на колко от вас не познаха(видяха) пола на бебето?

  • 15 283
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 55
Познаха!!!Края на 4 месец ми казаха момиченце и си имам такова.

# 121
  • София
  • Мнения: 636
Първия път познаха.Втория път малката все се криеше.Ходих и на 3D и там не се видя.Чак като се роди разбрахме,че имаме още една госпожица. Grinning

# 122
  • Мнения: 4 335
Познаха ми,в петия месец казаха момче и такова си имам Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 15 379
Още в 10 седмица отидох на 4D и докторът се закле, че е момче. Аз много исках момиче, но рано-рано си избих желанието от главата.
Нищо, дано второто е маце Heart Eyes.

# 124
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
До 9-я месец двама АГ лекари ми казваха, че ще имам момче.
Малко преди раждането извъднъж се оказа момиче.

# 125
  • Мнения: 96
първо ми казаха,че ще е момиче,после бяха категорични за момче.Само майка ми миказа още в самото начало ,че ще е момиче познавало се по външният вид на жената

# 126
  • Мнения: 93
И двата пъти познаха,първият път когато бях в седмия месец,вторият-в 3 месец.

# 127
  • София
  • Мнения: 1 535
Първия път ми казаха, че ще е момче - имам си девойка  Rolling Eyes. Доста ме изненадаха, когато ми казаха честита дъщеря Crazy

първо ми казаха,че ще е момиче,после бяха категорични за момче.Само майка ми миказа още в самото начало ,че ще е момиче познавало се по външният вид на жената


И това не е гаранция - явно малко хора разбират какво да гледат. На мен всички ми казваха, че ще е момче, ама не.

Втория път познаха  Peace

# 128
  • Мнения: 2 110
Познаха, видяха два пъти. Даже сега като се сетих първият път лекарката ми в началото на третият месец каза силни мъжки тонове, после и на видеозона се потвърди. С дъщерята бях при същата лекар и пак позна много рано.
Те много лекари гледат ,ама не всички разбират какво гледат.Така, че много зависи от лекаря.

# 129
  • Мнения: 9 973
значи все пак стават грешки.Дано и при мен е така

# 130
  • Мнения: 636
Деси, имаш ли снимки на пола?

# 131
  • Мнения: 1 167
И двата пъти при феталната доктора беше категоричен. Е позна!

# 132
  • Мнения: 9 973
Деси, имаш ли снимки на пола?
не ми даде и не го написа никъде,за да не се види,че пак е момче
казах й,че родата се надяват на момиче

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 18:45 от `Деси`

# 133
  • Мнения: 743
На мен до края на седмият месец ми казваха, че ще е момче. И изведнъж - ИЗНЕНАДА - момиченце ще е. И Сега имам една малка госпожица дива колкото 5 момчета.

# 134
В 4тия месец отидох на триизмерен видеозон и ми казаха, че ще имаме момиченце и то русо със сини очи Laughing
И познахаааа...!!! Laughing
Не вярвам да са видели очите (разбира се),но бях толкова щастлива, че така рано се видя и то много ясно,че е МОМИЧЕНЦЕ,след първото-момченце, а и разгледа изцяло развитието на плода и се видя, че няма аномалии...
А за косата и очите ми каза, защото мъж ми(рус и синеок) и синчето (тъмен изцяло като мен) бяха с мен Wink

Общи условия

Активация на акаунт