"Пролет иде, сняг не вее, ДЕКЕМВРИйчето навън щурее"

  • 18 527
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 399
Вержи,"синьо лято"...да разбирам ли,че чакаш младеж? Thinking Не,че има някакво значение...здраво да е! Peace
Утре ще драсна повечко за ежедневието,че сега съм леко уморена... Tired Но не мога да не отбележа,че наистина е трудно,но и дваж по-прекрасно!  Hug Живот и здраве,ще усетиш таз тръпка лИбовна към милинко бебе и дъщеричка чаровна! #Crazy Laughing

# 61
  • Мнения: 2 331
Добро утро!
Хвърлете поглед на това!Стори ми се много интересно за нашите де … ели темата. 

Но не мога да не отбележа,че наистина е трудно,но и дваж по-прекрасно!  Hug
Много точно казано.И пак да се повторя, че, като поотраснат, започват сами да се гледат и да ви остава повече свободно време. Peace

# 62
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Нашите кумове бяха купили готова такава къщичка която трябваше да се оцвети. Спомням си че дъщеря им много дълго се забавляваше с нея - но мисля че е за малко по-големички деца ама ако почнеме от сега може да е готова таман навреме  Mr. Green

# 63
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Супер са къщичките, ние имаме от тези мушамените, готовите, Соня много си играе в нея, като сдаде ще си направим от кашони, хареса ми идеята тя да си я орисува, тъкмо и ще е по големичка нататък.
 Аз бях правила нещо подобно за играчките й, но вече имаме шкаф и ги разкарах кашоните, иначе от Симба стават идеално, даваха ми от склада им тук като се местихме, дебели и доста големи, много добри кашони за къщи  Grinning

# 64
  • Мнения: 4 970
О, и аз си ги набелязах тия къщички. Само чакам да се оправи времето и ще направя за навън, че вътре нямаме място. Сигурно ще трябва две да направя обаче, да няма скандали.  Wink

# 65
  • Мнения: 73
Мили декемврийки,все немогс да стигна до вас,за да ви благодаря за искренните ви пожелания,за мен и за малката ми Рая!!!Но от грижите по нея не ми достига време,знаете как е в началото Heart Eyesискам на патерици да ви поздравя за женския празник newsm51 а на малките дечица да са бели и червени,здрави и да слушкат!!!
Как ви се радвам,като ви чета, само аз си зная Hug
Много ви обичам и ми липсвахте!
Хубави дни и весели игри   Nature Sunny family
шамЕнет Two Hearts специално за моето щъркелче!!!! stork-boy stork-girlНа всеки желая такова!!!

# 66
  • София
  • Мнения: 721
Еми, страхотна е малката Рая, пу пу Heart Eyes Пиши ни повече, как сте, има ли колики, кротичка ли е, нищо не казваш Hug

# 67
  • Мнения: 361
привет на всички,
Диде,страхотен е малкия принц.Понтес,само ако знаеш Лори как ви се радва на снимките.
Емски,хиляди  Hug за теб и малката Рая.

Любимия ми лаф на моето дете е "Хубава работа" ,когато направи беля.

# 68
  • Мнения: 581
 Heart Eyes  bouquet И от мен честито на всички мами!!!

# 69
  • Мнения: 2 331
Много, много здраве на малката Рая!Изключително чаровна е!Искрено се радвам за теб, Емски!  bouquet

# 70
  • Мнения: 125
Нагледах се на сладки малки бебоци! Даже ме предизвикаха да вляза в Коковия албум с първите снимки и да глееедам. Бил е голямо кюфте, моето малко пълнолуние.
Усмихнат ден на всички!

# 71
  • Мнения: 535
Емски, добре дошла отново  Hug Hug Hug Струва ми се, че малката прилича на теб, доколкото си спомням  Crazy
Алексис е страхотен малък мъж  Heart Eyes
Ето две снимчици от нас - Пея

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 19:45 от di_

# 72
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Здравей тайфа.
Емски много  е хубава малката Рая  Hug пу-пу
След като се нагледах на малки сладки бебоци реших да кача малко снимки и на моя пораснал вече бебок в нашето албумче.Така ,че на който му се гледа да заповяда  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=352986&pid=11066798
Ди много е сладка твоята принцеска.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 150
Привет от нас!Първо искам да кажа: Честита ви рожба ,Диде!Да ви е жив и здрав!  bouquet
Чета ви редовно ,но все не остава време да пиша.С приказките сме назад,знае много думички,но не прави изречения.Рядко свързва две думи. По интересните ни са:
ку-ка - шоколад
ток-сок
дида-вода
ом-телефон
ос-нос
ти-та  -бонбонките тик-так
та-врата
тасе -чаша
ако -мляко
чити - очите
пет - чело
нани -шапка ,глава,спане
Пуха - Мечо Пух
Пак -детска площадка
Йо-йо  -люлка
и др.
Ние рано влязохме в ужасяващият период с тръшканията.Срам ме е да излизам в града с него,а в магазините винаги е трагедия.Мислех си ,че като се приберем в БГ бабите и дядовците ще го гледат по-често,но ми  писна да правя сделки или да излиза все едно си "пробутвам"  детето .То винаги са 1000 уговорки.........не искам да се оплаквам.Дано скоро започне да говори,ужасяващият период да отмине,че се чувствам много изнервена,уморена и депресирана.
Сега е малко хремав,но го преписвам на зъбките.Четирите кътника избиват наведнъж,абе взела съм мерки......
Снимите на всички дечица : неродени,новородени и порастнали са страхотни Hug
Ивчок HugЮнака с рана,скоро да се оправи!

# 74
  • Мнения: 423
Здравейте, новата седмица, нещо не ми е наред от сутринта Tired, то нали се отработваше и само един ден се почива и аз точно в този ден реших като бясно куче да се развихря из къщата да чистя из основи, това до обед, а цял слетобед пазих печката, една съученичка дойде с нейото дете на гости и от чистенето гледах резултата само 15-20мин и веднага всичко се заличи. Та така не усетих нещо почивка..........
Сега ми трябва само някой да дойде в офиса и каже, че му трябвало нещо за вчера #2gunfire ще го изгоня с поглед Joy
Отивам да си изпия кафенцето, дано ми мине малко!
ООООООООООО как няма да ми мине, след като видях Рая, такова сладко момиченце Heart Eyes
 Емски, много да те радва, мила.


Ние рано влязохме в ужасяващият период с тръшканията.Срам ме е да излизам в града с него,а в магазините винаги е трагедия.
Whistling мноооого познато
Все си повтарям ще се оправи!
Лек и слънчев ден Ви желая

Общи условия

Активация на акаунт