секцио без реални медицински показатели

  • 3 616
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Янечек, не е правено изследване за ЧВП, доктора ме погледна, каза имаш папилома вирус! След прегледа позвъних на доктора, с когото имах уговорка за раждането, но той също не препоръча никакви изследвания, отсече, че следва секцио... та е претупана работата!

Наистина е най-важното, че сме здрави, не го отричам! Това е нещо, за което съм благодарна и ценя!
Проблема е, че част от мен е доста объркана и тъжна..., не очаквам всички да ме разберете, но и не мога просто да го отмахам и да се правя, че не се е случило.
Както и да е, може би наистина тук не е мястото на тази тема!
Благодаря ви!

# 16
  • Мнения: 14 654
Янечек, не е правено изследване за ЧВП, доктора ме погледна, каза имаш папилома вирус! След прегледа позвъних на доктора, с когото имах уговорка за раждането, но той също не препоръча никакви изследвания, отсече, че следва секцио... та е претупана работата!
Какво да кажа, освен че този лекар е мърляч, така и предполгах, че ще се окаже.  Как можеш да поставяш фалшиви диагнози с поглед и ненужно да плашиш пациентите си! Жалко, че не си знаела да настояваш за изследване. И аз щях да се ядосвам на твое място, най-вече заради ненужните притеснения. Надявам се да не страдаш дълго.

# 17
  • Мнения: 3 830
Всичко е минало, т.е. нищо не може да се направи. Всякакви притеснения, нерви, злоба, тъга, съжаление, яд и т.н. оттук нататък са излишни.
Толкова по-лоши неща се случват в живота, че не можете да си представите. Жалкото е, че едва когато се случат, разбираме как сме си тровили ежедневието с глупости.

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ами всъщност мога да си представя. И много неприятни и ужасни неща са ми се случвали. Но все пак ненужното ми секцио си остави следата и белега в живота ми. За мен това не е глупост! Това, че имам здраво дете не заличава физическите и душевните белези и болки.

Никой няма право да подиграва и да омалважава чувствата на другите! За един едно нещо е дреболия, за друг същото нещо може да е края на света... Бъдете по толерантни... Че всичко се връща, при това тъпкано...

# 19
  • Мнения: 3 830
Ами всъщност мога да си представя. И много неприятни и ужасни неща са ми се случвали. Но все пак ненужното ми секцио си остави следата и белега в живота ми. За мен това не е глупост! Това, че имам здраво дете не заличава физическите и душевните белези и болки.

Никой няма право да подиграва и да омалважава чувствата на другите! За един едно нещо е дреболия, за друг същото нещо може да е края на света... Бъдете по толерантни... Че всичко се връща, при това тъпкано...

Само при положение, че е минало-заминало, само този факт сам по себе си е достатъчен, за да кажа, че е глупост да го мислите. И толкова други съфорумки Ви го казаха, ама... Е, все пак всеки сам си преценява дали да си трупа чернилка в душата за безвъзвратни неща.
И по-леко с това, че всичко се връща, че ми звучи като клетва! Ок?
Именно защото са ми се случвали много страшни неща, Ви казвам, че Вашите са бели кахъри.
Както казах, всеки сам си решава дали да си трупа злоба, омраза, яд и т.н.

Радвам се, че съм достатъчно силна, за да не ставам роб на толкова низши емоции и то за минали събития.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 521
Скоро по ТВ чух коментар от лекар, че болниците изкарват повече пари
от здравната каса, ако раждането е секцио.
Нали се сещате извода какъв е .......

Иначе по темата - не разбирам авторката, нито тя е страдала, нито бебето, всички са
живи и здрави, какво по-хубаво от това?!

Успех, за следващото ти нормално раждане!

# 21
  • Мнения: 3 830
Скоро по ТВ чух коментар от лекар, че болниците изкарват повече пари
от здравната каса, ако раждането е секцио.
Нали се сещате извода какъв е .......

Иначе по темата - не разбирам авторката, нито тя е страдала, нито бебето, всички са
живи и здрави, какво по-хубаво от това?!

Успех, за следващото ти нормално раждане!

 Shocked #2gunfire

# 22
  • Мнения: 125
След като са минали две години...ми ще се поядосвам, поядосвам, пък ще ми мине. При условие, че и аз и бебе сме добре, естествено. Но ще ми остави гооляяяяма обица на ухото за какво да внимавам следващия път.
То при мен ще си е така, де. Проблемите около раждането на Марти определено ще ме държат нащрек за в бъдеще.
Прегърни си бебчето и преодолей, ако можеш и когато можеш, яда си Wink

# 23
  • Мнения: 1 428
Аз пък бях много щастлива като ми казаха ,че имам седалищно разположен едър, плод и ще се наложи секцио.Дори разцелувах лекаря и бях спокойна,че няма да се мъчим нито аз,нито бебето.Не виждам смисъл от твоите терзания.Пък и може да е било за хубаво, защото при нормално раждане рисковете за плода и майката са двойно по-големи, отколкото при секцио.

# 24
  • Мнения: 125
Сори за спама, ама...ей сега си разказа играта....

# 25
  • Мнения: 1 820
Сори за спама, ама...ей сега си разказа играта....
ей,тва големи сте съдисти тука,в тоя форум обаче.Как слагате присъди,мамата си трака! ooooh!Ако бяхте в някой съд,тежко им горко на подсъдимите  Shocked
И що да си я е разказала  LaughingТака го чувства жената,така е искала,и е било по спокойно и по добре.Въпрос на лиен избор.Аман от еманципирани  ooooh!

# 26
  • Мнения: 125
Еййй...пак останах неразбрана Mr. Green
Имах впредвид, че ще я разкъсат сега, щото за бебето..., пък за майката... А аз не съдя никого - всеки има право на избора си в живота. Peace Пийс!
Аман от неразбрали ( да завърша в твоя тон)

# 27
  • Мнения: 1 820
Следващият път се изказвай така,че да бъдеш разбрана,и не се мъчи да използваш изразите на някой си  Naughty

# 28
  • Мнения: 125
Благодаря ти за нравоучението! Частни уроци даваш ли? Това заяждане на дребно във форума е ... нямам думи

# 29
  • Мнения: 1 820
Не,не давам.Личи си че нямаш думи PeaceНе оспамваи темата,беше достатъчно  Stop

Общи условия

Активация на акаунт