Отговори
# 75
  • Мнения: 9 990
Интересен разговор се е заформил тук.
....Ако "кифлата" не струва, то тогава се замислете по-скоро за природата на вашите половинки - дали и те си струват въобще вниманието и доверието...



За 1 път се намесвам в подобна тема.Когато половинката не струва-то тя е бивша такава доста често.Има половинки, които използват децата си и ги манипулират.Има "кифли" които се домогват до БНД-тата чрез децата им, има много случаи, които предричат наистина предпочитание детето да не се допуска там, или както аз го наричам-контролирана среда.Това, че някой успява и е Съвестен не означава, че всички са така и Опарените жени имат право да вземат решение да не допускат децата им да имат допир със среда, която не одобряват.И от която са се "отървали"

# 76
Правилно, би трябвало даден казус да се разглежда отделно, а не съвкупно с всички.Макар, че винаги има едно голямо "но" Naughty.
Възхищавам се от тези, които са приели децата на бившите, "но" Naughty, никога не мога да се съглася, че настоящата ще държи винаги на едно и също равнище децата, и никога няма да предпочете своето от на бившата. Колкото и либерална да е една жена или широко скроена, винаги идва момента в който се вижда и чувства разликата. При някой се усеща по малко. при други повече , но Naughty винаги я има.

# 77
  • София
  • Мнения: 17 368
Е и дори да има какво?

# 78
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Какво значи, че винаги има разлика? Дори две деца от едни и същи родители чувстват разлика в отношението към тях, а да не говорим за такива от различни.

# 79
  • София
  • Мнения: 17 368
Абсолютно.
Още повече, че аз не си пращам детето да го гледа като собствено.
Ама да му ограничавам вижданията с баща му заради приятелката на баща му, за мен е пълен абсурд и тесногръдие, което детето ми не заслужава.

# 80
  • Мнения: 2 011
Абсолютно.
Още повече, че аз не си пращам детето да го гледа като собствено.
Ама да му ограничавам вижданията с баща му заради приятелката на баща му, за мен е пълен абсурд и тесногръдие, което детето ми не заслужава.
Подкрепям това!
Щом детето ми след срещата с баща си и "каката" се чувства  добре ....аз не виждам никакъв проблем. Ако не му се говорят глупости , обиди и прочее.... Не желая като собствено да го гледа а да се държи  с него както трябва!  Peace Но още кака нямаме ...
Нямам нищо против кифли или каки , както там ги наричате ...Аз съм и майка и кифла ...  Flutter

# 81
  • Мнения: 1 941
За всички идентифициращи се с термина "кифла". Това го беше измислила една мама и не е по дефолт новата жена до БНД, а жената която се е месила във връзката докато родителите са били заедно. Така че, не си лепете епитета кифла.

# 82
  • Мнения: 2 011
За всички идентифициращи се с термина "кифла". Това го беше измислила една мама и не е по дефолт новата жена до БНД, а жената която се е месила във връзката докато родителите са били заедно. Така че, не си лепете епитета кифла.


Добре ...няма. Stop
 Аз не съм се месила в живота на новия си мъж докато  е бил женен.  Peace Значи съм новата му жена!  Peace

# 83
  • Мнения: 775
а жената която се е месила във връзката докато родителите са били заедно.
Аз пък така и не можах да разбера напълно дали проблемът на авторката е съществуването на друга жена до БНД или наистина я притеснява как се чувства детето й. Смятам, че в един брак, ако и двамата държат един на друг, никакъв трети няма шанс, пък и едва ли ще открадне някого насила. Но това е друга тема.
На въпроса: аз съм и от двете страни и за мен е важно как децата възприемат ситуацията. Когато моето дете се връща от баща си (и каката) усмихнато и с желание да разказва къде са ходили и как са се забавлявали, какво повече мога да искам.Същото важи и за детето на съпруга ми- то е добре дошло в нашето семейство и правя всичко за него,както и за моето. Убедена съм, че децата имат нужда да общуват и с двамата си родители.
Всъщност в такава тема няма място за спорове, защото няма правилен и грешен отговор.Всеки преценява според разбиранията и егоизма си  Peace

# 84
И това е така. Но,някой беше казал, че не се е месил в личният живот на сегашната си половинка. С което също считам, че трябва да продължава по този начин, защото няма право да се меси в личния живот на сегашната си половинка с бивша, дори и да живеят заедна. За мен седят така нещата: моите отношения с бившия са лично наши и никой няма право да се намесва в тях (в това число и настоящата), неговите отношения с настоящата са си лично техни и никой няма право да се меси в тях (в това число и аз, с отворена голяма скоба - достатачно това да не е против интересите на нашето общо дете.) Ето това е дилемата.

# 85
  • Мнения: 62
Ау какви грозни думи и плиткоумни писания от жени-майки!
С тези думи не само доказвате защо е избягал БНД, а и коя е истинската кифла.
Много злоба има в някои хора, с такива емоции деца не се гледат и възпитават.
Но на годините на които сте е трудно да се промени това нещо.
Ей, простак, я се скрий! Повечето бягат, защото им идва отговорността в повече! иначе щяха да си гледат те децата в малкото време, което са с тях, а не разни "каки", "кифли" и подобни! Жените се притесняваме съвсем нормално, че някаква непозната е при детето, докато таткото се разсейва!

