Споделете 98

  • 22 170
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Уф, давайте да пишем, че ми се ще да видя чакащите заглавия на Кейси.

За емоциите и бъбреците:
Това не беше ли свързано с хормоните, синтезирани от надбъбречната жлеза, Имелда? Не влияеха ли върху поведението ни в стрес?

# 691
  • Мнения: 677

Строгата господарка с очила, камшик, черни дрехи и лош поглед, която тъпче бъбреците ми с острите си токчета?! Неее, не и Ели, не.

# 692
  • Мнения: 1 052
Аз отдавна нямам проблеми с бъбреците-от както не пия водка с кока кола.
Тони, надупи се.

# 693
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не внимаваш Сопрано, ... с вериги е!

# 694
  • Мнения: 166
Окончателно се отказах да слагам моя снимка тук. На някои има да им се пикае после.....

# 695
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, Люсил, моля те, светът не се върти около теб.

# 696
  • Мнения: 6 029
Последните ееее-та ми звучат като бееее-та на уфси.
Имам проблем с бъбреците, кой от вас, мръсници, ми го натвори, кой?

# 697
  • Мнения: 2 716
Празната чаша на ДеВаня ми блещи. И купчинката всеки момент ще падне.

# 698
# 699
  • Мнения: 166
Де Ваня, прекрасно, сега остава и "драмите" ви да откачите от оста ми.

# 700
  • Мнения: 17 546
У, какво мило днес тук! Възрадвах се от сърце. И се просълзих. 'Начи ми работи добре отделителната система.

Споделям, че близнаците ми утре стават на 16, а батко им в събота на 19. А, аз съм само на 39. Фръц!
Ще ви почерпя, разбира се. За децата, не за мен. Те са невинни душички, не ги съдете, че имат майка като мен, дето е толкова невъзпитана и си позволява да има различно мнение.

Много хубав ден, днес!

# 701
  • Мнения: 166
Балу, все пропускам да споделя, че преди да фокусирам емотиконите и да го отворя, подписът ти ме стресира. Помислих, че си си лепнала моята снимка.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
За последен път ви споделям да прекратите чупките, чата и демонстрациите и да си пренесете "благословиите" на ЛС.
Не мета темата за удоволствие!

# 703
  • Мнения: 984
Уважаеми Татман, споделянето е двустранен процес, не може без реплики, не може без дуплики. Споделянето е изкуство на фразата, изразяваща емоцията /в думи, музика, и дори съскане и блеене/. Не си прав - седнал си този път. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 503
Леко в страни от веселбата, ще споделя, че днес засякох служебна интрига на мой гръб. Доста погнусена се чувствам, особено следкато не си позволявам да коментирам колеги, независимо от тъпотиите, които правят на моменти.
Извинете за негативизма.
Гюлфия, не умиргай, ценна си ми!

Общи условия

Активация на акаунт