Не мога да повярвам,че е петък

  • 2 965
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
Пенис сме го въвели.Почетен член е в нашето семейство.
и в нашето !  Party

# 16
  • Мнения: 673
 "кунилингус" newsm78 - Каква е таз терминология ,бре? Ква съм  vulva simplex hipnotica / бел.пр. тъпа п..ка заспала/ още да не съм запозната с научната терминология! Ако щете ми вЕрайте, ей на ся го чувам за първи път. Thinking
  У нас използваме други термини - шпакла например/ ми, някак си по-си утива, бе!/А и да ви кажа ,май много -много не си говорим в такива моменти. Нещата си идват от само себе си. Mr. Green
  В темата с вицовете има един за мечо, дето се събудил от зимен сън и много му се е....о. Хванал Ежко Бежко и започнал да го върти от всички стани. " Ти п..ка имаш ли,бе ?" " Ми, не!" - отдъхнал си Ежко Бежко." А откъде каза не?"...
Откакто му казах този виц на милото, винаги като кажа "НЕ" и все ме гледа особено... newsm53

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 21:43 от radivdani

# 17
  • Мнения: 25 804
Абе, не мога да не попитам, вие в леглото за секс ли си лягате или за лаф-моабет?  newsm78
Ма говорете си, не ми пречите...  Whistling

ПП Пък мойта майка ме е учила, че не е възпитано да се говори с пълна уста.   Naughty

# 18
  • Мнения: 7 474
Въпросът не подлежи на обсъждане Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 011
"кунилингус" newsm78 - Каква е таз терминология ,бре? Ква съм  vulva simplex hipnotica / бел.пр. тъпа п..ка заспала/ още да не съм запозната с научната терминология! Ако щете ми вЕрайте, ей на ся го чувам за първи път. Thinking
  У нас използваме други термини - шпакла например/ ми, някак си по-си утива, бе!/А и да ви кажа ,май много -много не си говорим в такива моменти. Нещата си идват от само себе си. Mr. Green
  В темата с вицовете има един за мечо, дето се събудил от зимен сън и много му се е....о. Хванал Ежко Бежко и започнал да го върти от всички стани. " Ти п..ка имаш ли,бе ?" " Ми, не!" - отдъхнал си Ежко Бежко." А откъде каза не?"...
Откакто му казах този виц на милото, винаги като кажа "НЕ" и все ме гледа особено... newsm53
Joy Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Ние не правим такива половинчати работи  Naughty
Само пълна програма ! И всъщност фелациото е част от нея.
Самостоятелно не го играем  Naughty

# 21
  • Мнения: 673
Ние не правим такива половинчати работи  Naughty
Само пълна програма ! И всъщност фелациото е част от нея.
Самостоятелно не го играем  Naughty
  А кунилингуса?
  Щото не са редки случаите на липса на коитус в програмата, при наблягане на фелациото , поради преждевременна еякулация и съответно негативното и отражение върху ерекцията. Tired

# 22
  • Мнения: 6 029
И аз съм от простите, тия думи не мога да ги изговоря.

# 23
  • Мнения: 2 196
''Мило, искаш ли свирка?''
''Да.''
''Добре, ама утре.''

# 24
  • Мнения: 25 804
И аз съм от простите, тия думи не мога да ги изговоря.

Ами да, куче, което хапе, не лае.  Whistling

# 25
  • Мнения: 6 029
 Joy

Само веднъж "лаях". Бях сънена и попитах "Не можеш ли сам?"  Blush

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
Ние не правим такива половинчати работи  Naughty
Само пълна програма ! И всъщност фелациото е част от нея.
Самостоятелно не го играем  Naughty
  А кунилингуса?
  Щото не са редки случаите на липса на коитус в програмата, при наблягане на фелациото , поради преждевременна еякулация и съответно негативното и отражение върху ерекцията. Tired

Разбира се, че и това чудо на природата
е в програмата !!!
Аааа моля моля, аз не съм такваз балама   Naughty

# 27
  • Мнения: 6 029

  А кунилингуса?
  Щото не са редки случаите на липса на коитус в програмата, при наблягане на фелациото , поради преждевременна еякулация и съответно негативното и отражение върху ерекцията. Tired

Леле майко, че сложно.

# 28
  • Мнения: 2 196
Аз ако успея да я кажа тая дума  - кунилингус, да знаете че ще се науча да го правя и онова с дръжката на черешата с език. Crazy

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 23:16 от Бианkа

# 29
  • Мнения: 2 448

Само пълна програма ! И всъщност фелациото е част от нея.
Самостоятелно не го играем  Naughty

Що?  Rolling Eyes
Да изненадаш любимия в обедната почивка в офиса ненадейно с една свирка, пардон фелацио, няма ли да ти хареса?   Whistling

Общи условия

Активация на акаунт