Каква е разликата между децата ви?

  • 1 256
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Разликата между двете ми дъщери е 13 години и 3 месеца. Каката е истински щастлива и много ми помага.

# 16
  • Мнения: 955
Ако знаеш само, как ще ти се напълни сърцето с любов, когато вече ще си имате второ! Аз започнах да мисля за второ, когато Жорко беше на 5 месеца. Много лесно навих таткото да си имаме и второ.  Но при нас най-решаващото е, че сме вече на годинки и не можем да отлагаме. Така, че ето ни вече с второ. Така и къщата и душата ми е пълна!  Hug

# 17
  • Мнения: 844
5 години.
Ако второто беше първо, сигурно и аз щях да мечтая за бебе веднага след раждането. Кротко, поспаливо и много умихнато бебе. Но не и в нашия случай. Каката, да ми е жива и здрава, ми беше много болнава, злояда, емоционална, ревяща. Познатите ми се чудеха как въобще съм се навила за второ. С възрастта обаче нещата си дойдоха на мястото и аз започнах да мечатя за още едно бебе. Винаги съм искала две деца. Сега каката е много привързана към бебчо, много ми помага. Мисля че постигнах душевна хармония. Hug

# 18
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
1г.5мес. Grinning
След 2-3 години няма да личи,че имат разлика даже.

# 19
  • Мнения: 129
Разликата им е почти 4 години. И се радвам че каката е много добричка и ми помага! babydust7

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
10 години!Съгласна съм със Зози,че интересите им ще са различни и то доста,но пък след години.......20-30 няма да личи толкова разликата.На маика ми и сестра и е 11 години и сега не личи толкова!

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Разликата между каката и малкия е 6 години без 1 месец и малко.
Много ни е хубава разликата.

# 22
  • Мнения: 460
При нашите дивачета разликата е 1г 7м и две седмици. Доказано е, че има по малко ревност, когато разликата е под 2 и над 7 години, та решихме да са с малка разлика човечетата, а пък и Роско беше бебе мечта, дай му да се гушка, да папка и да спинка:))), та от първия опит, около 11-тия му месец започна да расте и Йоанка, та много е хубаво с малка разлика, или поне на нас много ни харесва. Живот и здрав след 6-7 години ще го мислим пак Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
9 години и 12 дни  Grinning

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 765
7г. 5м. 6 дни

# 25
  • Мнения: 7 821

И моите са с такава разлика  Grinning.

# 26
  • Мнения: 1 187
Живот и здраве разликата на двете сестрички ще е точно 2 г. Започнахме да творим второто детенце, след като Вики направи годинка  Wink

# 27
  • Мнения: 1 032
Разликата им е три години и шест месеца.
Никога след раждане не съм си мислила за втора бременност, даже винаги след това съм била много щастлива, че вече не съм.
А пък да не говорим, че след първия път се бях зарекла да не стъпя никога повече в родилно. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 567
Йоаннис - на 13 год.
Елпида - на 1 год.

Исках много второ, но .... дълги години не се получаваше.

Общи условия

Активация на акаунт