Има ли такова животно като алергия към кърмата?! МАЙ ИМА! :(

  • 2 758
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
   Не знаех,че овесените ядки са силен алерген.Ти ме хвърли в размисълjavascript:void(0);
newsm78.Нали се дава на бебетата  вода от овесени ядки против запек и се препоръчва консумацията им за увеличаване на лактацията при кърмачките?Чудна работа!Спирам да ги ям тогава!

# 31
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alergii&Number=19 … ollapsed&sb=5

ето храни алергени

# 32
  • Мнения: 79
 Yosarian,много ти благодаря за ценната информация!Сигурна съм,че ще е от полза на много мами с подобни проблеми!

# 33
  • Мнения: 590
....... + бих давала добавки, подобряващи чревната флора като ацидофилус и бифидус (аквасорс имат ......

Този продукт на Аквасорс (незнам как се казва) има невероятен ефект при разстройство. Много е скъп и в някои аптеки се продава на бройки. Дава се по 1/2 капсула сутрин и 1/2 капсула вечер. Двамата ми племенника бяха с разстройство и етърва ми сменяше пампи през 15 мин. Тези капсули и изписа тяхната педиатърка и от тях разстройството им спря.

# 34
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Може да ви се стори глупост, но едно педи каза, че понякога обривът (естествено, зависи точно какъв) е признак за отшумяваща вирусна инфекция! Но това не съм го чувала от друг лекар!

Да се оправяте бързо!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Зъхи, как сте днес?

# 36
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ходихме на друг лекар. Според него се касае за някакъв виръс, от рода на шарките!  Shocked Пусна й изследвания на кръв и урина, утре ще са готови.
Тя е цялата в пъпки, на нищо не прилича направо!  Rolling Eyes ... И реве непрекъснато. По цял ден я нося на ръце и въпреки това мрънка. Какво е това чудо, не знам вече...  Sad

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Ох, измъчихте се здраво... Ужасана работа Close
Дано поне с тези изследвания разберете за какво точно става дума, че да вземат някакви адекватни мерки.
К'ви а тия доктори, к'во е това чудо #2gunfire

# 38
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
К'ви а тия доктори, к'во е това чудо #2gunfire

... както казва майка ми - "Ако една шарка не могат да разпознаят, да си скъсат дипломите и да ходят да въртят такси!"  #Cussing out

# 39
  • Мнения: 6 243
Един приятел все вика в такива случаи "Като се знам какъв съм инженер, че ме е страх да ида на доктор!".
Оправяйте се!!!

# 40
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Зъхи снимай ,мила, пъпките и ги пусни тука. На мими бяха като от шарка, но не точно- нямаха водно връхче. Приличаха на ухапано от нещо но толкова пък нахапано- те бяха поне 30 на личицето само. На разстояние една от друга около 2 см. все едно някой ги е мерил с линийка. Имах чувството че Мими е извънземно някакво- ужас. Та ако са съшите и при вас значи от един вирус сме лепнали и вие и ние. Бързо оздравявайте. Hug

# 41
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Момичета, току-що се връщам от Пирогов. Емата пламна в ужасен обрив през последните няколко часа и се съдра от рев. Аз не издържах и накрая я награбих - и право в Пирогов. Та от токсикологията там казаха категорично - АЛЕРГИЯ.  #Crazy Към какво - питам аз. Към нещо, което е яла. Ама казвам аз - тя е само на кърма. Е, тогава към нещо, което аз съм била яла. А аз съм 100 % сигурна, че не съм яла нищо ново, нищо, което би могло да предизвика такава свирепа реакция.  Rolling Eyes
И какво стана сега - основната причина заради която кърмя, знаете, е да я предпазя от хранителните алергии, от които страда синът ми. И какво - алергия към кърмата ми.  Sad Сега умирам от глад, а се възпирам да ям, тръгвам към хладилника и се спирам. Не знам какво да сложа в устата си, страх ме е, че я тровя....

# 42
  • София
  • Мнения: 2 249
Добре де, кажи какво си яла вчера и днес.

# 43
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Хляб, задушено месо, салата от домати и краставици, едни сладки, бира... Днес ядох тиквички и съвсем малко сирене, пих една чаша сок...

# 44
  • София
  • Мнения: 2 249
Мисля, че го бях споменала преди, но не е проблем в кърмата ти, а че чревната й флора и проспускливост е нарушена, което ще се възстанови. След като си наясно с алергиите заради Теди, знаеш какво можеш да ядеш.  Не се шашкай, ще се оправи душицата! Аз бих изключила всичко, което съдържа някакви оцветители, консерванти, подобрители и т.н ( като натуралния сок, например) + всичко млечно + разни отявлени алергени, но ти сигурно знаеш.
Пожелавам ви мноого бързо да се оправите!

Общи условия

Активация на акаунт