Можете ли да ми препоръчате марка сирене?

  • 32 159
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 275
Пършевица или Маджаров - хубави твърди сирена ...

# 16
  • Мнения: X
Известно време се бяхме задържали на Маджаров-в пластм. кутия,но напоследък не ми харесва.Не се ръководя от цената,предпочитам и по-скъпо с едничката надежда да е малко по-качествено и без изк.съставки.По тази причина мин. седмица взех от Пикадили възможно най-скъпото-Био сирене-16,50 лв/кг. Shocked,резултата-по-отвратително сирене не бях яла-солено,и ужасно мазно.Така че цената никак не е гарант за качествено и вкусно.Вчера взех за първи път на Роса,но в пл. кутия,а не в найлон.опаковка-много ни хареса. Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Ние лятото предимно хапваме Фетаки,но последния път беше ужасно на вкус-миналата седмица.

Да не би да е било в по - светло сините кутии. И аз съм се прецаквала, то е с някакви много гадни подправки.

# 18
  • Мнения: X
Аз обожавам сирене и пробвах какво ли не, в крайна сметка от месеци ям само ЕленаPeace

# 19
  • Мнения: 288
запис .... следя темичката с интерес

И аз вече не знам какво купувам? И Елена и Шумен ядем и Родопея също.... Всичко обезсолявам. На вкус са добри, но дано това се дължи на вложеното краве мляко, а не прибавки и овкусители, не знам. Био-сиренето и ние не го харесахме - меко, солено и мазно, киселото био, обаче, вече 3 месеца купувам и съм доволна.

С удоволствие ще чета и другите млечни продукти от ежедневието....

# 20
  • Мнения: 45
Био на " Хармоника", най- доброто сирене Peace

# 21
  • Мнения: 2 132
Био на " Хармоника", най- доброто сирене Peace
Подкрепям Peace И ние само такова взимаме.

# 22
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Ние ядем Дунавия

# 23
  • София
  • Мнения: 973
Доста дълго време ядяхме Пършевица...развалиха му нещо вкуса ( според нашето домочадие ) и се спряхме на Маджаров. И тъкмо си казах, че това е нашето сирене и колегата и шефа се изказаха супер негативно за него  Shocked . Казаха, че най-хубавото според тях било Елена  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 3 854
От доста време у дома се купуват сирена и кашкавал единствено и само на "Лакрима" - Пазарджик.Изключително високо качество и един от малкото млекопреработвателни заводи сертифицирани за износ в ЕС с контрол на качеството!

# 25
  • Мнения: 413
От много време съм само на Козарка-козе сирене! Страхотно! За съжаление го има само в Метро или поне аз не мога да го намеря на друго място. Узряло, вкусно, страхотно! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 40
И аз съм с две ръце за Лакрима. От повече от 2 години само това купуваме и все още не са го развалили. Лошото е, че го има само в Метро и Пикадили.

# 27
  • Мнения: 155
Маджаров Wink

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
От доста време у дома се купуват сирена и кашкавал единствено и само на "Лакрима" - Пазарджик.Изключително високо качество и един от малкото млекопреработвателни заводи сертифицирани за износ в ЕС с контрол на качеството!

Oткакто открих това сирене, друго в къщи не се купува.  Peace

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
От доста време у дома се купуват сирена и кашкавал единствено и само на "Лакрима" - Пазарджик.Изключително високо качество и един от малкото млекопреработвателни заводи сертифицирани за износ в ЕС с контрол на качеството!

Oткакто открих това сирене, друго в къщи не се купува. 
Peace

Сори за спама, ама това прозвуча точно като от реклама на Космо диск и сие  Joy

Общи условия

Активация на акаунт