Осмомартенски и с обич най-голяма, ЯНУАРЧЕТО дарява мама

  • 12 958
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 127
и аз давам Ескимо - от 3 дена. питах Косе Босе за това, каза, че рибеното масло може само да бъде полезно. тези важни мастни киселини могат да се набавят, ако се заложи повече на мазна студеноводна риба, ноооо... кой може да гарантира за сьомгата внесена в БГ? кога е замразена, колко пъти е размразявана, и т.н. отделно за чистотата, ама тя веи-то го е казала.

а сега да се пуфаля Grinning Емо днес се изкефи на плуването! в началото поплака малко, аз само го подадох на треньора и излязох и след 2-3 минути Емо млъкна. аз надничах през ключалката - облегнал се на "пояса" и се носи из басейна. по някое време вдигна главата, почна да пляска с ръце във водата, да рита с крачета, т.е. да плува и да се смее. аз влязох вътре да му се радвам, и той доволен, кеф Grinning и така, много съм доволна, като знам какъв рев беше предните 2 пъти, радвам се, че издържах и че той се отпусна и се изкефи. Grinning

# 271
  • Мнения: 719
И такаааа... и аз гласувах за тениските, подкрепям Катенок в избора си за надпис. Peace
Нека Мики се включи с цена ако може, но съм навита принципно.

Моята количка нали се счупи миналата седмица в кишата, та се наложи набързо да купувам нова. Но не е нещо особенно, от летните на Бертони, мисля че ще ми свърша работа. Усмивка, твоята е екстра. Peace

Вей, казах ли ти че си терца.  Crazy Hug Общо взето и моето дете е така за съня...един път му е малко, два много... Whistling

С туй ескимо ме замислихте..ако питам нашта педка дали ще се изкаже и тя "компетентно" по въпроса. Thinking

Дега, радвам се че всичко е наред при тебе.  Hug

# 272
  • Мнения: 0
цената ще е около 10лв, естествено всяка екстра оскъпява нещата, в случая ако има надпис и на гърба. ако искате, може освен римувания надпис да има и януарчета 2008, както е във втория вариант. преди да поръчвате ще се изясни точната цена и ще видите на рисунка тениската

# 273
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
упс, аз бях

# 274
  • Мнения: 133
Жужу, благодаря ти за уточнението за шишето. Днес не успях, но утре задължително ще осъществя тази покупка. Дано наистина ни помогне и на нас да намалим количеството изпита вода. Praynig Като зомби съм вече с тези среднощни ставания. ooooh! Ето преди 2 нощи..... чувам мрънкане за n-ти път, ставам със затворени очи, грабвам шишето, отварям едното око да видя къде точно е устата на Рая.... гледам тя спи....... и стоя и се чудя, причува ли ми се или наистина плаче..... докато накрая се освестих, че звука идва от другото креватче..... Явор, милия, явно нещо беше сънувал и се беше събудил..... нещо НЕтипично за него. Имам чувство, че изперквам вече. Thinking
Вейче, благодаря и на теб за подробното разяснение за Ескимото. Ама така и така си почнала, да те попитам..... има ли някаква схема за даването му? Колко време се дава, после прави ли се почивка?
Дега, браво за добрите новини! Само така! Hug
Усмивка, честито ти нова придобивка! Лека и безаварийна да ви е новата количка. Hug
Целувки и прегръдки за сладурите Емо и Стефи! Hug
Теди, огън, служба не остана! Стискам ти палци за едно нормално и леко раждане. fingerscrossed

# 275
  • Мнения: 135
Едно следобедно поздравче от мен.

Дега,браво за добрите новини от прегледа.

Усмивка,честита количка.С здраве да си я ползваш.

Теди,още малко остана,стискам палци за леко и безпроблемнно раждане. Hug

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 16:24 от Стелли

# 276
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Шушони, каза ми  Hug Hug Hug Но благодаря, че се повтори, че нещо ми беше паднал гарда  Heart Eyes Hug
Тополчица, относно последното специално питах медицинските представители при вносителя. Обясниха ми, че като имуномодулатор е препоръчително целогодишно и без почивка, а за НЕалергични дечица през езенно-зимно-раннопролетно време, когато слънчевото греене е по-малко (заради вит.Д вътре)
Пак ще се повторя - мастните киселини не могат да се предозират, може да се предозират само витамините Д и Е
Аз почнах трето шише сега (стига за 25 дни примерно), за отчет - да не чуе дявол, здрави сме цяла зима, но си бяхме здрави и отпреди ескимото.
Защо ще намалявате водата????????????? Знам, че е много хубаво да се пие много вода!
За надпис - като естет гласувах за един, но ще си махна гласа, може би не е редно, защото няма да идваме на срещата.

