Споделете 98

  • 22 157
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Магеста, дано да си права. И все пак, надявам се никога да не ми се наложи да посетя "комшиите" (няма емотикон, който да изобрази почукване на дърво).

Споделям, че моят схванат нерв яко ме ....изнервя. Чакам с нетърпение мъжа си и ще го помоля веднага, на секундата, да си изкара всички яд на мене чрез една силова разтривка,
Ама подозирам, че няма какво особено да изкарва. Тюх. Трябваше повече да го ядосвам.....

# 16
  • Мнения: 17 546
Питам, защото доста хора носят мартениците по два-три дни и после ги изнервяли(!) и ги махат. Къде отива традицията и носенето за здраве? Само два дни, за да отбият номера пред тези, чиито мартеници са благоволили да си закичат или завържат на ръката. Как може да те изнервя мартеница? И трите ми колежки казаха точно това.
А, аз като Deb, ги махам като вече ме хване срам, че съм с мартеница. Не, че и това не е крайност, но... Затова питам. Егати, какви прости неща ме вълнуват!

# 17
  • Мнения: 516
Вързах мартеница на колежка и тя демонстративно я махна, защото не носела и не уважавала тоя празник. Моето мнение е, че децата ни до голяма степен са "изгубени", защото нямат усещане за традициите. Не сме ги научили да уважават миналото. Виж, Хелуин всички го празнуват. Защо?

# 18
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Балу, ти не виждаш ли, че повечето хора ги изнервя всичко.
Туй е модно днес.
Моля, не ме питайте кога ще махна елхата  Mr. Green, не е от мързел, а е от обратното на изнервяне. Затова последното решение (аз ви уведомявам тук чинно за всяко, но те търпят промени), е да я държим трите зимни месеца винаги - т.е. от 22 декември до 22 март.
Мартениците, казват, се махат, когато видиш щъркел. Аз и да видя щъркел преди това,  я махам чак когато доойде април.
Изнервяли ги....псевдопринцеси с грахово зърно в г.за. Извинявай, те сигурно са ти приятелки, ама аз съм зла и хаплива - за което не пропуска да ви уведомява божествения ми благоверен мъж  Mr. Green

Де що е празник, празнувам, и очаквам да получа подарък  Flutter

# 19
  • Мнения: 2 829
аз съм от тези хора Embarassed
не търпя нищо по ръцете си,,изнервят ме-това е положението
не нося гривни,пръстени  итн и тн
Спестила съм куп пари от дрънкулки
децата ми ,обаче  са накичени с по 4-8 мартеници

Лемон Деси,,понякога не е до мода,,а си е  невротия по природа...

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Така е Мънки, ама и другата лиготия масово я има, аз познавам много хора такива.

# 21
  • Мнения: 1 217
Флор,за първи път чувам някой да е толкова против мартениците,дори чужденци съм виждала,окичени с мартеници,пък и да не уважаваш празника,(макар,че не виждам защо,това е един от най-веселите празници според мен,винаги го свързвам с пролетта) изключително грубо е да го демонстрираш по този начин.
Дреблата ме изненада,не ще да носи гривнички.Баща и и купи за ръката една мартеничка със звездичка и разни други дребни джвъчки,тя се развика,че и убивало Rolling Eyes Иначе от другите,които се закачат,носи,а с гривните що така newsm78,умира да си играе с герданите ми иначе.
Ще я дам на Деси,да я научи да носи Heart Eyes Grinning

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Който има пари, пазарува. Който няма ... се скатава и си прави пас.
До края на месеца ще съм във второто изречение.
Кофти. Парите имат гадния навик да се изпаряват.

# 23
  • Мнения: 17 546
Защото всички се поамериканчиха! Хелоуин, Свети Валентин, Джулай морнинг... Още малко и 4-ти юли ще почнат да празнуват Close

Няма нищо, Деси! Аз също не им го спестих, нищо, че сме близки. Пък и аз съм от доста хапливите, и те добре го знаят. Ми то и благоверният ти нали е Хаплив (Гном Такъв).

Мънко, а златни гривни по пет бройки на ръка и часовници могат да носят? Те не ги нервят.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 20:19 от Балу

# 24
  • Мнения: 4 300
Не е хич до мартениците, а до човека. Имахме една чистачка-сектантка. Някой черпеше с бонбони, тя се запъна като магаре на мост, три кила глупости изприказва и в крайна сметка отказа да си вземе бонбон. Шумно. А нищо не коства да кажеш Мерси, да го свиеш в ръчичка и да идеш в другата стая да го хвърлиш в кошчето.

# 25
  • Мнения: 5 370
Ооо, да, ако е било за имен ден-ще откаже., те не признават имените дни.
Някога и аз бях в такива среди........... Tired

# 26
  • Мнения: 2 829
Ако Деси прави някаква терапия
ще ида и аз,,,защото ми се носят разни красоти.


Всякакви чешити има  и не отричам ,че доста чужди традиции спазваме.,,за съжаление

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Смацафръцано ми е. Без особена причина.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Споделям, че имам още един любимец от повредите на ADSL, именуван Боян. Този мъж мъничко разведри отчайващия ми ден.

# 29
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Мартениците - нося ги известно време, като се позатопли си оставям само една на ръката, другите закачам по дръвчета. Последната махам, когато видя щъркел.
Уважавам традициите - карат ме да се чувствам уютно, спокойно, с корени. Надявам се да ги предам на децата си, както са ги предали и на мен.
В Търново до пощата има едно прекрасно дърво, цъфтящо в бледо розово - лила. Ако не ме лъже паметта, май е магнолия. Та търновци /и студенти  Mr. Green/ закачаха едно време там мартениците си и ставаше още по-атрактивно и интересно. Не знам дали все още е така.

п.п. Все забравям да споделя, че когато ми идва отвътре, никой не може ме спря да турна /много я обичам тази дума  Simple Smile/ емотикони.

Общи условия

Активация на акаунт