Идеи за съобщаването на най-хубавата вест....

  • 10 922
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз пък винаги съм си мислила,че ще направя следното : ще сложа теста в малка кутийка,малката в по-голяма,по-голямата в още по-голяма и така до около 50 кутии добре облепени с тиксо и панделки-трудно достъпно и тежко за отваряне.Ще стане голям кашон на практика,който ще увия с хубава хартия. Ще му кажа,че отдавна не съм му правила изненади и ще му го връча като жест за благодарност за всичко,което прави за мен и ще чакам докато се измъчи да отвори кутиите.....в голямо вълнение..... Heart Eyes
Това пък даже не ми е хрумнало....много яко!Може би така бих го направила.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Намери някъде в нета рекламата отпреди години в която се пееше "Пуловерът на татко аз обичам...". Пусни му я като мейл и напиши отдолу "Време е да приготвиш любимия си пуловер. Аз ще съм при теб след...примерно 8 месеца и 5 дни"  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 262
Аз първият път му съобщих по телефона, беше заминал по работа и не можех цял месец да крия, та не беше романтично.А сега вторият път когато видях двете чертички беше на 27.08 реших да изтрая още 2 дена, защото на 29.08 беше годишнина от сватбата ни и се постарах с романтична вечеря на свещи. Теста го сложих под салфетката му, но преди той да го види дъщеричката ни (на 3г.) го грабна и пита "тати това какво е", а той гледа мен, гледа теста и не може да зацепе. След минута вече ме беше грабнал и бях във въздуха

# 18
  • Мнения: 117
Написах СМС със следния текст:
"Здравей, тати Мите!
Казвам ти здравей чрез мама,защото съм още в коремчето и Wink
Чао засега ,ще се видим и гушнем след 9 месеца.
............и се грижи много за мама" Simple Smile



Били са ред сълзи Wink

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 14:10 от (X) Щастлива Бубичка

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Ахх че хубаво ми стана.
сега ще мисля по въпроса и ще пиша, ако му хрумне нещо интересно.

# 20
  • Мнения: 1 817
Бих сложила  първата снимка на точицата Heart Eyes /от видеозона/ на декстопа на компютъра. Като добавка може да се напише нещо от сорта"Татко, това съм аз!"

             Shocked #Crazy Joy

Нямам скенер, но направо снимах снимката с фотоапарата. Получава се Peace

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 18:23 от _Venera

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 529
Написах СМС със следния текст:
"Здравей, тати Мите!
Казвам ти здравей чрез мама,защото съм още в коремчето и Wink
Чао засега ,ще се видим и гушнем след 9 месеца.
............и се грижи много за мама" Simple Smile

Това много ме трогна и разчувства Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 796
Много ме разчувствахте с тези идеи(хормоните бушуват и не прощават на никой).Аз пък винаги съм искала да поръчам една тортичка(моя мъж е луд по сладките неща)на която отгоре да направят нещо като бебешки чорапки от захар или нещо такова. Вместо това изстрелях новината докато вечеряше и беше с пълна уста-много глупаво и несъобразително от моя страна,ама нищо за другия път ще знам.

# 23
  • Мнения: 1 354
бих сложила теста в якето при цигарите му


 Peaceтова ми хареса Peace
интересна тема  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 514
Скоро имаше подобна тема - как оригинално да съобщя на мъж,че ще става тати.

Тогава дадох идея да се напише едно писмо и да се сложи на видно за бъдещия татко място с надпис - За ....(името) и вътре кратко писъмце от бъдещето бебе, нещо от рода - Аз още не се виждам, но съм там вътре в мама....и накрая - подпис: Твоята дъщеря/твоя син
От това ми стана много мило...  Heart Eyes Ако е някой по-чувствителен тати, определено ще го трогне много! Жалко, че не сме на тази вълна, иначе това бих избрала аз!  Peace
Другите идеи също са добри.  Grinning

# 25
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Desert Rose, значи успя да го убедиш за ново бебче! Hug
И при нас първият път разбрахме едновременно защото се дзверихме в теста и двамата  Joy
Обаче сега съм намислила, като разбера да взема на баткото една блузка с надпис Big Brother или нещо подобно и да чакам таткото да се сети.  Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Mnого се разчувствах....Дано скоро да имам какво да му съобщя.Ще пиша,как съм го направила,но определено ще си открадна някоя идея от тук.Темата много ми харесва.Още,още....


Desert Rose, значи успя да го убедиш за ново бебче! Hug
Да,и още как. bowuu

# 27
  • София
  • Мнения: 2 006
Страхотни идеи имате, момичета!   bouquet
Аз не можах да изненадам таткото, защото той усети преди мен, че съм бременна. Дано следващия път и аз успея с такава мила изненада.

# 28
  • Мнения: 202
Написах СМС със следния текст:
"Здравей, тати Мите!
Казвам ти здравей чрез мама,защото съм още в коремчето и Wink
Чао засега ,ще се видим и гушнем след 9 месеца.
............и се грижи много за мама" Simple Smile



Били са ред сълзи Wink
Много хубаво.Мен ме разчувства,та представям си татето. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 316
Гледах го в един филм /не помня нито кой , нито кога съм го гледала/.
Двамата седяха един срещу друг в ресторант и чакаха десерта. В средата на масата гореше свещ и беше полумрак, чуваше се далечен говор и тиха музика. Сервитьорът донесе десертите. Нейният - огромно парче шоколадова торта, неговият - чифт бебшки терлички.

Общи условия

Активация на акаунт