Пол на бебето

  • 921
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте ,доктора ми каза че очакваме момченце ,но все пак прикачвам снимка и ще се радвам да ми кажете според вас възможно ли е това да е пъпна връв между крачетата?       

# 1
  • Мнения: 6 959
В коя седмица сте?
Обикновено най сигурно в 16,19гс

# 2
  • Мнения: 6
Mimi9999                                                                    18г.с

# 3
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Щом лекар, който всеки ден прави ехографии Ви е казал, че е момче, защо решихте, че случайни жени, без медицинско образование, биха били по- компетентни?
Вероятно се надявате на момиче, но това е положението.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 5 954
Те не гледат само за наличието на атрибут (който според Вас може да се обърка с пъпна връв), гледат и за скротум, а той няма прилика с пъпната връв.
В 18гс е вече малко вероятно да се обърка пола, освен ако бебето не е застанало в лоша позиция и АГ не може да го види хубаво. Но в такъв случай самият АГ щеше да Ви го каже.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 857
Момче е. Имам поне 10 такива снимки в различни г.с. и накрая се роди момче.
Както са писали по-горе лекарите не гледат само  един показател за определяне на пола.

# 6
  • Мнения: 336
Както казват по нашия край, бубата му е “голяма като на Захарни заводи- комина” 😅 На мен още в 12г.с ми казаха пола и то не защото се видя пишлето, а лекарката гледа някаква костица, от чието положение тя установи пола, който после си се потвърди и от бубата която и аз и таткото ясно можехме да видим на следващия преглед.

# 7
  • Мнения: 21
100 % момче

# 8
  • Мнения: 2 242
1000% момче! Ние видяхме абсолютно същата гледка. По стечение на обстоятелствата за друго нещо ме видяха трима лекари и всички видяха и потвърдиха пола. .
Честито моченце! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 959
Mimi9999                                                                    18г.с
Питам защото при мен в 13 момче,16 момиче,19момиче и си имам мома 😁

Последна редакция: чт, 07 сеп 2023, 21:57 от Mimi9999

# 10
  • София
  • Мнения: 3 420
По-ясна снимка на мъжки атрибути няма как да се получи Grinning Синът ми има почти същата, така хубаво си се беше разкрачил, никой не се е съмнявал в пола.

# 11
  • Мнения: 46 520
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт