Мами чули сърчице,чакат ОКТОМВРИйското дете!

  • 11 181
  • 320
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 571
Аз имам още един въпрос.
Лекаря в МД при когото минах за преглед ми каза да направя БХС в 16 седмица.
Добре де, но по мои изчесления това е 4 месец. А бременност доколкото знам може да се прекъсне до третия.
Та ако недай боже има някакви проблеми... какво правим?

# 301
  • София
  • Мнения: 463
Благодаря момичета, на 18-ти значи ще се разбере, в случай, че бебчо не е срамежливо и се вижда пола Hug Усещам го като момче, и само мъжко име имаме измислено, не че няма да се зарадвам и на момиченце де.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 11:28 от iskrichka

# 302
  • Мнения: 22 972
едира,затова вече се препоръчва БХС в 11-13 седмица.Това с 16-та е безмислено както вече коментирахме.Да не говорим,че ранния БХС е по-точен като изследване.Ти си прецени.

# 303
  • Мнения: 571
Деси напълно съм съгласна с теб и определено държа на ранния.
Странното в ситуацията е защо лекаря го препоръчва. Аз ходих вчера при него, и от радост че всичко е Ок, в първия момент не ми направи впечатление. Но снощи се замислих и сега се чудя дали да не се ориентирам да го направя сама без да съм пратена от лекар...
Момичета, тези от вас които са се записали - по лекарска препоръка или защото сте решили сте се записали?

# 304
  • Мнения: 22 972
Там където раждах това изследване беше задължително.Сестра ми каза,че я е пратил др.Марков,който й е правил феталната,а лекарката от ЖК само я е подсетила да си запише час.Може би не са коментирали с нея,защото е видяла,че сестра ми е взела решение да си направи тези изследвания.

# 305
  • Мнения: 2 270
... И на мен ми е интересно специално за мамите вече с детенце дали вътрешните усещания са съвпаднали с пола на бебенцето Hug
При мен не съвпадна, но никога не съм имала някакво развито 6-то чувство или нещо такова Peace

Аз имам още един въпрос.
Лекаря в МД при когото минах за преглед ми каза да направя БХС в 16 седмица.
Добре де, но по мои изчесления това е 4 месец. А бременност доколкото знам може да се прекъсне до третия.
Та ако недай боже има някакви проблеми... какво правим?


Бременност се прекъсва и след третия месец по медицински показания, до 12 г.с. само ако е по-желание

# 306
  • Мнения: 571
Благодаря ˙·٠ pretty٠·˙ и  ДесиХ2  това малко успокоява нещата  Flutter
а някъде в постовете бях чела, че личната лекарка давала болничен, след което някак се удължавал. Аз питах моята, но тя каза, че следящите бременността се занимавали с това. Аз съм записала ЖК във Вита а тя е частна. От там имат ли право да ми дават болничен??? Не че не мога да издържа на работа, но с този натоварен график (особено тази работна събота) взе да ми идва нанагорно, а работя и с цифри...Усещам,че имам нужда от малко  почивка, а не ми се взима отпуск....

# 307
  • Мнения: 2 270
Благодаря ˙·٠ pretty٠·˙ и  ДесиХ2  това малко успокоява нещата  Flutter
а някъде в постовете бях чела, че личната лекарка давала болничен, след което някак се удължавал. Аз питах моята, но тя каза, че следящите бременността се занимавали с това. Аз съм записала ЖК във Вита а тя е частна. От там имат ли право да ми дават болничен??? Не че не мога да издържа на работа, но с този натоварен график (особено тази работна събота) взе да ми идва нанагорно, а работя и с цифри...Усещам,че имам нужда от малко  почивка, а не ми се взима отпуск....
Болничен издава АГ-то което те следи, в частните кабинети и болници също издават, така че няма проблем! Peace

# 308
  • Мнения: 27
Здравейте момичета ,

Видях че сте подхванали темата за пола на бебето .Знам , че ултразвука е най- сигурния начин да се познае ,но случайно намерих един калкулатор и поне за мен с първото , майка ми и свекърва ни излиза вярно .Пробвайте и вие .Аз не вярвам много , много на подобни калкулатори , но поне е забавно .
Ето и линка към него http://www.gotini.info/

# 309
  • Мнения: 99
Здравейте  Peace
Аз си почнах с моята схема или както го казвам спасителен план  Laughing Сутрин отивам на четири очи и се карам на тоалетната и след това мога да ям, а като хапна денят минава по-лесно  Peace Е, надявам се скоро да отмине това, че все още от по-остри миризми съм готова да се карам на тоалетната  Sick Докато си хвана тактиката по цял ден бях като парцал и само лежах, но сега горе долу съм по-добре  Peace

# 310
  • Мнения: 22 972
Не ми позна с Дани,а за второто излиза момиче.

# 311
  • Мнения: 20
На мен ми позна за Ники,а за второто ще видим-илиза пак момче Grinning

# 312
  • София
  • Мнения: 463
На мен ми излиза момче  Hug

Хихихи не е вярна , проверих за мен -трябвало да съм момче Joy

Нищо де, полезно е малко смях от време на време, благодаря Bunsy Hug

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 13:09 от iskrichka

# 313
  • Мнения: X
 Joy Joy На мен ми излезе момче, но също така излезе, че е трябвало и аз да съм момче  Joy

# 314
  • Мнения: 3 641
Joy Joy На мен ми излезе момче, но също така излезе, че е трябвало и аз да съм момче  Joy
И при мен по същия начин. Но може би има значение, че съм родена преждевременно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт