бебе на 2 седмици и хранене

  • 1 652
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ

# 16
  • Мнения: 202
Храни си бебенцето щом ти плаче и е гладно.То е много мъничко,че да правиш такива почивки.Доколкото знам само при АМ се прави задължителна почивка вечер.

# 17
  • Мнения: 9 776
Вместо да плаче, по-добре го храни и да ви е мирна главата на всички през нощта.

# 18
  • Мнения: 312
естествено че ще си храниш бебчето и през ноща Peace,то е още съвсем малко за отказване на нощното хранене!някои педиатри не се чуват какво говорят маи #2gunfire

# 19
  • Мнения: 666
 #CrazyКаква е тази педиатърка?!?Как така няма да храниш бебока вечер..още е прекалено рано за такива пропускания на хранения.Моято си яде по 2..рядко 3 пути вечерта Peace

# 20
  • Мнения: 857
Аз наистина не разбирам що за мания е да казват, че децата не трябва да се хранят нощно време?! Аз храня моето колкото и когато пожелае.
Храни си детето - ти ако си гладна нали ядеш.

# 21
  • Мнения: 835
оффффф, пак някоя умна педиатърка се е изказала........
Кърмените бебета огладняват по-бързо,защото кърмата се резорбира по-бързо.И как ще изкара цяла нощ без храна?
Моята много бързо се отказа от нощното хранене - при това сама.Ядеше когато си иска и сама си направи режима и спеше по 7 часа през ноща!

# 22
  • Мнения: 27
Педиатрите нищо не разбират от кърмене. Ако я кърмиш можеш и през 10 минути да я храниш. То с това малко стомахче колко може да изяде, че да издържа по цяла нощ?! Принципно млякото само се пресича в стомаха и го напуска. На практика детето може да суче денонощно - някои майки споделят до 60 пъти на ден, а какво е едно нощно кърмене на фона на 60? Успех!

# 23
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
.....вие храните ли вашите бебета през нощта?
Ми как иначе? Аз нямам такива уши да я изтрая да реве от глад цяла нощ. Твоята педиатърка явно има железни нерви щом раздава подобни съвети.

# 24
  • Мнения: 175
андреа е почти на 7м и половина и все още бозае през ноща зарежи ги тия стари съвети естествено че когато е гладно ще му дам да бозае, а вие как сте на кърма бозае ли или цедиш че като съдя по съветите на педито ти моеби те е шашнала че нямаш кърма и да цедиш, и когато се събуди през ноща да даваш вода мое би.Аз храня на поискване дори през 2часа а за вас може би по 12-13 пъти в денонощието ако кърмиш, без вода и др течности и искам да отбележа че нямаше никакви колики,кърмата има достатъчно водно съдържание.Успех и следващото  което ще те посъветва педито е сок на 40ден и пюре на 2мес Grinning

# 25
  • Мнения: 8 939
Хей, спокойно, храни си детето през нощта.

Ина е на година и един месец и се буди поне по веднъж на нощ все още, има още време докато се научи че се спи по цяла нощ. Давам и да суче, не знам вече  дали е по навик или е гладна или се успокоява, мен това не ме тревожи, щом и се суче, да суче. Имам наблюдения в нашата отчетна тема, че много кърмачета все още се будят за кърма многократно. Бебето ти е много малко за да отказвате нощното кърмене. Изчакай поне още 2 месеца и после го отучвай. Аз съм на мнение, че колкото по рано хо научиш по добре. Сега го отчитам за грешка, че не съм я научила по рано, но пък не ми тежи.

Успех!


Hug

# 26
  • Мнения: 249
Да, толкова малко бебе има нужда от хранене през нощта. Тереза допреди няколко седмици сучеше по два-три пъти през нощта. Сега вече минаваме само с едно сучене, през другото време пие по малко вода, но сама ми показва какво иска.

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ох, аман от недоучили педиатри. Синът ми е на 1г. и 3 месеца, но все още суче по 1-2 пъти нощем. Не виждам смисъл да тормозя детето щом има нужда, а и при по-големите кърмачета е малко по-различно - търсят сигурността и топлината на мама. При толкова малки бебета кърмата/АМ е от жизненоважно значение.

Общи условия

Активация на акаунт