Майки АВГУСТ 2009-Тема №21!

  • 15 091
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 521
Честит рожден ден J80

Желая ти най - хубавия подарък - здраво, красиво и усмихнато бебче през август.
На всчики именнице - честито.
Лек и прекрасен ден на всички

# 46
  • Мнения: 3 010

Денди, понамаляха ли контракциите Hug?


Шайн Hug Магнезийчето си казва думичката  Wink

# 47
  • Мнения: 12
Виждам, че си говорите за витамини. На мен док не ми предписва никакви. Каза ми, че жените в Етиопия трябва да ги пият, защото я се хранят веднъж на ден я не! При положение, че мога всичко да си набавям от хрната е излишно да се приемат. Незнам къде е истината след време ще се разбере.

# 48
  • Мнения: 9 973
не съм пила и няма да пия витамини.Наблягам на пресни плодове и зеленчуци,сезонни.И без друго купувам за детето...

# 49
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен! Hug 
Много целувки на рожденничката!Да е жива и здрава и много щастлива!  bouquet
Искам да попитам тези от вас които са в болнични дали са получили вече някакви парички, защото аз съм още от началото на януари в болничен ,но още нищо нямам преведено в картата newsm78 нормално ли е това?
А иначе бебо е добре вече го усещам как се движи и с нетърпения чакам 12.03 когато съм на преглед при д-р Даскалов ,за да го видя и надявам се вече да видим с какви гащички ще сме Laughing

# 50
  • Мнения: 3 010
Момичета блазе ви, че си имате апетит и хапвате разнообразна храна, на мен въобще не ми се яде  Tired сядам да се  храня, колкото да не ми прилошава.  Предпочитам пове4е картофи,  тестени неща, банани, това са моите храни... а от тук освен въглехидрати най-ве4е друго не виждам какво може да се усвои за бебето  Tired

# 51
  • София
  • Мнения: 540
Бубулина и аз съм си решила живот и здраве там да раждам. Още не съм казала на док, че искам при нея, но то се подразбира май.[/color][/b]
[/quote]

И аз мисля там да раждам, но още не съм 100 %, защото до миналата година ни осигуряваха към Закрила и те имаха договор с Токуда ,та всичко е минавало по застраховка. Сега док не работи със здравна каса и всичко си плащам като ходя, а и раждането няма а ми покрият, така че съм малко в чуденка. Днес например ходих да давам кръв за изследвания и "удоволствието" ми струваше 60лв. Чак във вторник съм на преглед, не съм ходила от 5 седмици и вече го сънувам тоя преглед!

# 52
  • Мнения: 143
В картофите има доста магнезий  Peace

# 53
  • Мнения: 3 010
В картофите има доста магнезий  Peace

Да, май и в бананите ако не се лъжа... трябва да проверя какво съдържаха те  Peace

Охоооо я вижте какво открих http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BD

# 54
  • Мнения: 9 973
току що открих най-страшното нещо за моята АГ!!!МОЛЯ ВИ прочетете!!!И имайте 1 на ум.Случката е 2седмици преди да се регистрирам при нея.Доволна съм,че през 2 седм. ме вика и гледа на видеозон.Аз имам добро мнение за нея,но не ми е пуснала цитонамазка,което е супер мърлявщина за мен  ConfusedНяма да я сменям,защото няма смисъл,но по принцип не разчитам на нея за нищо
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=121615

# 55
  • Мнения: 439
Честит имен ден на всички, които днес празнуват!

Мо, благодаря ти много.

За витамините - и аз в първата бременност и сега не съм вземала никакви.

Мерилин, дано разберете пола на бебо. За болничния - когато е първи се подава една декларация по чл.7 и декларация за IBAN с-ката, която взимаш от банката. Това се подава от работодателя ти, когато регистрират болничния в НОИ.

# 56
  • Мнения: 3 010
Деси според мен не си права, много лекари не пускат цитонамазка по време на бременност. Има противоре4иви изказвания за това. Аз самата също не желая да го правя  Peace едно е да те гледат с вагинален трансдюсер, а друга да ти вземат материал от шийката. Като си спомня едно време какви цитонамзки ми взимаха, винаги чак до кръв  Confused

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 18:35 от Dendy

# 57
  • Мнения: 466
А знаете ли, дали болничните са 80 % от заплатата ни или са 100% ?

# 58
  • Мнения: 3 010
А знаете ли, дали болничните са 80 % от заплатата ни или са 100% ?

80%

# 59
  • Мнения: 9 973
Деси според мен не си права, много лекари не пускат цитонамазка по време на бременност. Има противоре4иви изказвания за това. Аз самата също не желая да го правя  Peace едно е да те гледат с вагинален трансдюсер, а друга да ти вземат материал от шийката. Като си спомня едно време какви цитонамзки ми взимаха, винаги чак до кръв  Confused
под цитонамазка разбирам материал ,който се взима с клечка за уши.Напълно безболезнена процедура,откриват се гъбички.
И тъй като родих нормално с гъбички,в резултата на което бебето имаше 4 дни конюнктивит,за мен цитонамазката е важна

Не знам,но явно с теб говорим за различни прегледи

Общи условия

Активация на акаунт