33-Австрийки с усмивка на уста-чакат с нетърпение пролетта!

  • 12 458
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 343
Честито на Душето за хубавата новина!  bouquet

Мерси на Теди за темата. много хубво оформление.  bouquet
Честита кола!

# 16
  • Мнения: 580
Утре е Тодоров ден. Честито на Тодор, Тодора/ка, Теодор, Теодора, Найден (например на Душето Simple Smile) , Божидар, Богдана. По обичай на трапезата трябвало да има леща, чорба от гъби и хляб замесен с мая.

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1279319

# 17
  • Виена
  • Мнения: 725
Мхм,LaDolce,благодаря ти много   bouquet.Нямах си и на идея  Blush.Сега поне ще съм подготвена!Аз се казвам Теодора.Утре ще трябва да стана рано,за да подготвям почерпката  Wink.

# 18
  • Мнения: 957
честито на Теди и всички Теодори и Тодори!  bouquet


Някой вълнува ли го бял гардероб 220 висок, 100 широк и 55 дълбок,  с една хоризонтална преграда  и пръчка за закачалки newsm78
Изглежда съвсем добре, но не ми трябва.
На снимката е с откачени врати, защото бях тръгнала да го разглобявам, но размислих, че всъщност не ми е нужен.

# 19
  • Мнения: 580
Guten Morgen майне Дамен

Какво ще кажете за смотаното време и загубения дъжд?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 343
добро утро!

Честит имен Ден на Теди!

времето е отврат, освен да се метна в някой шопинг център за изкарване на агресията... или във фитнеса.

някой да знае къде има намалени ученически чанти? моята кръщелница в бг става ученичка септ. и искам да и купя качествена чанта, по възможност  не за 150 евро. в парндорф видях по 40, някой да е видял някъде по намалени? интершпар или нещо от сорта? ах, да много е важно да е розова, с понита Rolling Eyes. аз намерих една зелена с понита, супер марка и качество, на великолепната цена от 30 евро/  детето щеше да избухне в сълзи. та продължавам да търся розова ooooh!

# 21
  • Виена
  • Мнения: 91
Теди, благодаря за темата   bouquet

И аз ще дойда на срещата, но само за мъничко Simple Smile

# 22
  • Мнения: 323
Честит имен ден на "потърпевшите" ,да сте живи и здрави.

# 23
  • Мнения: 81
Tedi Честит имен ден!Да ти е живо и здраво името и да ти носи много късмет  bouquet

Времето е трепач..........,

# 24
  • Мнения: 1
Аи де де напи6ете ми адреса са сре6ата
Днес и ние имаме именник.
На6иа Теди
4ерпя

# 25
  • Мнения: 580
Честито на всички Тедита Simple Smile)

Деяна (все чудя как да те напиша, дали си Деана, Деяна, Дейана или Даяна...) и аз имам кръщелница в първокласничка в България, добре че ме подсети и аз ще и купя една чанта от тук Simple Smile

# 26
  • Мнения: 957
Долче, аз и викам Ди точно за да си спестя чуденето как да напиша името Sunglasses Sunglasses

# 27
  • Мнения: 580
Долче, аз и викам Ди точно за да си спестя чуденето как да напиша името Sunglasses Sunglasses

Ти ще се мернеш ли утре?

# 28
  • Мнения: 81
Сега,мили момичета,искам да внеса малко пояснение относно срещата в неделя.Списъка за преброяване до вторник беше с цел резервация на места.Вашия списък беше за 11 човека плюс двама мислещи Теди и ЛаДолче,Ла Долче си  потвърди мястото, за Теди незнам.Направила съм резервация за 13 човека.
Много ще се радвам на всички допълнително проявили желание да дойдат на срещата,но немога да поема отговорност за местата ви Simple Smile

 ето това е адреса мондфазе     http://www.freiraum117.at

1. Джиджи
2. Анни
3. Деяна
4. Ророана
5. Зори
6. Леден облак
7. Патенце
8. Коте
9. Съни
10. Яна Бибияна
11.нколенцова
12.Ла Долче
13.Теди

# 29
  • Виена
  • Мнения: 725


На всички останали,които са именници   bouquet

Ето и моята почерпка:  
 

За утре,още  не знам  Embarassed.

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 20:51 от Tedito_799

Общи условия

Активация на акаунт