Към кой пенсионен фонд сте?

  • 69 241
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 397
 И аз съм в Алианц и така като гледам таблицата, те са най-добре. Преди бях в Съгласие, но нямах ни вест- ни кост от тях, какво става с парите ми и дали въобще са "живи" още. Сега получавам всяка година справка от Алианц, доволна съм.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 861
... Сега получавам всяка година справка от Алианц, доволна съм.

Това наистина е важно, най-малкото защото са длъжни по закон да дават ежегодно тази информация и то до определена дата!!! И в този смисъл, за тези, които не знаят къде са - наистина помислете сериозно по въпроса!

# 32
  • София
  • Мнения: 13 206
... Сега получавам всяка година справка от Алианц, доволна съм.

Това наистина е важно, най-малкото защото са длъжни по закон да дават ежегодно тази информация и то до определена дата!!! И в този смисъл, за тези, които не знаят къде са - наистина помислете сериозно по въпроса!

Да и аз получавам ежегодишни разпечатки от Доверие. И писмо за РД ми бяха пратили да ми честитят  Grinning Grinning Grinning Тия малки жестове радват клиента няма какво да се лъжем.

# 33
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
И аз съм в Доверие. А защо ще го сменяте Доверие-то Rolling Eyes Има ли някаква връзка с линкнатата статия?

П.С. Как така сте си избирали фондове не по ваш избор? Аз сама си го избрах. Не помня какви ми бяха доводите, ама си имаше такива  Wink

Ако в срок от 3 месеца, осигуреното лице не си избере пенсионния фонд, НОЙ му назначава служебен на случаен принцип..
Има много хора, които дори незнаят, че съществува такъв....

# 34
  • София
  • Мнения: 13 206
И аз съм в Доверие. А защо ще го сменяте Доверие-то Rolling Eyes Има ли някаква връзка с линкнатата статия?

П.С. Как така сте си избирали фондове не по ваш избор? Аз сама си го избрах. Не помня какви ми бяха доводите, ама си имаше такива  Wink

Ако в срок от 3 месеца, осигуреното лице не си избере пенсионния фонд, НОЙ му назначава служебен на случаен принцип..
Има много хора, които дори незнаят, че съществува такъв....

Ааа, вярно! Сега се сетих, че имаше нещо такова  Wink

# 35
  • Мнения: 735
Доверие!За сега не мисля да го сменям.

# 36
  • Мнения: 4 916
И аз съм към Доверие - навремето шефа ни беше заформил някаква далавера, та всички от тогавашния колектив ни записаха там. От години не са ми изпращали разпечатки, да не говорим за картичка за РД.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 861
От години не са ми изпращали разпечатки, да не говорим за картичка за РД.

Аз винаги съм си получавала справките, верно понякога със закъснение, но... А ти обади ли им се да питаш защо не ги получаваш? Ама търсете си правата бе хора! Да не говорим, че прокрай тези справки фирмата на мъжът ми установи преди години, че НОИ не им е отчело сума ти вноски за месеци на ред, внесени от работодателя! Освен това справка за сумите си можеш да получиш и през интернет страницата им...

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 19:40 от M4

# 38
  • Мнения: 4 916
От години не са ми изпращали разпечатки, да не говорим за картичка за РД.

Ми аз винаги съм си получавала справките, верно понякога със закъснение, но... А ти обади ли им се да питаш защо не ги получаваш? Ама търсете си правата бе хора! Да не говорим, че справка за сумите си можеш да получиш и през интернет страницата им...

Не казвам, че се чувствам ощетена  Laughing
Може би само за картичката съвсем малко  Crossing Arms

# 39
  • София
  • Мнения: 1 861
Не казвам, че се чувствам ощетена  Laughing

А трябва! Laughing

# 40
  • Мнения: 4 916
Не казвам, че се чувствам ощетена  Laughing

А трябва! Laughing

Заради теб ще взема да им пиша и да проверя състоянието на партидата  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 13 206
Може би само за картичката съвсем малко  Crossing Arms

Aaa, чувствай се ощетена....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Беше прочувствено писмо, не точно картичка, но много хубаво написано, при това персонално до мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На! На!  Joy

# 42
  • Мнения: 0
A moga li da razbera kam koi fond sam?
Rabotia ot 3 godini i predstava si niamam kam koi fond sam.
Predi vreme biah pitala v Doverie, a ot tam mi kazaha 4e sama sam napravila izbora si.
A az ne pomnia da sam izbirala vaobshte fond.

# 43
  • Мнения: 1 447
Аз съм към Съгласие,но никога не съм получавала до сега справка.

# 44
  • Мнения: 2 055
Доверие. Всяка година получавам справка, а на нея има и персонален код за on-line проверка в сайта им. Получавала съм и картичка за РД. Съпруга ми и той така.

Общи условия

Активация на акаунт