Осмомартенски и с обич най-голяма, ЯНУАРЧЕТО дарява мама

  • 12 955
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Да, права си така е. Разликата е че аз и Меги сме в Хасково, а не в Палестина.

# 46
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Менингококовата инфекция може да прескочи и в София, и във всеки друг град. Където и да си, аз тази нощ ще сънувам как менингит отнася детето ми, защото никой не е застрахован, защото съм невротичка и защото съм била така глупава да се забия да чета посред нощите за ужасии.
Да, гледах новините. И какво сега?

СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ НА СЕМЕЙСТВОТО! И ДАНО НЯМА ПОВЕЧЕ ПОСТРАДАЛИ!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 6 274
Вейхайвей, хайде недей да бъдеш толкова груба със съфорумките си, искаш ли ???
Ако нещо не ти е наред вкъщи, не си го изкарвай на когото ти попадне тук, в темата....
А и като не искаш да четеш "ужасии по нощите", не вярвам някой насила да те държи във Форума, още по-малко в темата...  Crossing Arms
Наде - благодаря за инфото....  Hug
Вие как сте ?
Нищо не казваш за малкият сладур...

# 48
  • Мнения: 6 274
                                                        Мили момичета, Честит 8-ми Март !!!
     Бъдете много обичани и уважавани винаги, а не само на този ден !!!
               И все пак - днес е нашият ден - не го пропускайте !!!




                 

# 49
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
Честит ни празник, дами!

# 50
  • Мнения: 30
Честит празник на всички майки!
Да бъдеш жена е гордост, а да бъдеш майка е прекрасно. Весело изкарване на днешния празничен ден и да ви отрупат с много подаръци и внимание.

# 51
  • пред екрана
  • Мнения: 20
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДАМИ!
БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ И ЖЕЛАНИ, УСМИХНАТИ И УВАЖАВАНИ, ЩАСТЛИВИ, КРАСИВИ И ПРИЯТНО ИЗНЕНАДВАНИ!ЖЕЛАЯ ВИ ЕДИН СТРАХОТЕН И НЕЗАБРАВИМ ПРАЗНИК!  bouquet  bouquet    bouquet
:

Джули, честно казано не искам да прекалявам с оплакванията си. Страхотно е, че всички ме подкрепяте, но ми става неудобно да пиша само за болестта на Криси. А то и няма нищо ново. Все още чакаме допълнителните изследвания. Иначе той е добре. Премахнах кашите и ограничих киселите и попаратадо 1-2 пъти седмично. Давам повече плодове от преди и това е засега!

# 52
  • Мнения: 6 274
Наде, няма какво да ти е неудобно - ние за това сме заедно тук вече толкова време....
Споделяме и радости и тревоги...
Както бяхме заедно през радостните моменти, така трябва да сме заедно и през трудните....
На който не му харесва............
Радвам се, че малчо е добре...
Нацелувай го от мен и весел празник на теб !!!
   bouquet

# 53
  • Мнения: 135
Честит празник мили дами.

Наде,въобще не ни притесняваш.Нали затова сме тук - и за добро и за лошо,да споделяме. Hug

# 54
  • Мнения: 374
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ДАМИ! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ, ОБИЧАНИ, УВАЖАВАНИ МАЙКИ И СЪПРУГИ!

Наде, снощи и аз гледах новините. Веднага се сетих за вас с Меги. Където и да е, ужасно е, но когато е близо до теб е още по-страшно! Съболезнования за семейството и дано да няма повече такива случаи! Praynig
Нацелувай Криско и не се притеснявай да споделяш с нас. Джули го е казала много хубаво, както споделяме хубавите, така можем и тревожните моменти да споделим Hug

Целувки и хубав ден!

# 55
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ!

# 56
  • Мнения: 60
Честит Празник момичета!

# 57
  • Мнения: 51
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА!
ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЛЮБОВ, УВАЖЕНИЕ И УСПЕХИ КАТО МАЙКИ, СЪПРУГИ И ЖЕНИ
Не сме писали доста време, но няма нищо кой знае какво около нас. Всичко е наред, имахме малко сополки, но не е кой знае какво. Малчо много слушка, толкова е интересен с опитите си да общува с хората. Вчера за първи път излизахме с лятната количка, другата вече е прибрана и измита за следващи бебоци. Тази идеално ни устройва за сегашните ни нужди и е много лека, малчо спа вече в нея, така че съм спокойна.
Подарък съм си набелязала, но ще емалко по-нататък, че сега се изръсихме за семестриалната такса на мъжа и сме на сватба на 21-ви, та малко нанагорно, нооооо дойдат ли следващите болнични. smile3508
Спокоен е щастлив ден от мен! Hug

# 58
  • Мнения: 14
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Нека не забравяме, по-често да бъдем истински жени.
  bouquet

# 59
  • Мнения: 10
Честит 8-ми март мили мами  bouquet  bouquet  bouquet! Бъдете много обичани и щастливи майки и съпруги Hug



Наденце Hug

Общи условия

Активация на акаунт