Някого или нещо ако съм пропуснала -  Peace

# 277
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За надпис - като естет гласувах за един, но ще си махна гласа, може би не е редно, защото няма да идваме на срещата.

тениските нямат общо със срещата. имат, защото от там тръгна идеята, но можеш да си поръчаш тениска и без да ходиш на срещата. аз, напр., няма да ходя, но тениска задължително ще имам. Grinning

Да се похваля какво си имам от артскау:

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 21:49 от микки

# 278
  • Мнения: 980
Привет

Мойто домочадие спи, а аз кукувам и чакам Забранена любов. А и като знам каква мъка ми е това спане... незнам дали ми се ляга.  Tired

Днес кухнята наистина драстично закъсня. Но свека се разходи два пъти. Беше потресена, когато дадох на Яни да яде от моята супа. Ама как???? Нейният син твърди, че супата е гадна, а аз ... на детето давам. А Яна изгладняла и като опраска 400 грама и аз само попитах с медено гласче дали и на бабка за сипя порцийка  Mr. Green

За Ескимото мисля още. Мисля все пак да питам педито, но ще е към края на март. Тогава имаме и някаква ваксина, но не помня вече за какво (май паралич Thinking)

И за тениска гласувах Peace

# 279
  • Мнения: 256
Ей, Теди, устиска ти и това си е, ти си нашата гордост! Освен, че на отчет минаваш всеки ден, да не забравиш да ни уведомиш и когато тръгнете към мястото на събитието, че да не се чудим къде сте. Не че няма да се сетим, но друго си е. ПРегръщам те и ти стискам палци за БЪРЗО раждане.

Микки, много са ти хубави нещата от артскау. Честито.

Настроение нямам нещо момичета, това е.
Скръцафъцала съм се и ми е криво.
Пролетна депресия или какво незнам.

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 529
Шушони, каза ми  Hug Hug Hug Но благодаря, че се повтори, че нещо ми беше паднал гарда  Heart Eyes Hug
Обижаешь Naughty, аз го казах Whistling

Мисля все пак да питам педито, но ще е към края на март. Тогава имаме и някаква ваксина, но не помня вече за какво (май паралич Thinking)
tedsan, не е ли на 18 месеца тая ваксина по имунизац.календар newsm78

# 281
  • Мнения: 5 391
Вале, какво стана с Васи?
Да не си се скръц...... заради това?

Тед, казвай кой ще ни уведоми за голямото събитие?
Виновникът или ще звъннеш на някоя съфорумка? Grinning

# 282
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Обижаешь Naughty, аз го казах Whistling
Ау, ще се гръмна със патрони за глиган  Embarassed Embarassed Embarassed
   Така може ли да се извиня?

# 283
  • Мнения: 256
Вале, какво стана с Васи?
Да не си се скръц...... заради това?


Фил, благодаря, че попита, да чукна на дърво, всички сме здрави с изключение на мен, но моето боледуване не го броя, аз съм на умирачка само като са болни децата.


Ау, ще се гръмна със патрони за глиган  Embarassed Embarassed Embarassed
[

Ей това ми идва и на мен да направя, ама подозирам, че за глиган ще са дребнички, за мен трябват за някакво по-голямо говедо.

# 284
  • Мнения: 30
Момичета, бяха ми взели лаптопа и два дни нямах компютър. Вече съм на линия.
Да се оплача Тео вече се катери навсякъде и съм постоянно нащрек. Няма мира. Вчера се обърнах за малко и го гледам качен на една табуретка и полита надолу, хванах го в последния момент та не си разби главата. Но откак разбра за тези си мения постоянно е качен някъде и търча да го свалям да не се удари, а той ми се смее на акъла.
Направи вече една самосттоятелна крачка, но това си беше и пак си лази, по-лесно му е.
Даже днес като го водих навън и го изкарах от количката уж да го водя той си легна на земята и си пълзя  през цялото време крачка не направи.
Това е при нас. Гласувах за надпис.
Лека нощ на всички.

Общи условия

Активация на акаунт