програма: стягане на порите

  • 12 939
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
И аз към много доволна от този продукт на Биотрейд, ползвам го от есента. В началото всеки ден после през два-три дни.

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 21:17 от karisima

# 16
  • Мнения: 1 324
karmacoma, дано запазиш този хубав резултат!  Peace

# 17
  • Мнения: 1 520
Лосиона си го бива определено. Значи първия път се намазах с него непосредствено след баня и 24 часа след това цялата бях зачервена, че и малки ранички ми се образуваха към ушите. Една колежка даже ме попита с какво съм се мазала, че съм била като обрината Embarassed Казах с професионален продукт, не си ли личи? Wink
Но с всичкия си акъл реших да продължа да го ползвам т.к. пари съм давала все пак. Вече /6-ти ден/ не само не се зачервявам, но и съм с почти нова кожа Grinning Добре е като се ползва да се разрежда количеството с малко вода, защото съдържа два вида киселини и е много силен.
Не знам обаче докога и колко време трябва да се ползва.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, този тоник става ли за по-малди кожи - 25+? Simple Smile
Козметичката ми ми каза да ползвам крем за лице с плодови киселини за стягане на порите. Днес обикалях, обикалях и намерих единствено на Дева.Така, че този тоник ме заинтригува, особено следкато прочетох отзивите. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 216
Тези продукти само през нет-а ли могат да се поръчат?

# 20
  • Мнения: 10
Не, мисля, че точно този продукт го има в Ремедиум.  Мен също ме интересува дали ефекта е траен, толкова много неща съм ползвала вече, че .....Последно, лекарката ми предписа Зенарит /което си е лекарство/, но в момента в който спра веднага всичко започва наново:(

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Тези продукти само през нет-а ли могат да се поръчат?
има ги и в аптеките

# 22
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз пък не мога да заредя линка, кой е този тоник?

# 23
  • Мнения: 22
да ви следя

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Изглежда интригуващо, миналата зима си правих хим.пилинг в коз.салон, 3 процедури, още след 2-рата ефекта беше видим, срещали са ме познати и ме питаха дали не съм си правила пластична операция Laughing, това съвсем сериозно. Тази зима по съвет на козметичката ще направя още две. Следващият път като ходя ще е попитам какво мисли за този продукт, един вид като поддъжаща терапия newsm78.

# 25
  • Мнения: 3 216
Момичета от вчера се сдобих и  с Пюр скин тоника и с хидро-маската, която се препоръчва за след него. Ще покажа резултаите след време. И от цената съм доволна-двете неща ми излязоха 31,50 лв.

Но при мен не се получи такова зачервяване,само леко ме щипе. Искам да попитам по-опитните с тоник-а, дали,ако е ползва само вечер пак трябва да слагам висок фактор , дори и сега в това мрачно време?

# 26
  • Мнения: 1
 #2gunfireняма такова чудо стягане на пори.това е само за рекламите и за тези,които не могат да мислят. newsm78ПРЕКАЛЕНО СА АГРЕСИВНИ С ТРАЙНИ УВРЕЖДАНИЯ ЗА КОЖАТА #2gunfire

# 27
  • София
  • Мнения: 4 751
А да сте ползвали кремчето и серума на Лореал за стягане и минимизиране на порите?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Скоро се интересувах от тях. В магазина казаха,че имали вече доволни клиентки, но било за 30+, та мен не ме огря.  Close Малко ми е раничко, още малко!  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 751
Скоро се интересувах от тях. В магазина казаха,че имали вече доволни клиентки, но било за 30+, та мен не ме огря.  Close Малко ми е раничко, още малко!  Mr. Green

Aa значи и за мен не стават  Tired

Общи условия

Активация на акаунт