Имотен балон-4

  • 14 038
  • 240
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 452
изключително изгодно купих преди месец имот в идеален център ,защото продавачът беше на голям зор - на такова място -говорим за ново строителство веднага мога да го пусна за продажба ,но сега е не съм на зор- пуснах го под наем
в идеален център винаги ще си намериш клиенти

# 181
  • Мнения: 4 916
изключително изгодно купих преди месец имот в идеален център ,защото продавачът беше на голям зор - на такова място -говорим за ново строителство веднага мога да го пусна за продажба ,но сега е не съм на зор- пуснах го под наем
в идеален център винаги ще си намериш клиенти


В кой град? Че и това има значение.

# 182
  • Мнения: 452
Варна ,но човека наистина беше много закъсал и много бързаше,гонеха го да връща заеми - свали цената наполовина
Струва ми се ,че във време на криза доста хора ще изпаднат в такива ситуации и ще се наложи да продават за да оцеляват физически .

# 183
  • Мнения: 4 916
Варна ,но човека наистина беше много закъсал и много бързаше,гонеха го да връща заеми - свали цената наполовина
Струва ми се ,че във време на криза доста хора ще изпаднат в такива ситуации и ще се наложи да продават за да оцеляват физически .

Добър удар си направила  Hug Честита покупка  Hug

# 184
  • Мнения: 0
Къде се изпокриха тези, които твърдяха, че имотите в България няма да паднат или пък ще паднат с по-малко от 20%.
Само за първите 6 месеца на 2009 год. цените са паднали с 23% - http://www.monitor.bg/article?id=206096 !!! Има достатъчно време, за да се изпълни моята прогноза за годишен спад от 40-50% !

# 185
  • Мнения: 46 641
aleko 1, това го дъвчем от началото на темите, тук сравняват офертни цени - цени, на които никога не са се продавали имоти, те си стояха в реклама, без да има реални сделки, т.е. това никога не е била цената им. Реално %-тите са 10, което е напълно нормално за  този период, тук вече интересите купувач-продавач се засичат и падането спира, ще видим до кога  Simple Smile

# 186
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
За да не цитирам Monda и Mamica - в обектите, които ме интересуват (няколко конкретни сгради, 2-3 затворени комплекса и един много специален ваканционен), цените са си същите и хич нямат намерение да падат, само ми давате напразни надежди Laughing

# 187
  • Мнения: 393
 И ние се уредихме с апартамент на изгодна цена във Варна,почти наполовина с невероятна морска панорама:)
  По принцип доста от нашите клиенти желаят да препродадат апартаментите си и цените наистина са много добри,не знам как е за нова покупка,но определено на resale е много изгодно-доколкото знам как са ги обявили в агенциите.

# 188
  • Мнения: 13 512
Рисейл може да се намери и на много ниска цена от закъсали клиенти.
Но от това, кето виждам и разговорите ми с варненски предприемачи- казват" С до 20 % можем да свалим цените на готовото строителлство. Нямаме кредити, можем и с години да ги продаваме, нямаме зор да сваляме цени. В момента във Варна има наплив от руснаци, които лупуват ваканционни жилища, както и по-малки апартаменти в града. "

# 189
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Какво е това resale  newsm78
За страната не следя, но за София цените от началото на годината са паднали с 8 - 15 %, в различните квартали - не повече.

# 190
  • Мнения: 13 512
Какво е това resale  newsm78
За страната не следя, но за София цените от началото на годината са паднали с 8 - 15 %, в различните квартали - не повече.
Препродаване, не директно от  строителя.

# 191
  • Мнения: 60
с повече са паднали , средно с над 20-25 % и ще паднат още ,
селските ще паднат най-много
все пак не са достигнати нивата дори от началото на 2008 , ама народът беше пощурял

# 192
  • Мнения: 4 300
За да не цитирам Monda и Mamica - в обектите, които ме интересуват (няколко конкретни сгради, 2-3 затворени комплекса и един много специален ваканционен), цените са си същите и хич нямат намерение да падат, само ми давате напразни надежди Laughing

Сигурно  е същия, около който аз се увъртам като кебапчийски котарак, но няма да е в близките десет години. Ако изобщо е в този ми живот де Whistling

# 193
  • Мнения: 5 370
Eeeee, има време , докато ги стигнем Хамериканците, казано образно.И гърците, и испанците.....
Аз си държа на процентите, които посочих още през далечната 2007-тогава ме обявиха за луда.

# 194
  • Мнения: 4 916
Къде се изпокриха тези, които твърдяха, че имотите в България няма да паднат или пък ще паднат с по-малко от 20%.
Само за първите 6 месеца на 2009 год. цените са паднали с 23% - http://www.monitor.bg/article?id=206096 !!! Има достатъчно време, за да се изпълни моята прогноза за годишен спад от 40-50% !


Това сигурно са гарсониери, които са били преустроени в тристайни в квартал на майната си  Wink Пак да кажа - имотите, които аз следя, не са паднали.

Общи условия

Активация на акаунт