Ето, Март се появи-дъжд от бебета вали!!!

  • 21 046
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 263
Дилейн, да ти е жива и здрава дъщеричкта, да баде добро и щастливо дете, а ти- спокойна и горда мама!!!
          bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ох, ние с моята Мария нещо не можем да се разберем   33uu.
Половин час се правих на маймуна да я събудя, за да яде, поразсъни се, захапа нещо и така един час и 10 минути си прекарахме. Повръща, реших че се е наяла, дадох й малко вода, пи вода, после пак търсеше да суче, просто никаква система!!! И сега като я сложих в кошарата- стои  и гледа  newsm77 А след 2-3 часа пак няма да иска да става!
Изобщо гълта ли това дете нещо.. Пак ще се ровя в кърмаческия и няма да мога да поспа  Sick
Хайде, да има още бебета като свърша с разузнаването.

Tony_st, точно така е с растежа - всеки ден се променя бебката! Пу- да не й е уруки!

# 211
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Слънце честита месечинка на Симона, пу пу, да не и е уроки, много е хубава момата, с Бела ще се конкурираме май - коя ще е свекървата. Да и сложиш по-малка бибка, че тази ми се вижда огромна, закрива и сладката главичка.

Честито малко Бодливче на Ивето, да и е жива и здрава и много да я радва.

Да се оплача, цяла бременност се опазих от течения и тем подобни, а се огъбих накрая. Сега ми се пече яйце на дупето да не започне раждане преди да съм се отървала от гадните гъби. Утре ще ходя при док да ми сложи един мехлем - Гиназал се казва, ще го търся по аптеките в района, че не се търпи положението. Прочетох добри отзиви из нета, та се надявам да помогне и на мен.

Чакаме много нови бебчета тази седмица.
Оппа имаме си нова мома, честита малка Симона на мама дилеин   bouquet

# 212
  • Мнения: 18
Здравейте момичета!

Честита дъщеричка на dilein! : Много здраве и щастие на малката Симона! Heart Eyes

Мале слънце,  много сте готини- и на вес честит рожден месец! Hug

С Ивето снощи още говорихме и то доста дълго. То секциото и е било планувано още от преди няколко дни , но тя не е искала да споделя докато всичко не мине- в 8.35 ч са започнали операцията и в 8.42 са извадили бебка, до 21.10ч са я шили.  Тя звучеше много добре , малко забавено говореше, но е от упойката.  Каза  че цялото родилно отделение е фрашкано  #Crazy, нито има вип нито обикновени стаи , всичко пълно  ooooh!. Чакам днес да се обади и като има новини пак ще пиша!

# 213
# 214
  • Мнения: 2 495
Нашия Радославчо със всеки изминал ден все повече заприличва на човек. Heart Eyes Един такъв е пухкавичък...сладурчо.В сряда сме на първата си консултация, ще видим колко е качил  Hug

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Нашия Радославчо със всеки изминал ден все повече заприличва на човек. Heart Eyes Един такъв е пухкавичък...сладурчо.В сряда сме на първата си консултация, ще видим колко е качил  Hug

Ех тоз зет бе.......!!!   love001 Two Hearts

# 216
  • София
  • Мнения: 659
 Ехо,  Wink все още съм тук, но само до утре. Благодаря на Elwing, rossykv, че са се сетили за мен. Утре сутрин в 8.30ч. отивам гладна и жадна с багажчето и ще ме приемат в болница.

 Честита бебка на dilein - много здраве, щастие и късмет занапред

 Честит рожден месец на Симона на Слънцето  baloni - тортата от почерпката е фантастична

 Ох, много са ви сладки бебоците на всички - да ги нагушкате хубаво от мен.
 

 

# 217
  • Мнения: 74
Еха, пак бебоци...
Честити дъщерички на Бодливка и Дилейн! Да са живи и здрави!  bouquet

Слънце, честит рожден месец на сладката Симонка! пу-пу, голяма сладурана! baloni

Аз пък имам чувството, че расте с часове бебка Laughing Laughing Laughing
Вероники,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 218
  • Мнения: 1 906
Честита дъщеричка на dilein  newsm51
Много здраве и късмет на малката сладурана!

# 219
  • Мнения: 305
На новите бебчета в клубчето пожелавам здраве и щастие, а на мамите - бързо въстановяване и приятни мигове със сладурчетата!

# 220
  • Мнения: 1
Честита дъщеричка на Дилейн!Мнго радост да носи!
Мнго сладки тез бебчета ,като разглеждам албумчето ,ми става ведро на душата!

# 221
  • Мнения: 74
Може ли да питам , като в сряда трябва да ходя на изследванията за упойки и кръвни и т.н(така наречената хоспитализация) нали няма да ме тикнат в болницата до секциото - да не си нося багажа?

# 222
  • Мнения: 361
ще се карам Rolling Eyes Все по- пухкави и сладки ставате, а ние (аз и още 10на мами) сме си все още 2 в 1 Rolling Eyes
Сега пак гледах снимки на бебоците- с часове растат. Пу пу, да не им е уроки. Мария на Шуши ми прилича на 2 месечно бебче. А Рая с таткото са големи сладури.
Хайде все така да папкат и да трупкат бузачки.

# 223
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Еля, според списъка сме стотина  newsm78 . Ще дойде и твоето време, имаш 20 дена до термин. Всички сме нетърпеливи, ама си има ред по който стават нещата, то ако беше сложена по друг начин природата и по-малко време щяхме да износваме бебетата - не по 9месеца както е заложено. Повярвай ми, че ще си спомняш с носталгия за времето когато бебчо е бил още в утробата на мама.

# 224
  • Мнения: 361
Еля, според списъка сме стотина  newsm78 . Ще дойде и твоето време, имаш 20 дена до термин. Всички сме нетърпеливи, ама си има ред по който стават нещата, то ако беше сложена по друг начин природата и по-малко време щяхме да износваме бебетата - не по 9месеца както е заложено. Повярвай ми, че ще си спомняш с носталгия за времето когато бебчо е бил още в утробата на мама.
аз се шегувах Rolling Eyes
знам много добре за какво става въпрос. А за коремчето- аз от сега не мога да си представя какво ще ми е без коремчето, все едно винаги съм си била с него. А че сме  10 или 20, така си е. По списък сме много, но редовните сме не повече от 50.

Общи условия

Активация на акаунт