Мъжете и 8-ми март

  • 4 609
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Олеее, а какво да кажем ние, дето сме във Варна? Милото днес цял ден го няма, по работа. Ауууу.  #2gunfire

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Хм.То днес милото цял ден музика в колата прави Rolling Eyes
Утре ще го видим smile3515

# 17
  • Мнения: 2 172
Утре ще си е вкъщи, ама мен ще ме няма , щот съм сърдита. Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Моя е с тежка гнойна ангина.
Лежи и пъшка и само му е до бурен секс във Варна  Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Утре ще си е вкъщи, ама мен ще ме няма , щот съм сърдита. Crossing Arms
Да,да сърдита.Да не се засечем в някой хотел Joy

# 20
  • Мнения: 830
На празника ще е при мен, ама през останалото време е постоянно в движение.... та знае ли човек къде ходи със служ.кола   Laughing Laughing Laughing Ще му монтирам едно проследяващо устройство в задника и ще го следя от офиса  Joy

# 21
  • Мнения: 2 172
Утре ще си е вкъщи, ама мен ще ме няма , щот съм сърдита. Crossing Arms
Да,да сърдита.Да не се засечем в някой хотел Joy

Ама идея ми даваш! Sunglasses

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Бени Мама, монтирай устройството отпред. Все пак се предполага, че ще е с жена, нали.  Joy Може и миникамера да сложиш.

# 23
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Темата е супер!!! Joy Joy Joy
Моят мъж пък утре ще ходи да кара във гората и съм спокойна,че едва ли някоя мадама ще се навие да ходи във калта и мизерията.  Laughing

# 24
  • Мнения: 830
Бени Мама, монтирай устройството отпред. Все пак се предполага, че ще е с жена, нали.  Joy Може и миникамера да сложиш.
А отпред да му правя кефа, нека го боли, а и в тез времена знае ли човек  Joy Пък сега отивам да празнувам с колежки, а той ще гледа детето, утре да ходи където иска  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
абе, какво работят тия ваще мъже бе...
командировки, дневни, нощни, и то в неделя. Rolling Eyes
моя го карам да иде в командировка и да бачка повече, а той се вкъщи кисне. Confused

# 26
  • Мнения: 2 388
От два дни уж е на лов.
Ако и утре не се върне, в понеделник, като се събудя и ако не страдам от следпразнични реакции... отивам във Варна.

Да се уговорим нещо тук, а?

# 27
  • софия
  • Мнения: 3 382
Ама само във Варна,нали?Моя отиде до Пловдив.......Начи да съм спокойна.  animal085

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Утре сме заедно вечерта на рожден ден на заведение, но тази вечер е сам на два именни дни и след това ще спи при мама, че му е наблизо(единият именник е съсед на свекървата).
Забравих за гъбите, но е хапнал фасулче, та ако не иска да се излага с обгазяване, ще трябва да се прибере по-навреме.
И аз си мисля, че не би отделил пари за резервации и стаи, но не се знае, може да има мъжки фонд.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Темата е супер!!! Joy Joy Joy
Моят мъж пък утре ще ходи да кара във гората и съм спокойна,че едва ли някоя мадама ще се навие да ходи във калта и мизерията.  Laughing
не леж' на тая кълка.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт