Майки АВГУСТ 2009-Тема №21!

  • 15 189
  • 299
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 12
strelche® чудесна новина!
Аз имам сестра близначка, много се обичаме и имаме много силна връзка.

Момичета ако някоя поддържа връзка с Хариела, кажете и че и стискам палци и я очаквам в най-скоро време на курса за бременни.

# 211
  • Мнения: 9 973

Момичета, чукнах 70кг. Вече съм +14кг  Shocked А още не съм стигнала половината...
което не значи,че до края ще качваш все по толкова.Може да спреш да качваш

# 212
  • Мнения: 22
Здравейте.
От 3 дена съм зле, вие ми се свят и ми причернява пред очите,  дори и като седя. Случи ми се на улицата - добре, че не бях сама иначе щях да паднаSad
Имам много работа и не мога да си остана вкъщи, тя е на компютър и поне като стане така се отпускам в стола.
Кръвното ми е 70/110 - но винаги си е било така.
На някой случвало ли му се e, не знам какво да правя и докторът ми е в отпуска.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 21:36 от mo72

# 213
  • Мнения: 3 372
Момичета, чукнах 70кг. Вече съм +14кг  Shocked А още не съм стигнала половината...
Аз пък съм 80, което значи +11кг Embarassed Ти пак имаш оправдание ама аз не мога да си измисля Embarassed

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 41
strelche® Честито,много се радвам и се надявам и моите да са шаренки.Знам че едното е момче но за другото нищо пак не каза.Другата седмица пак ще ходя дано да ме зарадват.Дом ми изписа магнезии и ми каза че ще ги пия до края.Освен това пия и още Омега 3,Центрум матерна,фолиева киселина,нош-па и феро флогама.Абе луда работа.Аз съм + 9 и също съм 70кг,но не ги мисля вече после ще ги свалям Grinning

# 215
  • Мнения: 2 374
Стига бе.Аз ли съм най-зле имам само 1 качено килце,ужас. ooooh!

# 216
  • Мнения: 1 569
Мо72: не ми се е случвало и идея си нямам дали е нормално или не, но по-скоро ми звучи на консултация с доктор колкото се може по-скоро! Щом твоя лекар е в отпуск, ако не можеш да го потърсиш по тел, обърни се поне временно към друг! Дано скоро се оправиш!

Аз съм качила 5-6 килограма до момента, което лекарят каза, че е нормално. Утре ще видим на прегледа като ме измери пак де... Wink

Лека вечер на всички!

# 217
  • Мнения: 27
Мен последно ме мериха на 16 Февруари и до тогава бях +5. Сега на 19 ще видим, но не мисля, че ще е с много повече  newsm78 Crazy

# 218
  • Мнения: 9
Здравейте на всички Simple Smile
mo72 Не е хубаво така Sad( според мен трябва веднага да те види лекар !
Ох за килограмите .. аз вече съм около 8 - 9 кг и незнам как ще я карам докрая Sad
Да ви се оплача.Днес имах кошмарен ден.В Токуда се оказа, че са ми объркали часа за преглед:( Аз отидох в 11.20 а те са ме записали в 17.20. Настоях да се видя с Аг и ме пратиха при доктор Вероника Кръстанова. Прегледа мина много добре, тя беше страшно любезна и внимателна, пусна ми всички необходими изследвания. А сега се прибирам и чета много лоши отзиви за нея Sad Иначе бебчо е добре, въртя се през цялото време и не успяхме да видим дали е момченце или момиченце. Цели 16 см е и всичко е в норма.
Сега съм в чуденка дали да презапиша час при някой друг лекар или да остана при Кръстанова Shocked Извинявам се за дългия пост!
Хайде лека вечер:)

