че папиломата на Румен расте главоломно, появили са се и нови мънички израстъчета и почва да става доста опасно - дишането е много затруднено. В понеделник постъпваме в ИСУЛ.

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 09:20 от Ana2

# 44
  • Мнения: 62
Честит имен ден на халата  Grinning, много здраве, щастие и късмет
А на мама и тате много да слушкат   bouquet

Благодаря за почерпката, ще се възползвам  Wink

Билянка това е много лошо, дано всичко да мине добре много много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug за теб и Руменчо

Общи условия

Активация на акаунт