За теб и такива подобни божествени създания бях писал в един друг подфорум, щото видиш ли тука модчето малко спазва двоен стандарт.
Идеята на този подфорум не мисля че е да храниш бивши, а да се помогне в отглеждането на тези деца, които определено ще имат малко по-различен живот от деца отгледани в нормални семейства.
Та за всички вас дето сте винаги прави, а той и кифлата са криви: бял памучен комплект: горно & долно + бели пантофки и чашка с шарени хапченца.

# 86
Ау какви грозни думи и плиткоумни писания от жени-майки!
С тези думи не само доказвате защо е избягал БНД, а и коя е истинската кифла.
Много злоба има в някои хора, с такива емоции деца не се гледат и възпитават.
Но на годините на които сте е трудно да се промени това нещо.
Ей, простак, я се скрий! Повечето бягат, защото им идва отговорността в повече! иначе щяха да си гледат те децата в малкото време, което са с тях, а не разни "каки", "кифли" и подобни! Жените се притесняваме съвсем нормално, че някаква непозната е при детето, докато таткото се разсейва!

За теб и такива подобни божествени създания бях писал в един друг подфорум, щото видиш ли тука модчето малко спазва двоен стандарт.
Идеята на този подфорум не мисля че е да храниш бивши, а да се помогне в отглеждането на тези деца, които определено ще имат малко по-различен живот от деца отгледани в нормални семейства.
Та за всички вас дето сте винаги прави, а той и кифлата са криви: бял памучен комплект: горно & долно + бели пантофки и чашка с шарени хапченца.
opiate -яяяя, поспри малко да ни пращаш с чашка и шарени хапчета.
1. Ти понятие имаш ли как се гледа едно дете от сам родител? newsm78 Колко е трудна, да не кажа почти невъзможно, да му създадеш и подържащ удобствата такива каквито са били в вече бившо семейство. Защото това дете с от 30-80 лв издръжка не можеш да го нахраниш, облечеш, та камули други допълнителни неща.И видиш ли, една '"кака"(говоря в моя случай), дето е яд че БНД-то даваше малко повече парици на детето си, такъв безбожен скандал му вдигна, та чак птиците излетяха покрай нас от звуковата и сила.А, оня паток, защото силиконовата кукла му носи клиенти си подвива опашката.
2. Кой/я си ти та да оприличаваш хората по този начин????? newsm78 Секретарка на БНД-тата ли си??? Ако си-кажи да се наредим на опашка със списъците за задълженията им.
Ама защото много ме заинтригува какво точно си писала в дадената си тема, ще се постарая да я открия и да ти понатрия малко червеното носле дето се се вре там където не му е работа.
3. Взаимоотношението на БНД-тата и децата е много важен фактор за тяхното развитие, и именно тези КИФЛИ дето се бъркат в тези отношения, допринасят те да не са добри, като по този начин детето взема модела на поведение, което от своя страна се отразява на неговата личност и начина му на живот.
Ами, благодаря, ако ти пък си кифлата, вервай ми с пръст няма да ти дам да ми докоснеш детенцето. А са само при опита да направиш такъв ще има  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Извинявам се на останалите за поста си, нооооо Naughty тая КИФЛА ме вбеси .

# 87
Аха, opiate сега те разбрах, че мЪж  Joy Joy Joy. Много си ядосан из постовете си. На какво ли се дължи newsm78 Да не би настоящата да ти е била шутеца и от два стола да си седнал на земята, та сега плюеш яко бившите, дето не са те търпели и не са търпели и КИФЛАТА   newsm78 Joy Joy
Интересно ти как постъпваш в дадените ситуации дето тези дето си отглеждаме децата сами , така оживено коментираме. newsm78
Хейййй, голям смехурко си  Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 2 011
 Stop StopНе се карайте - всеки гледа от неговата си камбанария и съди от опита  си и грешките си!
Тук споделяме кой как би постъпил , дали  му е неприятно присъствието на бившата , каката , и каквото там се наричат  настоящите и бившите ...
Нормално е всеки да изрази и различно мнение !  Peace
И все пак за мен е важно състоянието на детето !   bouquet

# 89
  • Мнения: 62
Аха, opiate сега те разбрах, че мЪж  Joy Joy Joy. Много си ядосан из постовете си. На какво ли се дължи newsm78 Да не би настоящата да ти е била шутеца и от два стола да си седнал на земята, та сега плюеш яко бившите, дето не са те търпели и не са търпели и КИФЛАТА   newsm78 Joy Joy
Интересно ти как постъпваш в дадените ситуации дето тези дето си отглеждаме децата сами , така оживено коментираме. newsm78
Хейййй, голям смехурко си  Joy Joy Joy

Мейт,
поне имай смелостта да пишеш като регнат потребител, а не от още 2-3 измислени парцаливи никове + един риъл, с който си се оакала до ушенца.
И вместо да триеш нослета по форуми - се опитай да се огледаш, бъди добра, спри да агресираш, давай повечко, не съди другите и току виж и ти си намериш нов мъж и ето няма защо да завиждаш на бившия че е намерил друга и ще си заживееш живота.
Просто е - но трябва да започнеш първо с това да си добра.И това не се отнася само за теб в този подфорум.Защото, ако днес детето е лесно манипулируемо, колкото и да е чисто и искрено - утре ще има смелостта да ти каже някои истини в лицето и ...тежко ти и горко.
И все пак, както е написала и stels-bels, най-важно е състоянието на детето.
Ако детето е щастливо и се чувства добре с бившия ти и кифлата, нали знаеш къде може да си забодеш твоето отношение към бившия и кифлата...
Ако имаш още нещо - на лична с истинската ти регистрация.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт