на колко от вас не познаха(видяха) пола на бебето?

  • 15 283
  • 171
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 152
В 12 г.с. на обикновен УЗ д-р Марков видя, че е момиченце.

# 91
  • София
  • Мнения: 717
И двата пъти познаха - първият на 2Д, вторият при ФМ в 16 г.с. И двете ми деца са момичета. Peace

# 92
  • Мнения: 202
На мен още в четвъртия месец ми познаха,че ще е момче.Това,което не познаха обаче е ,че бебето ще е голямо.През цялата бременност ми повтаряхя колко голямо бебче ще родя,гледаха ме на всякакви видеозони -накрая се оказа,че бебчето не било голямо,а 2800кг-47см.Не че има кой знае какво значение,но постоянно ми се набиваше ,че ще родя много голямо бебе.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 183
На мен още в четвъртия месец ми познаха,че ще е момче.Това,което не познаха обаче е ,че бебето ще е голямо.През цялата бременност ми повтаряхя колко голямо бебче ще родя,гледаха ме на всякакви видеозони -накрая се оказа,че бебчето не било голямо,а 2800кг-47см.Не че има кой знае какво значение,но постоянно ми се набиваше ,че ще родя много голямо бебе.
И на мен ми казаха в четвъртия месец,че ще е момче и познаха  Grinning Но пък също се заблудиха за големината,изкарваха го по-малко,а то се роди едричко-2600 гр. месец и половина преди термина.
Специално за пола още от началото на бременността имах чувството,че ще е момче,бях напълно сигурна дори и преди д-ра да го види.

# 94
  • Мнения: 641
На мен ми казаха още в 4месец,че ще е момиче и познаха.

# 95
  • Мнения: 822
В четвърти месец ми казаха момиче и познаха.

# 96
  • Мнения: 1 241
С първата бременност познаха пола, сега отново съм бременна и ще видим дали ще познаят.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 626
При мен не се виждаше, дори на 3Д не можа да се види пола.
А гинеколожката от ЖК, на смотан апарат, каза че ще е момче.

В крайна сметка като ме приемаха в болницата видяха, че е момиче.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 858
До 7 месец беше момиче,всички това казваха.после изведнъж стана момче Mr. Green такова и родих Peace

# 99
  • Мнения: 755
С първата бременност казаха : момче
И да имам страхотен син! Hug
Сега казват , че виждат момиче, но на финала
 живот и здраве ще видим дали са познали! Laughing

# 100
  • Мнения: 2 013
Познаха пола на бебето!  Peace

# 101
  • Мнения: 1 715
Първия път познаха още от началото.Вторият път до началото на деветият месец казваха момче,но доктора при който раждах пое консултацията в 9 месец и каза категорично момиче и позна.

# 102
  • Мнения: 277
И на мен ми познаха пола. Още в края на 3-тия единия доктор предположи момче и по късно потвърдиха.
В родилното обаче лежах с една жена на която през цялото време и бяха казвали момиче и то май 2-ма или 3-ма доктори, а се роди момченце. Много се смяхме с нея тогава, че му преобладаваха розовите неща на детето Laughing а и име трябваше да мисли.

# 103
  • Мнения: 3 268
Синът ми го бяха нарочили за момиче.Да,ама не. Wink

# 104
  • Мнения: 111
Тъкмо и аз мислех да пусна подобна тема, добре че си се сетила `Деси`
Аз от 16 седмица все си казвам "на следващия преглед" и все не се виждаше нищо. И ето ме вече в 22ра седмица и още не се знае.
Видях, че има и други подобни случаи и се успокоих, но съм малко ядосана, предполагах че технологиите през 2009 са достатъчно добри да определят бебешкия пол, а то се оказа непосилна задачка. До 7 ми месец обаче смятам да си купя необходимите неща, че може бебо да се появи всеки момент както се казва. Ще ви послушам за зелените, жълти и бели дрешки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт