05 април, 11.00 часа - софийска среща на двойните майки

  • 5 132
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
А кога Ще се ра3бере точния час? От утре мога по рядко да вли3ам, а в БГ нямам Интернет... Радвам се, че Ще се 3апо3ная с някои от вас...  Simple Smile

Остави ми на ЛС телефонен номер, ще ти изпратя смс или ще се обадя.  Hug

# 46
  • Мнения: 7
пишетени и нас и ние също се учиме да ходим,и аз мисля че в парка е по удачно да се съберем и запознаем.

# 47
  • Мнения: 23
надявам се и  ние да дойдем,следобед ще ни е по-удобно,защото не сме от София

# 48
  • София
  • Мнения: 415
Там сме и ние, само да сме здрави  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 895
Анкетата приключи. Остава да настъпи момента за срещата!

На 05 април (неделя) в 11.00 часа се надявам да се съберем много майки с още повече дечица пред Лятната естрада в Борисовата градина!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 727
Ее, глас народен, глас Божи. Там сме!

# 51
  • Мнения: 1 895
 В неделя сте без мен този път.
 Децата получиха днес покана за рожден ден и няма начин да го пропуснат...рискувам да ме линчуват ако ги заведа другаде Twisted Evil
 Пожелавам ви весела сбирка, а аз ще ви видя следващият месец Wink

# 52
  • Мнения: 649
Аз започнах лекции и трябва да пътувам до университета:tired:. Ще гледам да дойдем, но ми е важен предмета. Ако не, надявам се следващия път. Party

# 53
  • Мнения: 116
На нас каките са ни в провинцията заради ваканцията, но пък си имаме нов член на семейството - куче - така, че ако се организираме  - ще дойдем с него и момчетата.

Дано се видим

# 54
  • Мнения: 1 069
Аз пък мисля да дойда заедно с една приятелка, която е с тризначки. Стига да е хубаво времето

# 55
  • София
  • Мнения: 803
Хайде , тъкмо ще имаме налице мама с тризнаци, Нелка да вземеш да ни нащракаш , че от много време не е имало фотосесия  Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 1 069
Непременно ще взема фотоапарата, не е като този на Креми, но ще свърши работа  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 1 845
Ние ще пропуснем този път, че бандата е на АБ.
Нели, ще чакам снимки  Laughing
Весела среща!  Hug

# 58
  • Мнения: 1 165
И ние пропускаме. Имам път извън София за няколко часа. Съжалявам, че няма да се видим, но дано успеем през май.  Praynig Хубава и весела среща. И аз ще чакам снимки с нетърпение.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 727
Е, ма мноо сте несериозни!!!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт