Осмомартенски и с обич най-голяма, ЯНУАРЧЕТО дарява мама

  • 12 950
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Ей това ми идва и на мен да направя
Hug Hug Hug

# 286
  • Мнения: 5 391
Тц, за глиган не са никак малки, 13 нули им се вика Mr. Green
Добро дъждовно утро! Hug

# 287
  • Мнения: 18
Снежно утро Shocked Фил на наща улица вали сняг.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 09:22 от Духче

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 529
Добро утро  Heart Eyes
Дъждовно, пък Mr. Green
А с толкова хора исках да се видя днес покрай разходките с Ксю Tired

# 289
  • Мнения: 127
аз бих казала ветровито, даже бурно утро. иначе е слънчево Simple Smile

# 290
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен

Вале,оздравявай бързо. Hug

Мен нещо ме е налегнала пролетната умора,постоянно ми се спи,изморявам се бързо.Май ще трябва да си купя някакви витамини.

# 291
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Добро утро и от нас!  Hug
Стелли, и аз съм така  Confused

# 292
  • Мнения: 5 391
Горещо ви препоръчвам да подхващате витамините.
Поне на мен ми се отразяват много положително, чувствам се супермен, енергия някак от някъде ми блика.
Пих до скоро въпросната Омега 3,6,9, + ЦеТеБе+ Бкомплекс и Фолиева к-на.
Сега Омега-та я спрях, но другите продължавам.А, и Геритамин от време на време, ама не дълго, че са мастноразтворими витамини.

# 293
  • Мнения: 374
Добро слънчево и ветровито утро!

Стелли, и мен ме е  налегнала една умораааа. Вечер ми се полягва още преди Нели, а той денят ми тогава започва. Вечер чистя, подреждам, бърша, мия чинии, че през деня не ме оставя да я свърша тази работа. Пък и "Забранена Любов" ми се гледа....
Гаде, я излизай от кофти настроението!
Дега, браво за хубавите новини!
Меги, и ние сме така. Нели се научи да се качва сама на спалнята и постоянно това упражнение прави - качва се, слиза и цялото усилие е придружено с едно силно пъшкане Laughing
Теди Hug
Ханна, липсвате с Миша!

Хубав ден! Hug

# 294
  • Мнения: 719
Обижаешь Naughty, аз го казах Whistling
Ау, ще се гръмна със патрони за глиган  Embarassed Embarassed Embarassed

Ау, Вей, чак сега стана търкалото заради тебе. Hug Joy Истината е, че и двете с Катенок ти се "изповядахме в любов". Rolling Eyes Laughing Да смятам че почерпката важи и за мен. Mr. Green Hug

Иначе доброутро и от мен. Нашто е "ветровито". Whistling

За умората, и мен не ме пропуска.  ConfusedОт една седмица съм се замислила и аз за някви витаминки.
Фил, добре подсещаш. Peace
 Спорен (за мен и работен  Tired) ден!  bouquet

# 295
  • Мнения: 0
НОВА ТЕМА

Само,че незнаех как да прехвърля анкетата с гласовете.Затова направих нова.Моля гласувайте пак.
Извинявам се за неудобството.

П.С Това го написах аз Стелли

# 296
  • Мнения: 9
Здравей те момичета и моята дъщеричка Виктория е родена през януари и по точно на 4 януари.Искам да по питам имали други майки на който децата им не кусват вода от както са се родили ,а на всичкото отгоре още не ходим и това допълнително ме притеснява.Гледам да и давам повече плодове и супи, но водата категорично я плюе.А сега се сещам да попитам и вашите деца имат ли някакви алергии.Моята сладурка периодично кашля, постоянно я водя при личната лекарка и всеки път едно и също фенистил и синекод и интересното,е  че кашлицата се проявява само когато спи няма значени е дали в количката навън или вкъщи в кошарката.Благодарна ще съм на всички който споделят или дадат някакъв съвет.

# 297
  • София
  • Мнения: 1 546
Pipilotka понеже си писала в тази тема и вероятно чакаш отговор тук. Темата е изписана и сме се преместили в друга. Но ако прочетеш това....
Някога ставало ли е дума за рефлукс????Има една тема във форума за астма и т.н та вътре една мама пишеше точно за това. Детето кашля само в легнало положение и след толкова години сега й казват, че детето е с рефлукс и затова кашля легнало. Влез, прочети, попитай и ако искаш ходете на лекар. Така лекарствата давани ми изглежда несериозно.

Общи условия

Активация на акаунт