Публикувай разказ, за най-добрия човек, който познаваш

  • 4 318
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
   Към авторката. Ако наистина търсиш искрени разкази за добри хора,защо го правиш точно в Клюкарника? Или си нова,или не четеш внимателно. Това е подфорум за клюки,заяждане,присмиване,иронизиране и сарказъм. Моят добронамерен съвет-потърси някой литературен форум за хубавата си тема. Поздрави!

# 16
  • Мнения: 2 161
Темата изобщо не е хубава.Отвреме навреме изниква някоя възторжена и газирана персона,после увяхва.Сега какво следва?Да гласуваме за нечие дете?

# 17
  • Мнения: 804
diankagemi
Как очакваш да получиш искрен отговор, когато пишеш "българите са лоши хора" и вместо да редактираш поста си се мяташ да раздаваш квалификации.
Нали не допускаш, че се вълнувам от мнението ти за мен?
Хайде, остани си със здраве и не се старай да си остроумна. Не ти се получава.


# 18
  • Мнения: 502
  Именно де,възторжена персона. Какъв ти възторг в тия времена на цинизъм! Стига газирани напитки,искаме само твърд алкохол.

  Я по-добре кажете къде да си излеем отрицателната енергия.

# 19
Maraidara благодаря, ето че имаше смисъл да се публикува тук...съжалявам, че децата на тези хора растът в такава среда.Много спечелиха като ми оплюха темата...станаха богати,остроумни...и завинаги подчертани.Няма да отговарям повече на тези провокации, всеки получава така или иначе в живота си това, което заслужава!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 407
Знаеш ли, Дианка, когато пораснеш, може би ще разбереш, че "добротата" е философско понятие, което има няколко измерения. Едно от тях е анонимността. Истинската добрина е инкогнито, безименна и скрита.
Доброто, което търси публичнст, изява и аплодисменти, вече се нарича с друго име.
Също така, добрината много често се бърка с глупостта.
И на трето, но не на последно място, иронията, сарказмът и чепатия характер не изключват добротата.
С две думи, ако някой има остър език, това не означава непременно, че е лош и злобен.

# 21
  • Мнения: 2 161
Какво общо има тук отрицателната енергия?Просто госпожата много се кълчи,в опитите си да е остроумна.Много човешки теми тук се получават прекрасно.Но на тази не й е писано,защото авторката сама си я отписа.
Няма да отговарям повече на тези провокации, всеки получава така или иначе в живота си това, което заслужава!
да,сега нека всички,които писаха тук,да бъдат оковани доживот в Златни пясъци.

# 22
  • Мнения: 12 665
  Към авторката. Ако наистина търсиш искрени разкази за добри хора,защо го правиш точно в Клюкарника? Или си нова,или не четеш внимателно. Това е подфорум за клюки,заяждане,присмиване,иронизиране и сарказъм. Моят добронамерен съвет-потърси някой литературен форум за хубавата си тема. Поздрави!

Не знам ккакъв ще е този форум, където ще приветстват изказването българите сме лоши хора. но дори и да има такива хора, сигурна съм, че не са от най-добрите.

# 23
  • Мнения: 502
    Мадам Х,съгласна съм с теб,иначе.
 Отново към авторката. Когато наистина търсиш положителното у хората,трябва да си докрай добронамерен. Зад думите ти не трябва да се прокрадва нито капчица негативизъм. Хайде,изчерпа се темата. Добрите хора са кът,но това винаги си е било така.
   Хубав ден на всички!

# 24
  • Мнения: 25 615
Не разбрах, къде изплащат хонорарите?  Money

# 25
  • Мнения: 1 517
Не разбрах, къде изплащат хонорарите?  Money

К'ви хонорари бе жена...разказ не си написала.

Малко се изфорсираха повечето, но предполагам, че е защото отказват да се самоопределят като "лоши българи". Не се палете толкоз, де, има и нещо вярно в думите и. Факт е, че като нация не се подкрепяме много, по-скоро си пречим съзнателно. Но пълк не всички българи са лоши и не всички лоши са българи.

# 26
  • Мнения: 4 176
Здравейте, не бях писала от мнооого време. Да каза мнението си. Тъй като познавам авторката на темата от има-няма 5 години. Запознахме се в този форум. С нея сме много различни, но въпреки всичко намираме общ език.  Shocked
Момичето е най-добронамерения и мил виртуален приятел който съм срещала из акулите препускащи в интернет.
Моля ви не бъдете така груби, защото ако имате идея на какъв кристален и добронамерен човек се зъбите, ще ви стане неудобно. Най-малкото не ви е направило нищо момичето. Повярвайте ми - при нея всичко е добронамерено.
Рядко ръся суперлативи по адрес на някой, но в този случай го мисля.

Хайде сега кажете ми какво толкова невярно е казала тя за нас българите? Не мисли ли всеки от нас, че сме нация с хиляди кусури? Аз лично мисля, че българите СМЕ ( визирам и себе си) нетолерантни, черногледи и ...да не казвам какви още. Няма лошо. Това си ни е идентиност. Иначе нямаше да сме българи нали   bouquet
Поне не ни е скучно.....

Моля ви не нападайте момичето.

Дописвам си поста. Прави ми впечатление, че сме и с много претенции. Типична българска черта. Претенции и грам, ама грам липса на разбиране, толерантност, а само злоба. Изисквания за всичко . Брей, брей.....а покритието къде е?
Човек с покритие не би бил така дребнав нали  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 25 615
Никак не ми се връзва кристалната доброта с нападки и обиди още в първия пост към хора, които не само, че не познава, но и предварително обединява в един кюп, от който категорично се разграничава, ама какво ли разбирам аз от кристални и добри души, бълващи змии и гущери? Нищо.  Tired

# 28
  • Мнения: 516
Mamica, много приятно ме изненадваш.  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 3 407
Здравей, мамица,
За съжаление аз, конкретно помня някои твои изяви от зората на публикациите си тук и откровено бих казала, че още имам лош вкус в устата от речника, който употреби за да ме анализираш.
Разбира се, без изобщо да имаш и най-малка идея колко съм кристална, толерантна или добронамерена, изобщо каква съм.
В този ред на мисли, лозунгите "как да бъдем по-добри и толерантни" от твоята уста, пардон ръка, никак не ми звучат убедително.

Младата и така добронамерена дама, каквото търси, ще го намери, под една или друга форма, който търси, казват- намира.

Общи условия

Активация на акаунт