# 219
  • Мнения: 174
Интересно, аз съм качила 5кг и акушерката ми се скара вчера, че много бързо съм качвала килограми, да внимавам какво ям, защото после трудно се свалят...  Rolling Eyes Тя каза, че за цялата бременност трябвало да "се целя" в 11кг наддаване, което ми се вижда много малко. Предния път наддадох 16кг, сега едва ли ще е различно...
Момичета, имам един въпрос: как и кога се преглежда шийката на матката дали не е много скъсена? Имам мъгляв спомен, че предната бременност ме качваха с тази цел на магаре, а този път доктора ми изобщо не го е споменавал. Попитах го и отговора беше, че за скъсена шийка обикновенно ехографски имало данни, а при мен нямало такива... Да се доверявам ли или да отида другаде да ме прегледат за всеки случай?  newsm78

# 220
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Бия,завиждам ти,сигурно ще си финна мама,аз много се пазя да не ям боклуци,защото с първата бременност не вървях,а се търкалях.За сега съм +4кг.,по килограм на месец.Дано до края да е тъка,макар,че в последните месеци се качват главоломно килограми.

Аз да се похваля Mr. Green,след месец ходене по мъките и оправяне на документи,най накрая ни отпуснаха кредит newsm44.Сега ни чака великото обикаляне по магазините в търсене на най-доброто обзавеждане,нямам търпение smile3508

И още веднъж да се похваля,от три дни усещам бебчето People AngelЕдно леко пърхане в корема ,но съм абсолютно сигурна,че е то.Утре съм на преглед,после ще докладвам колко сме пораснали.
Лека нощ на всички,които все още висят на компа.

# 221
  • Мнения: 4
Стига бе.Аз ли съм най-зле имам само 1 качено килце,ужас. ooooh!

Не си, аз съм все още на минус, щото в началото отслабнах 2 кг и до сега нищо не качвам. Оня ден като се мерих бях си наваксла около 1кг, обаче днес сутринта пак обратно.

strelche®, Лили, изобщо всички, които вече знаете пола, честито! Благородно ви завиждам  Simple Smile, надявам се и мойто да пряви съдействие другата седмица и да ни се покаже какво е  Simple Smile.

При мен нищо ново няма, освен че бебо вече яко рита и дори с ръцете си го усещам като ги сложа на корема. А, то не че нещо интересно, но ми стана много смешно, че на работа ми донесоха походно легло, защото по закон бременните трябвало да имат стая за отдих където да могат да легнат да си починат ако почувстват нужда. И понеже в нашия офис няма такова специално помещение, та ми донесоха въпросното легло в моята стая  Laughing.

Лека нощ на всички,които все още висят на компа.[/color]

Tina, лека нощ и на теб  Wink!

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 22:49 от poly_zoe

# 222
  • Мнения: 2
strelche® Честито ! Чудесна новина и най- добрата комбинация Grinning
Поздравления и  на другите мами разбрали пола на своите бебчовци Simple Smile

За килограмите и аз съм с +3-4

# 223
  • Мнения: 29
Биа, хич не ги мисли килцата - ще започнат да се качват лека-полека! И аз бях като теб - до 15-16 г.с. бях само с 1 кг отгоре, а сега за 3 седмици - 3 кг. И като гледам прогресивно ще се покачват, въпреки че видимо освен коремчето, не съм напълняла.  Grinning
Иначе за течението - и при мен си го има, къде по-силно, къде по-слабо. Лекувах се с Гино-Дактарин, Гино-Певарил, а сега гледам, че ми е изписала лекарката някакво друго, чието име не разчитам от рецептата. Абе няма оправия от тия гъби!  Stop

# 224
  • София
  • Мнения: 17
Добро утро,момичета! Навън е студено,но поне няма сняг.Гледам за килцата си говорите,аз в самото начало качих главоломните 8,накараха ми се едно хубаво и сега за един месец само +1.Не че съм пазила диета,просто по малко и на често.Относно бялото течение и аз си го имам и то обилно,а гъбички имах в началото ама слагах някакви вагинални глобули и пих антибиотик,надявам се тия гадинки да са изчезнали.Вчера си занесох резултатите от БХС-то на АГ-то и тя каза ОК перфектни са,дишай спокойно.Това е за сега от мен,отивам да се трудя.Хубав и усмихнат ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт