Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 22

  • 49 213
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Здравейте  Party
Днес бях на риба и зелева салата, нооо хич не съм доволна от себе си напоследък и ще трябва да се стягам, за да стегна после и колана  Joy

Това съм аз  hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 1 950


Бъдете живи и здрави и много обичани! Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
Честит празник, Страхотни дами! Heart Eyes Hug Heart Eyes


# 18
# 19
  • Мнения: 3 425
И от мен Честито   bouquet  bouquet  bouquet
Аз по-трудничко го усещам,че нали е след рождения ми ден  Crazy


Тески, каката,която лежи на кантара....брррр цифрата е над 130  #Crazy

# 20
  • Мнения: 51
- Честит празник на всички момичета   bouquet
- стимул  Heart Eyes
Аааа не съм 130 кг, но съм толкова нещастна след тегленето  Tired

# 21
  • Мнения: 2 111
Момичета от утре почвам житната диета,защото не мога да се трая тази седмица колко нережимна бях  smile3511

# 22
  • Мнения: 3 425
Добро утроооооо  Mr. Green

Таз сутрин имам нужда от двойно не много дълго кафенце  Crazy


На линия ли сте?

# 23
  • Мнения: 51
Добро утро, момичета  Hug
Един на жито, друг с кафе, а аз ще пробвам зелевата супа уж за седем дни, защото и аз не се трая  Tired
Успещен ден  newsm08

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Здравейте, момичета Страхотни  Hug
толкова се изложих последните 4 дни, че ме е срам да се покажа  Embarassed badscale doh то не бяха излизания, не беше Тодоровден и после пиянски глад  newsm62  261uu Свински изпълнения  Animal Pig Днес продължавам на варени карофи и салата, но вече ме е срам да кажа на някой, че съм на диета  smile3537 Резултатът от цялото освинване е, че тази сутрин съм толкова кг, колкото бях и на 12.01, когато почнах диетата - 64  newsm43 Много тъпо от моя страна.
Взех да се замислям дали да не се пробвам с Дюкан. Миналата година го почнах, но след 10-тина дни се отказах, защото не издържах психически (както и всяка диета досега май  Cry ). Но онзи ден на едно семейно събиране видях една леля на приятеля ми, която е свалила 23 кг с Дюкан  Shocked
Пожелавам ви хубава седмица и да сте по-режимни и сериозни от мен  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Привет, Страхотни! Hug

Определено храненето ми е  здравословно и балансирано, но прекъснах схемата на Страхотната диетка. Тоест без тараторения ден.
Закусих портокал + чай.
За обяд нещо протеиново + салатка.

Стягайте се, че това слънчице навън ме кара да мисля за пролет-лято, когато сваляме палтата и якетата и ще лъсне кой е бил режимен - кой не ... Joy

Хубав и Страхотен ден от мен!  bouquet

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 11:15 от StaM

# 26
  • Мнения: 51
StaM,  от това "лъсване" се крия  smile3506
Ламаринка, всеки допуска грешки /и аз в т.ч.  Tired/, ноо продължаваме пак. Както съм казвала и друг път не съм за Дюкан, защото не е много здравословен режима, но не искам да влияя на никога  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 297
И аз не знам,  tesky , кво искам, май търся лесното  Crazy  Embarassed
Истината е, че с всяко ново нещо съм така - в началото супер ентусиазирана и скоро ми доскучава и ми минава мерака, много съм непостоянна  Sad Пълен несериозник съм  Banghead
Резултати се постигат с воля и постоянство, а не с лакомия  Naughty

# 28
  • Свищов
  • Мнения: 874
57 и половина съм newsm44. И то пак след въглехидратен ден(пак с ориз) и мънички кусване на домашната торта, която мама прави и на малко пържолка(около 20 грама сигурно, ама си опитах). Мнооого съм доволна. Кака ми, която от 5-6 дни не ме беше виждала, каза, че съм се стеснила просто. Днес бях на работа с една пола, която постоянно ми се въртеше. Странно обаче, че на обиколки почти не съм мръднала. Резултат има само в обиколката на крака горе високо и то над 2 см......Днес съм на КМ и портокали.

# 29
  • Мнения: 3 425
БРАВО newsm44 newsm44 newsm44 smile3501 smile3501

Режимността е добър съветник  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт