Фотография 34-ти епизод

  • 16 384
  • 379
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 915
Само аз ли останах за триене.  Laughing

Хера и Джейд, хм, съвсем различни впечатления имах от други подфоруми.  Rolling Eyes От Експрес също.

Нищо против спазването на Правилата и напомнянето за тях. ОК. Вие си преценяте в коя тема ще ги налагате.

Само друго не ми се връзва. Възрастни хора сме, а реагирате сякаш сме в детската градина. Кой какво казал, на кого се сопнал, и айде : "Моля, другарката..." - влиза тежката артилерия...

Това какво отношение има към проблемите във взаимоотношенията в темата?
Някому нечия критичност се е оказала в повече. Нечий изказ бил по-остър. Някой бил по-чувствителен...

Тази тема е ценна с критиката в нея. Тя ни учи, тя ни е ориентир и сверка. Никой никому не е длъжен. Много хора минават през темата и преценят дали им е полезна или не.

Аз като влязох тук преди 2 години почти, ме пратиха да си чета първите 15-16 теми, преди да се науча да коментирам или да пускам снимки. Фрида.  Twisted Evil Благодаря й!  Hug Критиката тук ме научи да снимам. Тя прави темата необходима. А списващите в нея - ценни като опит, информация, присъствие. От критиката извличайте ползата, не се захващайте за дреболии.

Ако наистина сте творец и получите истинска критика, без дори намерение тази критика да ви помогне и упъти, как ще реагирате тогава... Thinking

Няма деление на стари-нови. Има хора, които искат да се научат да снимат и/или усъвършенстват и намират начин за това.

Те това исках да си кажа. Приложете Правилата на форума, за това са те.
Но не за тях става въпрос всъщност, нали?

# 361
  • Мнения: 1 052
О мерси, има и още дпста, които съм пращала да си четат упътването.
Как така няколко години никой не плака, а сега всичките страдат, как не са били оценени.
няма начин на нещо, което не е добро да му се каже, че е.
И да, не сме в детската градина, и да-твоята рисунка си е наистина грозна.

# 362
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Джейд, ако прочетеш по-внимателно някои изказвания за нас в старозагорската тема, може и малко повече злоба да срещнеш. или там си им свикнала.
Вечка ти беше обяснила от какво се получава злобата, но предвидливо помоли да изтрият след нея. ако си забравила, ще ти припомня.

Благодаря ти, Калина.
Няма нужда да ми пипомняш каквото и да било. И без това целия този конфликт ми е крайно неприятен и грозен. Никаква страна не искам да заемам, макар че на няколко пъти бях обвинена в защитничество на Хера. Всъщност се опитах да кажа нещо като страничен наблюдател, което така или иначе не беше разбрано правилно.
"Вечка" на мен лично нищо не ми е обяснявала, просто ме предупреди да не се "пеня" (нещо, което дори не си спомянм да съм правила), защото няма да ме разберете. Така си и беше и нямаше нужда тя да ми го обяснява за да разбера.

Благодаря на Лени за линка към фотографиите на Antony. Имах нужда да погледам нещо красиво и вдъхновяващо   bouquet

# 363
  • Мнения: 1 630
Фрида, скъпа,
Снимката на аватара твой ли е? авто?
Че имам коментари за нея

# 364
  • Мнения: 2 109
Джейд, вечерница на теб лично не ме интересува какво ти е обяснявала; тя обясни нашата критика с думичката "недоклащане". сигурно е права.
това даже обясннява защо с години така беше всичко ок, а сега сме недоволни. явно всички сме извън земетръсната зона.

наистина не те разбирам, защо, ако нещо ти е неприятно и грозно, стоиш близо до него?! страничните наблюдатели си стоят отстрани и наблюдават.
на мен като нещо не ми харесва, се махам.

хайде приятна вечер, отивам на работа за няколко часа.

# 365
  • Мнения: 1 052
Моя е Рали, задникът ли не ти харесва?

Ученикът познава учителя, не училетя се настройва към ученика, ако ме разбирате правилно. Това не е лобиране за някого, тук сме за да се учим, това, че на някого му е дошло в повече, ми добре-да си почине малко тогава.

Не виждам смисъл в това няколко страници подред някой да се оплаква от отношение или че не бил приет. Това за мен са лигавщини и връзкарство.

Предлагам с това да се затвори темата и да се прехвърли към задника ми.

# 366
  • Мнения: 1 630
Девойки, мили,
Едно не мога да разбера,
ЗАЩО като не ви харесва тона стоите и четете?
Направете една тема за похвали и потупване ще идваме да ви тупаме от време на време

 baby_neutral


Фрида, харесва ми
резнала си лакътя


# 367
  • Мнения: 2 109
предлагаш тема "фотография 35 - задникът на фрида" ли? ама ще избием рибата фридке.
ще вземеш да спечелиш някой д3 за най четена тема, и тогава кво? няма да може да се говори с тебе, а??

ей, как не го бях забелязала тоя лакът... ама гледай, не го е резнала на ставата, ами майсторски.

# 368
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Ех, момичета, момичета... все се надявах израза "Който пее, зло не мисли" да може да се каже и за фотографията.

Пожелавам ви мъдрост, оригинални идеи и много вдъхновение.
С най-добри чувства, наистина!

# 369
  • Мнения: 718
Аз като страничен наблюдател (читател) само да вметна: Темата беше много хубава за гледане и полезна за четене! Моля ви, не я разваляйте! Peace Peace Peace

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 19:02 от felicidad17

# 370
  • Мнения: 2 863
Аз като страничен наблюдател (четец) само да вметна: Темата беше много хубава за гледане и полезна за четене! Моля ви, не я разваляйте! Peace Peace Peace

Ами беше  да, това е точната  дума. Но не смятам, че ние я "развалихме" темата. Може съвсем точно да се види от коя страница нататък тръгна на зле...

На мен задника на Фрида ми харесва и предлагам да се съсредоточим върху него, все пак сме се събрали да снимаме и да коментираме  снимки.  Бих искала още малко от цепката да се вижда, но ако не може и така става Mr. Green
Лекси, зарежи обработките на тоя етап, ако искаш да снимаш..... отнемат много време и отвличат вниманието от главното- снимането.. след време пак ще се върнеш към тях, но ще имаш друг поглед.

# 371
  • Мнения: 2 242
а аз бих искала още много от задника да се вижда  Mr. Green
фрида хубаво дупе, дай да му спретнем сесия

# 372
  • Мнения: 405
на мен ми харесва, че е резнато през лакътя, защото така се подсилва някак си усещането колко е тясна полата , ако ми разбрахте обърканата мисъл

и ми харесва точно толкова, колкото се вижда, много добре е пипнато, точно толкова, че да му се иска на човек да види повече 





# 373
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Ехоо  Grinning, къде сте? За почистването на апаратите и обективите, ако може да ми кажете как и с какво става?
Извиняам се че се повтарям, но може да не сте ме прочели в еуфорията днес  Wink

# 374
  • Мнения: 2 614
[quote author=Лeни link=topic=377572.msg10537134#msg10537134
пускам ви линк с описание на техниката, която използва, наречена 'black card tech'
http://www.flickr.com/photos/anthonyko/sets/72157600257527104/
[/quote]

Четох, четох и накрая нещо недоразбрах тази техника!
Фрида, привет!  Peace
Странна е станала темата, Старозагорска среща нещо се е завихрила

Общи условия

Активация на акаунт