Мъжете и 8-ми март

  • 4 621
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 035
Моя ще е вкъщи и ще гледа детето, че аз  съм на работа  smile3560

# 31
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 962
Темата е супер!!! Joy Joy Joy
Моят мъж пък утре ще ходи да кара във гората и съм спокойна,че едва ли някоя мадама ще се навие да ходи във калта и мизерията.  Laughing
не леж' на тая кълка.. Laughing
Знам Joy.но се самоуспокоявам,а като си помисля,че преди да се роди малкият не го изпусках сам да ходи да се вози.Много обичах да ходя със него със мотор,джип или кола,но само за да си направя кефа ,не бих си и помислила да правя нещо друго там,но...........знае ли човек! Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 161
Една варненска кучка вече запази стоя в хотел.Ще си сложа перука,той ще си избръсне краката,ще се правим,че не се познаваме.И така никой няма да яде гъбки.

# 33
  • Мнения: 4 291
и осмомартенската програма в бара http://www.stepashka.com/forum/index.php?showtopic=160572

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Милото утре е на село. Командировка  Mr. Green Посока Варна е, та де да знам  Thinking

# 35
  • Мнения: 2 032
Хе-хе.

И как ще проверяват рецепционистките кой има "извънбрачна" връзка, преди да го пуснат по офертата?

Пък и подвеждат бре, 55 кина струвала една нощ бурен секс! Това е само за стаята, да поясним все пак.

Хи-хи, и хем "тузарски", хем "крайпътни" се падат тези хотели. Ама дано труженичките на любовта да прочетат де, на тях им е важно наемането на мотелска стая на час.

# 36
  • Мнения: 17 409
Сийо, ще ми развалиш вечерта, ей! КАза, че възнамерява да покара велосипед. Ама като се замисля- там, дето ще ходи, е пълно  с хотели...

# 37
  • Мнения: 4 300
Направила съм му чудна програма. Ще гледа детето. Бонусът е празен хладилник, така че ще трябва да осигури и насъщния- и филийката, и масълцето. Това по отношение на времето.
По отношение на парите- днес си пристъпил  фън шуя ( така ли се членува тая дума?), влязъл в кухнята, коятом у е абсолютно забранена територия и счупил керамичния плот. Приблизително 6 стотака. Ако му останат пари- да дерзае Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 6 574
ние затова го изпразнувахме днес с кино и Хепи. мойто мило, не обича да си разваля спокойствието в неделя вечер. освен тържеството като подарък ходи да ми смени и маслото на колата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. една мисъл ме гложди обаче вече 2-ра година, не мога да разбера къде крие цветята, който ми връчва сутрин в леглото  newsm12- днес и свеки е в къщи и не мога да се разтършувам качествено Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 2 032
Рокси, това е чудесно, само се пази от претенции, че след всичките тези задачи и на него му се полага осмо-мартенско тържество. Wink

Цитат
не мога да разбера къде крие цветята, който ми връчва сутрин
На мен децата ми издават, хе-хе.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 574
На мен децата ми издават, хе-хе.
добра идея. ша ги подуча да са по-бдителни  Blush

# 41
  • Мнения: 25 753

Уау! Респект!  Crazy
Утре ще го изиграя на милото, ако още шава след гъбите.  Mr. Green

една мисъл ме гложди обаче вече 2-ра година, не мога да разбера къде крие цветята, който ми връчва сутрин в леглото  newsm12- днес и свеки е в къщи и не мога да се разтършувам качествено Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

В пазвата на свеки, мноо ясно!  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 804
Даа, отворихте ми очите! Лов, хотели, ужас!
Гаден дядка!
Каза, че утре има много работа, а аз нито календара погледнах, нито гъбки набрах!
Ще трябва да се задоволя само с малката кутийка, която случайно открих в джоба му.
(Да не си помислите че го проверявам, просто си подреждам.)

# 43
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Моят ще се пъне да празнува с мен, да взема аз да отида към Варна ли....  Thinking

# 44
  • Мнения: 995
Много работят тия вашите мъже. Че и в командировки ходят.
Моят утре ще гледа щерката. Тя толкова ще го умори, че най-вероятно ще го намеря заспал в странна поза с измъчено изражение.
Затова тази вечер съм му разписала пътния лист, където иска да ходи. Демокрация.

Общи условия

Активация на акаунт